Sunday, April 18, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

23,623
Total deaths
Updated on April 18, 2021 8:43 pm
87,925
Total active cases
Updated on April 18, 2021 8:43 pm
1,121,498
Total confirmed cases
Updated on April 18, 2021 8:43 pm

کاهش ارزش املاک تجاری، مسکونی و صنعتی در ارزیابی سالانهٔ ویکتوریا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

حضور برهنه نماینده مجلس عوام در جلسه مجازی

ویلیام آموس که از سال 2015 نمایندگی شهر پونتیاک در استان کبک را بر عهده داشته، روز چهارشنبه بصورت کاملا برهنه در مقابل همکارانش...

ادامه کاهش اجاره‌بها در شهرهای بزرگ کانادا، بجز کلگری

براساس گزارش Rentals.ca، طی ماه گذشته نرخ اجاره‌بهای اکثر شهرهای کانادا کاهش یافته است. البته کلگری در این بین استثنا بود. هرچند میانگین اجاره‌بهای کانادا...

معرفی بلندترین ساختمان‌های تورنتو

با توجه به مرتفع‌تر شدن برج‌های تورنتو در سال‌های اخیر این سوال پیش می‌آید که بلندترین آن‌ها کدام است؟ مطمئناً بلندترین سازه‌ تورنتو برج CN...

طرح آزمایشی شهرداری کلگری برای تسریع فرآیند adaption حیوانات پناهگاهی

شهرداری کلگری و انجمنِ گروهِ نجاتِ حیواناتِ آلبرتا (AARCS) در چارچوب یک همکاری جید به دنبال بهبود وضعیت زندگی حیوانات خانگی بی‌سرپرست هستند تا...

بدترین هفته کانادا از نظر آمار مبتلایان کرونا

طی هفت روز گذشته میانگین آمار مبتلایان روزانه کرونا در کانادا به بالاترین حد خود از ابتدای پاندمی رسیده است. براساس آمار، طی هفت روز...

منطقه ویکتوریای بزرگ در بریتیش کلمبیا و در نوک جنوبیِ جزیرهٔ ونکوور قرار دارد و از ۱۳ شهر شرقی جزیرهٔ ونکوور تشکیل شده که هر کدام مرکز منطقهٔ خودشانند.

طبق ارزیابی سالانهٔ بریتیش کلمبیا، صاحبان خانه‌های تک‌خانواده در این منطقه شاهد کاهش ارزشی تا حداکثر ۱۰ درصد خواهند بود.

سازمان ارزیابی بی.سی. که نامه‌های ارزیابی را در هفتهٔ اول ژانویه برای صاحبان خانه‌ها در ویکتوریا خواهد فرستاد، می‌گوید که مردم بایستی بین ۱۰ درصد کاهش تا ۵ درصد افزایش ارزش را انتظار داشته باشند. صاحبان آپارتمان‌ها و خانه‌ها شهری بین مثبت پنج تا منفی پنج درصد تغییر را خواهند دید.

خانم تینا آیرلَند که در این سازمان کار می‌کند بر این نظر است که کاهش ارزش اصلا دور از انتظار نبوده، زیرا پارسال نشانه‌هایی اصلاح قیمت‌ها نمایان شده بودند. او می‌گوید:

«برای چندین سالِ پیاپِی بازار املاک و مسکن خیلی فعال و سالم بود، بنابراین نباید از یک دوره اصلاح قیمت‌ها غافلگیر بشویم.»

خانم آیرلند امسال را یکی از معدود سال‌هایی می‌داند که سازمان ارزیابی بی.سی. پیش از کریسمس اعلانیه‌ها را فرستاده است. او می‌گوید: «در ۱۰ سال اخیر، کمتر چنین کاری کرده‌ایم.»

از ۲ ژانویه می‌توانید اعلانیه‌ها را به صورت آنلاین ببینید و از همان هفته نیز با پُست برای مردم ارسال می‌شوند.

این ارزیابی‌ها معمولا از شرایط بازار عقبند، زیرا ارزش خانه‌ها را تا تاریخ ۱ جولای و شرایط فیزیکی آن‌ها را تا ۱ اکتبر انعکاس می‌دهند.

سازمان ارزیابی بی.سی می‌گوید که در ارزیابی املاک مردم، موارد مختلفی لحاظ شده است. از جمله: «تغییر قیمت‌ها در سال گذشته، مساحت و اندازه خانه، سال ساخت، کیفیت، وضعیت، چشم‌انداز و موقعیت محلی آن.»

پارسال ارزیابی املاک در این منطقه رشدی تا ۲۰ درصد را نشان داده بود، اما امسال چنین رشدی فقط در انتظار املاک تجاری و صنعتی خواهد بود.

اما برویم به سراغ صاحبان املاک تجاری و صنعتی.

املاک تجاری در ویکتوریای بزرگ افزایشی بین ۵ تا ۱۵ درصدی داشته‌اند و صاحبان املاک صنعتی هم باید انتظار افزایشی بین ۱۰ تا ۲۵ درصدی را در ارزیابی‌های جدید خود داشته باشند.

خانم آیرلند می‌گوید: «همچنان تقاضای برای املاک صنعتی و تجاری قوی است که دلیلش احتمالا به عرضهٔ محدود چنین املاکی بر می‌گردد.»

در پایان اشاره کنیم که نرخ درخواست برای تجدید نظر در ارزیابی هم مانند ۱۰-۱۵ سال اخیر کمتر از ۲ درصد بوده است.

در ضمن، سازمان ارزیابی بی.سی در همین ماه نامه‌های اعلام وضعیت را برای صاحبان آن دسته از املاکی می‌فرستد که تغییر ارزششان تفاوت فاحشی با میانگین تغییرهای امسال داشته باشد.

منبع: Time’s Colonist
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید