Sunday, January 17, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

17,865
Total deaths
Updated on January 17, 2021 1:23 am
76,233
Total active cases
Updated on January 17, 2021 1:23 am
702,183
Total confirmed cases
Updated on January 17, 2021 1:23 am

دستگیری ۲نفر در ادمونتون پس از وایرال شدن ویدیوی دزدیدن بسته پستی از درب منزل

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

آیا با امتیاز CRS پایین بایستی وارد Express Entry شویم؟

آیا در بین کسانی هستید که امتیاز CRS پایینی دارند و احساس می‌کنند که نباید پروفایل Express Entry بسازند و بخت خود را بیازمایند؟ شاید...

امید کلگری برای میزبانی رقابت‌های جهانی اسکی و اسنوبورد

کلگری قصد دارد برای میزبانی رقابت‌های جام جهانی اسکی و اسنوبورد در ماه فوریه اقدام کند. بنابراین بهترین ورزشکاران این دو رشته ورزشی ممکن...

گذرنامه کانادایی یکی از قدرتمندترین گذرنامه‌های جهان

گذرنامه کانادایی به عنوان یکی از 20 گذرنامه قدرتمند جهان شناخته می‌شود. شاخص گذرنامه که توسط Arton Capital ایجاد شده است، لیستی از قدرتمندترین گذرنامه‌ها...

اخراج ۱۷۰۰ کارمند ایر کانادا و کاهش پروازهای این شرکت هواپیمایی

ایر کانادا در حالی که پروازهای سه ماهه اول 2021 را کاهش می‌دهد، تقریباً 1700 کارمندش را اخراج می‌کند. بیانیه‌ای که تحت عنوان « تنظیم...

هینشاو: آلبرتا از انتشار عمده COVID-19 در ایام تعطیلات جلوگیری کرد

آلبرتا، پس از تعطیلات، شاهد افزایش شیوع COVID-19 جدید نبوده است. این امر باعث شد دکتر دینا هینشاو از اکثریت ساکنان بخاطر پیروی از...

به دنبال سرقت یک بستهٔ پستی از روی ایوان خانه‌ای در ادمونتون، اداره پلیس ادمونتون یک مرد و یک زن را دستگیر کرده تا به چندین اتهام مشابه محاکمه شوند.

در این ویدیو، زنی را می‌بینیم که به درب یک خانه نزدیک می‌شود، یک بستهٔ پستی آمازون را از جلوی پله‌ها بر می‌دارد و سپس در خیابان سوار خودروی سفیدی می‌شود.

خانمی که صاحب این خانه بود، ویدیوی این سرقت را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد که تا کنون بیش از ۴۳۱,۰۰۰ بار مشاهده شده و ۱,۲۰۰ نفر نیز در فیسبوک آن را به اشتراک گذاشته‌اند.

به گفتهٔ اداره پلیس ادمونتون این سرقت ساعت ۱:۱۵ بعد از ظهر ۱۶ دسامبر ۲۰۱۹ در خانه‌ای در بلوار South Terwillegar رخ داده است. در بیانیهٔ پلیس می‌خوانیم:

«با استفاده از ویدیوی مذکور و کمک چندین شاهدی که با اداره تماس گرفتند، افسران ما در روز ۱۸ دسامبر این دو مظنون را دستگیر کردند.»

«با صدور مجوز قضایی از محل زندگی آنها بازرسی شد، که مقادیری اسکناس جعلی و اشیایی کشف شد که گمان می‌رود از چندین سرقت به دست آمده باشند.»

به گفته پلیس، خانم تویلا براندون ۳۴ ساله با دو اتهامِ تصاحب اشیای دزدی کمتر از ۵,۰۰۰ دلاری و سه اتهامِ دزدی زیر ۵,۰۰۰ دلاری روبرو ست.

دومین مظنون که برایان اسمیت ۳۹ ساله است، با دو اتهام تصاحب اشیای دزدی کمتر از ۵,۰۰۰ دلار، سه اتهام سرقت زیر ۵,۰۰۰ دلار، و یک اتهام مرتبط با اسکناس جعلی روبرو ست.

سخنگوی اداره پلیس ادمونتون می‌گوید: «باید از رسانه‌ها و مردم تشکر کنیم که کمکشان باعث شد این تحقیقات زودتر به نتیجه برسد.»

می‌توانید این ویدیو را به طور کامل در زیر ببینید:

Posted by Kristin Carignan on Monday, December 16, 2019

منبع: Daily Hive

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید