Sunday, January 17, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

17,865
Total deaths
Updated on January 17, 2021 2:23 am
76,233
Total active cases
Updated on January 17, 2021 2:23 am
702,183
Total confirmed cases
Updated on January 17, 2021 2:23 am

قدیمی‌ترین بار ونکوور از خطر بسته شدن نجات یافت

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

آیا با امتیاز CRS پایین بایستی وارد Express Entry شویم؟

آیا در بین کسانی هستید که امتیاز CRS پایینی دارند و احساس می‌کنند که نباید پروفایل Express Entry بسازند و بخت خود را بیازمایند؟ شاید...

امید کلگری برای میزبانی رقابت‌های جهانی اسکی و اسنوبورد

کلگری قصد دارد برای میزبانی رقابت‌های جام جهانی اسکی و اسنوبورد در ماه فوریه اقدام کند. بنابراین بهترین ورزشکاران این دو رشته ورزشی ممکن...

گذرنامه کانادایی یکی از قدرتمندترین گذرنامه‌های جهان

گذرنامه کانادایی به عنوان یکی از 20 گذرنامه قدرتمند جهان شناخته می‌شود. شاخص گذرنامه که توسط Arton Capital ایجاد شده است، لیستی از قدرتمندترین گذرنامه‌ها...

اخراج ۱۷۰۰ کارمند ایر کانادا و کاهش پروازهای این شرکت هواپیمایی

ایر کانادا در حالی که پروازهای سه ماهه اول 2021 را کاهش می‌دهد، تقریباً 1700 کارمندش را اخراج می‌کند. بیانیه‌ای که تحت عنوان « تنظیم...

هینشاو: آلبرتا از انتشار عمده COVID-19 در ایام تعطیلات جلوگیری کرد

آلبرتا، پس از تعطیلات، شاهد افزایش شیوع COVID-19 جدید نبوده است. این امر باعث شد دکتر دینا هینشاو از اکثریت ساکنان بخاطر پیروی از...

در ماه‌های اخیر انتشار اخباری درباره احتمال تعطیل شدن بار قدیمی ونکوور The Cambie موجب ناراحتی بسیاری از شهروندان این شهر شده بود.

ماجرای طلاق صاحب پیشین این بار سم یهیا باعث شده بود که او چاره‌ای جز فروش این ملک نداشته باشد. به همین دلیل او اعلام کرده بود که متاسفانه عمر قدیمی‌ترین بار شهر ونکوور در تاریخ 30 نوامبر به پایان خواهد رسید.

با اینحال گردانندگان The Cambie Malones Group روز چهارشنبه اعلام کردند که این بار از خطر تعطیلی نجات پیدا کرده و بسته نخواهد شد.

در اطلاعیه‌ای که The Cambie Malones Group در رسانه‌ها منتشر کرده آمده که کارکنان و مدیریت این بار در چند ماه گذشته به شدت به دنبال یافتن راه‌حلی برای باز نگه داشتن این بار بوده‌اند. گردانندگان این بار ارزشمند سرانجام توانسته‌اند با صاحب جدید ملک به توافقی دست پیدا کنند تا به آن‌ها اجازه دهد فعالیت فعلی در همین مکان تا آینده‌ای روشن و بدون هرگونه وقفه و یا تغییر در سرویس، ادامه پیدا کند.

سلی نگوس که صاحب Cambie Malone’s Group است در اینباره گفت: ما به هیچ وجه فکرش را هم نمی‌کردیم که پس از به فروش رسیدن این ملک بتوانیم همچنان به فعالیت خود ادامه دهیم. اما هم‌اکنون بسیار خرسند هستیم به این موفقیت دست پیدا کرده‌ایم. من هیچگاه به بستن این بار فکر نکرده‌ام، برای همین هر کاری خواهیم کرد تا بتوانیم درهای Cambie را باز نگه داریم.

خبر خوب دیگر آن است که مسافرخانه Cambie که هم‌اکنون در طبقات بالای این بار فعالیت می‌کند نیز همچنان باز خواهد ماند. همچنین مسافرخانه و بار Nanaimo نیز که در آن سوی تنگه واقع شده از آخر ماه جاری پس از تغییر مالکیت خود با همین نام به فعالیت ادامه خواهد داد.

به گفته یهیا این بار از سال 1897 در نبش خیابات 310 Cambie بازگشایی شده است. سابقه 132 ساله بار The Cambie باعث شده تا لقب قدیمی‌ترین بار شهر ونکوور را به خودش اختصاص دهد. شاید بسیاری تصور کنند که این بار سرمایه‌ بسیار ارزشمندی محسوب می‌شود اما اشتباه می‌کنند. این بار بارها دچار تغییرات و تحولات مختلف شده و اخیر نیز در مقاله‌ای به قلم گرنت لاورنس به شدت مورد مدح و ستایش قرار گرفته است.

حال شهروندان ونکوور می‌توانند با مطمئن باشند که این بار تاریخی به حیات خودش ادامه می‌دهد و وقتش است نفسی راحت بکشند. این بار هنوز شب‌های بسیاری میزبان ساکنین و جوانان ونکوور خواهد بود تا لیوان‌های آبجو و مشروب خود را بالا ببرند و تا دیروقت به جشن و صحبت و پایکوبی بپردازند.

منبع: Vancouver is Awesome

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید