Sunday, January 17, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

17,865
Total deaths
Updated on January 17, 2021 1:23 am
76,233
Total active cases
Updated on January 17, 2021 1:23 am
702,183
Total confirmed cases
Updated on January 17, 2021 1:23 am

لیبرال‌ها اجرای یکی از برنامه‌های مهاجرتی محبوب را عقب انداختند

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

آیا با امتیاز CRS پایین بایستی وارد Express Entry شویم؟

آیا در بین کسانی هستید که امتیاز CRS پایینی دارند و احساس می‌کنند که نباید پروفایل Express Entry بسازند و بخت خود را بیازمایند؟ شاید...

امید کلگری برای میزبانی رقابت‌های جهانی اسکی و اسنوبورد

کلگری قصد دارد برای میزبانی رقابت‌های جام جهانی اسکی و اسنوبورد در ماه فوریه اقدام کند. بنابراین بهترین ورزشکاران این دو رشته ورزشی ممکن...

گذرنامه کانادایی یکی از قدرتمندترین گذرنامه‌های جهان

گذرنامه کانادایی به عنوان یکی از 20 گذرنامه قدرتمند جهان شناخته می‌شود. شاخص گذرنامه که توسط Arton Capital ایجاد شده است، لیستی از قدرتمندترین گذرنامه‌ها...

اخراج ۱۷۰۰ کارمند ایر کانادا و کاهش پروازهای این شرکت هواپیمایی

ایر کانادا در حالی که پروازهای سه ماهه اول 2021 را کاهش می‌دهد، تقریباً 1700 کارمندش را اخراج می‌کند. بیانیه‌ای که تحت عنوان « تنظیم...

هینشاو: آلبرتا از انتشار عمده COVID-19 در ایام تعطیلات جلوگیری کرد

آلبرتا، پس از تعطیلات، شاهد افزایش شیوع COVID-19 جدید نبوده است. این امر باعث شد دکتر دینا هینشاو از اکثریت ساکنان بخاطر پیروی از...

دولت اتاوا تصمیم گرفته تا اجرای برنامه پرطرفدار مهاجرتی که اجازه می‌داد پدر، مادر، پدربزرگ و مادربزرگ شهروندان با ضمانت آن‌ها امکان مهاجرت به کانادا را پیدا کنند، فعلا متوقف کند.

اینگونه درخواست‌ها معمولا هرسال در یک نوبت در ماه ژانویه رسیدگی می‌شد. اما به گفته مارکو مندیسینو وزیر مهاجرت کانادا فرایند رسیدگی به درخواست‌ها برای سال 2020 به تعویق افتاده است.

در دستورالعمل منتشر شده در تاریخ 20 دسامبر که این هفته توسط اداره مهاجرت به عموم شهروندان اطلاع‌رسانی گردید آمده: به این ترتیب وزارتخانه زمان کافی خواهد داشت تا اقدامات مدیریتی جدید خود برای این برنامه را اجرا کند و برنامه مهاجرت مذکور تحت ضمانت شهروندان در سال 2020 اجرا گردد.

در سال‌های گذشته فرایند اجرای این برنامه که از محبوبیت بسیار زیادی بین شهروندان برخوردار است بارها به دلیل انتقاد و مشکلات گوناگون به تعویق افتاده است.

در گذشته درخواست‌ها تنها به صورت حضوری و به ترتیب تاریخ دریافت پرونده مورد بررسی قرار می‌گرفتند. اما پس از آن‌که مشخص شد عده‌ای با ترفندهای گوناگون بررسی پرونده خود را زودتر انجام می‌دهند این سیستم کنار گذاشته شد.

لیبرال‌ها در ادامه سیستم لاتری را جایگزین آن کردند ولی به دلیل آن‌که نحوه انتخاب پرونده‌ها در آن بسیار تصادفی بود به شدت مورد انتقاد قرار گرفت. تمام جایگاه‌های برنامه آنلاین نیز که جایگزین سیستم لاتری شد در سال 2019 تنها در عرض یک دقیقه پر شدند.

همین موضوع لیبرال‌ها را مجبور کرد تا یکبار دیگر وعده بازنگری کلی سیستم را بدهند، اما به دلیل برگزاری انتخابات فدرال تصمیم‌گیری درباره نحوه اجرای برنامه در سال 2020 به تعویق افتاد.

هنوز تاریخ اجرای این برنامه برای امسال مشخص نیست اما بر اساس دستورالعمل مندیسینو بدون شک اجرا خواهد شد.

در گزارش او آمده: وزارتخانه قصد دارد انتشار دستورالعمل‌ها بعدی درباره نحوه مدیریت فرایند اجرایی این برنامه مهاجرتی را به تاریخ 1 آوریل 2020 موکول کند.

هر سال حدود 20،000 نفر از طریق این برنامه به کشور کانادا مهاجرت می‌کنند. در حال حاضر فرایند رسیدگی به اینگونه پرونده‌ها حدود دو سال به طول می‌انجامد.

منبع: National Post

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید