اکنون که فرودگاه بین‌المللی کلگری به خانه‌ای برای هواپیمای جدید شرکت هواپیمایی WestJet به نام Boeing 787-9 Dreamliners  تبدیل شده، این شرکت اعلام کرده که قصد دارد مقصد دیگری را به فهرست پروازهای خارج از کلگری اضافه کند. شهر رم در ایتالیا، که یک شهر باستانی زیبا و شگفت‌انگیز به شمار می‌رود، بین مقصدهای جدید این پروازها قرار گرفته است.

اکنون دیگر می‌توانیم نام شهر رویایی رم را در کنار شهرهای فوق‌العاده‌ی دیگری از جمله پاریس، لندن و دوبلین در لیست پروازهای دریم‌لاینر ببینیم.

اد سیمز، رئیس و مدیر عامل وست‌جت گفته: «مردم غرب کانادا، چه اصالتا ایتالیایی باشند و چه فقط به دنبال یک سفر رویایی بگردند، هیچ‌وقت به این اندازه‌ دسترسی راحت و بدن توقفی برای سفر به این شهر زیبا و جاودانه نداشته‌اند. ادامه‌ی توسعه بین‌المللی وست‌جت از خانه‌مان در کلگری، تعهد ما برای سرمایه‌گذاری در این شهر به‌عنوان قطب حمل و نقل بین‌المللی را بیش از پیش تقویت می‌کند. این پرواز با انجام گرفتن از طریق دریم‌لاینر و زمان سپری‌شده‌‌اش در مقایسه با مراکز شرقی، ما را به بهترین گزینه برای سفر به آن‌طرف اقیانوس اطلس و شهر زیبا و تاریخی رم در تعطیلات تابستانی تبدیل می‌کند.»

پروازهای بین کلگری و رم از 28 مه به‌طور هفتگی و سه بار در هفته انجام می‌گیرند. البته از تاریخ 2 مه تنها با پرواز در شنبه‌ها، کار خود را آغار خواهند کرد. پروازها از ساعت 6 صبح در کلگری شروع می‌شوند و ساعت 12 ظهر روز بعد در رم فرود می‌آیند. در حالی‌که سفر از رم به کلگری، ساعت 2 بعدازظهر آغاز شده و 4:33 بعدازظهر همان روز فرود می‌آید.

این پروازهای رفت و برگشتی و بدون توقف، در حال حاضر با قیمتی 609 دلاری قابل خرید هستند.

وست‌جت همچنین خاطرنشان کرد که سرویس فصلی بین کلگری و پاریس از 12 مارس شروع می‌شود و از 2 ژوئن به شش پرواز در هفته افزایش پیدا خواهد کرد. پروازهای فصلی دوبلین در ایرلند هم دوباره از 3 مه آغاز می‌شوند و تا 30 مه به سه پرواز در هفته افزایش می‌یابند. علاوه بر این، پروازهای کلگری به لندن (فرودگاه گاتویک) از 4 آوریل به 6 پرواز در هفته می‌رسند و تا 14 آوریل هم به سرویس‌های روزانه تبدیل خواهند شد.

منبع: Daily Hive

عضویت در خبرنامه


پاسخ دهید به این دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید