Tuesday, March 9, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

22,276
Total deaths
Updated on March 9, 2021 3:42 am
30,332
Total active cases
Updated on March 9, 2021 3:42 am
890,698
Total confirmed cases
Updated on March 9, 2021 3:42 am

رژه و نمایشگاه هالووین ونکوور، این ماه به شهر برمی‌گردد


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

بازار مسکن کلگری داغ، قیمت‌ها رو به افزایش

نويسنده: مهرداد باقرى، مشاور املاك در شهر كلگرى با افزایش معاملات در همه بازه‌های قیمتی، تعداد کل معاملات در ماه فوریه به ۱۸۳۶ واحد رسید،...

کارت‌های بهداشت آلبرتا مدرن می‌شوند

بزودی شهروندان آلبرتا با کارت‌های کاغذی بهداشت خداحافظی خواهند کرد. هفته گذشته بخشی از بودجه استانی در اختیار Service Alberta قرار گرفت تا سیستم‌ ثبت...

بازگشت جشنواره کلگری استمپید در تابستان

یک خبر خوب برای هر کسی که با لغو کلگری استمپید در سال گذشته غمگین شده است – برنامه‌ریزی ۲۰۲۱ این جشنواره در حال...

دانشگاه تورنتو برترین دانشگاه کانادا

دانشگاه تورنتو یک‌بار دیگر با امتیازهای بالای خود در رتبه نخست قرار گرفت. این دانشگاه در پنج رشته تحصیلی جامع از جمله هنر و علوم...

پنج افشاگری بزرگ پرینس هری و مگان در مصاحبه با اوپرا وینفری

بالاخره انتظارها به سر رسید و مصاحبه پرینس هری و مگان مارکل با اوپرا یکشنبه، ۷ مارچ پخش شد. این مصاحبه صمیمی اولین گفتگوی دوک...

برگزار کنندگان مراسم رژه و نمایشگاه هالووین اعلام کردند این مراسم برای ششمین سال متوالی به شهر بازمی‌گردد.

Raymond He، مدیر انجمن جشنواره بین‌المللی هالووین ونکوور در بیانیه‌ای گفت «ما برای اجرای هنر‌ها و نمایش‌های عجیب برای جشن‌ هالووین دوستانه و خانوادگی، هیجان بسیار زیادی داریم.»

رژه‌ی هالووین در روز یکشنبه ۱۳ اکتبر ساعت ۱۱ در طی تعطیلات طولانی آخر هفته‌ی جشن شکرگذاری آغاز می‌شود.

مراسم از خیابان Granville آغاز می‌شود و پس از عبور از خیابان‌های Drake و Smithe به سمت مرکز شهر خواهد رفت.

تماشاچی‌های مراسم علاوه بر مواجهه با روح و هیولاهای ارتش پانصد و یکم جنگ ستارگان، ارواح BC، ابر قهرمان‌ها، با اجراهایی از افسانه‌های مختلف همچون رقص‌های سنتی Eire Born Irish، Brazilian Swag، انجمن هنرهای سنتی کره‌ای، ۲۰ گروه و ۱۰۰۰ اجرا کننده‌ی دیگر رژه نیز مواجه می‌شوند.

سپس در زمان نمایشگاه هالووین که از ۱۱ الی ۱۳ اکتبر خواهد بود، هنرمندان، مرکز شهر ونکوور را به یک سرزمین عجایب ۲٫۵ بعدی تبدیل می‌کنند که شامل یک اجرا در فضای باز در گالری Vancouver Art Gallery North Plaza و یک نمایشگاه داخلی در میدان  UBC Robson خواهد بود.

طراحان، تحولات لباس‌های خاص دست‌دوزشان را طی نمایشگاه بالماسکه به نمایش می‌گذارند و  اجرای امسال همراه با رقص دست جمعی انیمه‌ی Zeús LoveLive، گروه بازی‌های ویدیویی Runaway Four و missingNo، پرنسس رقاص Karen Flamenco، تیم کمدی The Fictionals و حدود ۲۰ برنامه‌ی دیگر خواهد بود.

این رویداد سالانه ۱۰۰،۰۰۰ تماشاگر دارد و بیش از ۲۰۰ نفر برای همکاری در برگزاری آن داوطلب می‌شوند. بر اساس گفته‌ی برگزار کنندگان مراسم، چشم‌انداز هنری این رویداد «پیشبرد هنرهای پیشرفته‌ی الهام گرفته از انیمیشن‌ها، بازی‌های ویدیویی و افسانه‌های فرهنگ‌های مختلف» است.

آن‌ها همچنین به شرکت کنندگان در مراسم اعلام کرده‌اند «در راستای برگزاری یک مراسم مناسب خانواده‌ها برای هالووین، با لباس‌های مبدل عاری از هرگونه اشاره‌ای به خشونت و خون می‌توانید حضور پیدا کنید.»

اطلاعات بیشتر در وب‌سایت این مراسم موجود است.

رژه و نمایشگاه هالووین ونکوور

زمان: ۱۱ الی ۱۳ اکتبر (رژه در روز ۱۱ اکتبر خواهد بود)

ساعت: رژه از ساعت ۱۱ شروع می‌شود

مکان: مرکز شهر ونکوور

منبع: DailyHive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید