رستوران‌ زنجیره‌ای مک‌دونالد روز دوشنبه مشارکت خود را با شرکت UberEATS برای دلیور کردن غذا به منزل یا محل کار در ۱۸۷ محل از شهرهای بزرگی همچون آلبرتا، اونتاریو و کبک اعلام کرد.

این سرویس خیلی سریع در مونترئال، اتاوا، تورنتو و ادمونتون قابل دسترسی قرار گرفت و قرار است تا آخر تابستان به ۲۵۰ رستوران دیگر نیز از جمله در شهر کلگری نیز اضافه شود.

لیست مکان‌هایی که در حال حاضر این امکان را راه‌اندازی کرده‌اند:

  • مونترئال (۳۱ رستوران)
  • اتاوا (۱۸ رستوران)
  • تورنتو (۱۴۵ رستوران)
  • ادمونتون (۴۳ رستوران)
  • کلگری‌ (۲۰ رستوران)

منوی کامل رستوران (به جز منوی بستنی) در برنامه UberEATS قابل دسترسی است و قیمت‌های آن نیز با منوی داخل رستوران یکسان است. همچنین مشتریان می‌توانند مبلغ دلیوری را به Uber پرداخت کنند.

دیو راجرز، معاون ارشد مک‌دونالد، گفت: «ما از McDelivery در UberEATS بسیار خوشحال هستیم چرا که  مشتریان می‌توانند هرکجا و هرزمان که می‌خواهند مک‌دونالد را انتخاب کنند و راحتی بیشتری را برایشان به ارمغان آورده‌ایم»؛ وی همچنین اضافه کرد:  «ما مشتاقانه این راه را ادامه میدهیم و قصد داریم McDelivery را به بازارهای بیشتری در سراسر کشور گسترش دهیم.»

مونیکا لابرج، استادیار بازاریابی در مدرسه کسب و کار اسمیت در دانشگاه کوئینز در کینگستون انتاریو می گوید «این همکاری بین دو شرکت بسیار جالب است چرا که مشتریان اصلی این دو کمپانی مشترک نیستند اما این همکاری و همپوشانی دوگروه مشتریان نشان می‌دهد که هر دو طرف بر این باورند که می‌توانند با این روش و همکاری یکدیگر پیشرفت کنند.

لابرج در مصاحبه‌اش افزود : « هرچقدر بیشتر همه‌چیز برای ما به محل اقامتمان ارسال شود باعث می‌شود ما کمتر به بیرون رفتن از محل اقامت تمایل داشته باشیم و این موضوع من را خشنود نمیکند»

عضویت در خبرنامه