Sunday, April 18, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

23,618
Total deaths
Updated on April 18, 2021 10:36 am
87,329
Total active cases
Updated on April 18, 2021 10:36 am
1,119,492
Total confirmed cases
Updated on April 18, 2021 10:36 am

دستگیری ۲نفر در ادمونتون پس از وایرال شدن ویدیوی دزدیدن بسته پستی از درب منزل


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

حضور برهنه نماینده مجلس عوام در جلسه مجازی

ویلیام آموس که از سال 2015 نمایندگی شهر پونتیاک در استان کبک را بر عهده داشته، روز چهارشنبه بصورت کاملا برهنه در مقابل همکارانش...

ادامه کاهش اجاره‌بها در شهرهای بزرگ کانادا، بجز کلگری

براساس گزارش Rentals.ca، طی ماه گذشته نرخ اجاره‌بهای اکثر شهرهای کانادا کاهش یافته است. البته کلگری در این بین استثنا بود. هرچند میانگین اجاره‌بهای کانادا...

معرفی بلندترین ساختمان‌های تورنتو

با توجه به مرتفع‌تر شدن برج‌های تورنتو در سال‌های اخیر این سوال پیش می‌آید که بلندترین آن‌ها کدام است؟ مطمئناً بلندترین سازه‌ تورنتو برج CN...

طرح آزمایشی شهرداری کلگری برای تسریع فرآیند adaption حیوانات پناهگاهی

شهرداری کلگری و انجمنِ گروهِ نجاتِ حیواناتِ آلبرتا (AARCS) در چارچوب یک همکاری جید به دنبال بهبود وضعیت زندگی حیوانات خانگی بی‌سرپرست هستند تا...

بدترین هفته کانادا از نظر آمار مبتلایان کرونا

طی هفت روز گذشته میانگین آمار مبتلایان روزانه کرونا در کانادا به بالاترین حد خود از ابتدای پاندمی رسیده است. براساس آمار، طی هفت روز...

به دنبال سرقت یک بستهٔ پستی از روی ایوان خانه‌ای در ادمونتون، اداره پلیس ادمونتون یک مرد و یک زن را دستگیر کرده تا به چندین اتهام مشابه محاکمه شوند.

در این ویدیو، زنی را می‌بینیم که به درب یک خانه نزدیک می‌شود، یک بستهٔ پستی آمازون را از جلوی پله‌ها بر می‌دارد و سپس در خیابان سوار خودروی سفیدی می‌شود.

خانمی که صاحب این خانه بود، ویدیوی این سرقت را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد که تا کنون بیش از ۴۳۱,۰۰۰ بار مشاهده شده و ۱,۲۰۰ نفر نیز در فیسبوک آن را به اشتراک گذاشته‌اند.

به گفتهٔ اداره پلیس ادمونتون این سرقت ساعت ۱:۱۵ بعد از ظهر ۱۶ دسامبر ۲۰۱۹ در خانه‌ای در بلوار South Terwillegar رخ داده است. در بیانیهٔ پلیس می‌خوانیم:

«با استفاده از ویدیوی مذکور و کمک چندین شاهدی که با اداره تماس گرفتند، افسران ما در روز ۱۸ دسامبر این دو مظنون را دستگیر کردند.»

«با صدور مجوز قضایی از محل زندگی آنها بازرسی شد، که مقادیری اسکناس جعلی و اشیایی کشف شد که گمان می‌رود از چندین سرقت به دست آمده باشند.»

به گفته پلیس، خانم تویلا براندون ۳۴ ساله با دو اتهامِ تصاحب اشیای دزدی کمتر از ۵,۰۰۰ دلاری و سه اتهامِ دزدی زیر ۵,۰۰۰ دلاری روبرو ست.

دومین مظنون که برایان اسمیت ۳۹ ساله است، با دو اتهام تصاحب اشیای دزدی کمتر از ۵,۰۰۰ دلار، سه اتهام سرقت زیر ۵,۰۰۰ دلار، و یک اتهام مرتبط با اسکناس جعلی روبرو ست.

سخنگوی اداره پلیس ادمونتون می‌گوید: «باید از رسانه‌ها و مردم تشکر کنیم که کمکشان باعث شد این تحقیقات زودتر به نتیجه برسد.»

می‌توانید این ویدیو را به طور کامل در زیر ببینید:

Posted by Kristin Carignan on Monday, December 16, 2019

منبع: Daily Hive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید