Monday, March 1, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

22,007
Total deaths
Updated on March 1, 2021 1:50 pm
30,518
Total active cases
Updated on March 1, 2021 1:50 pm
868,178
Total confirmed cases
Updated on March 1, 2021 1:50 pm

مکدونالد برگرهای گیاهی خود را در کانادا می‌آزماید


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

اعلام مراحل بعدی برنامه واکسیناسیون COVID-19 بریتیش کلمبیا

نخست‌وزیر جان هورگان و مقام ارشد بهداشت استان دکتر بانی هنری، مراحل بعدی برنامه واکسیناسیون بریتیش کلمبیا را در ۱ مارس اعلام می‌کنند. وزیر بهداشت...

اخراج 750 کارمند Best Buy Canada

شرکت Best Buy Canada صدها کارمند خود را به دلیل رشد فروش آنلاین و تمرکز بر گسترش فروش دیجیتالی اخراج کرده است. سخنگوی ارتباطات شرکت...

آخرین اخبار پاسپورت COVID-19 از زبان ترودو

جاستین ترودو در کنفرانس مطبوعاتی روز جمعه با اشاره به نظرات موافق و مخالف درباره پاسپورت COVID-19 از نامشخص بودن وضعیت این برنامه خبر...

بلیت برندهٔ لوتومکس ۷۰ میلیون دلاری در اونتاریو خریداری شده

چند شهروند اونتاریو امروز صبح ثروتمندتر از یکشنبه از خواب برخاستند. همانطور که پیش‌تر در پیکوبینو خواندید، جایزه ۷۰ میلیون دلاری لوتومکس این هفته قرعه‌کشی...

جدیدترین مطالعه درباره میزان ماندگاری COVID-19 روی پوشاک

براساس مطالعه‌ای جدید ویروس COVID-19 می‌تواند بر روی پوشاک معمولی تا سه روز زنده بماند و ممکن است پزشکان و پرستاران آن را بر...

مکدونالد برای عقب نماندن از رقابت با سایر کمپانی‌ها، برگر گیاهی خود را معرفی کرده ولی فعلا فقط به بازار کانادا آورده است.

این برگر P.L.T نام دارد که مخفف «گیاه، کاهو و گوجه» است و اکنون در ۵۲ غذافروشی مکدونالد در جنوب غرب اونتاریو عرضه می‌شود.

یکی از سخنگویان مکدونالد می‌گوید: «این برگر مخصوص گیاه‌خوارها نیست. به جای گوشت از مواد پروتئینیِ گیاهی استفاده کرده‌ایم. اما برخی از مواد آن پایهٔ گیاهی ندارند، برای مثال پنیر چدار فرآوری شده یا سس مایونز. مثل همیشه، میهمان‌های ما می‌توانند برگرهای خود را سفارشی کنند و پنیر و مایونز، یا دیگر افزودنی‌ها را از آنها حذف کنند. اما این برگر هم در کنار برگرهای گوشتی ما پخته می‌شود.»

در این مدت، مکدونالد قیمت این برگر را از ۶.۴۹ دلار به ۵.۹۹ دلار کاهش داده است که به نظر می‌رسد به خاطر اعتراض مشتریان باشد. P.L.T همراه با نوشیدنی و سیب زمینی هم ۹.۸۹ دلار قیمت دارد.

این کمپانی فعلا در حال آزمون و خطا ست تا بهتر از قبل ذائقهٔ مشتری‌ها را به دست آورد و زودتر بتواند پخت آن را در آشپزخانه‌های خود جا بیندازد و به بهترین کیفیت ممکن برساند.

همانطور که نوشتیم، عرضه P.L.T در رستوران‌های اونتاریو یک فاز آزمایشی به حساب می‌آید که در آینده شاید به بقیه مناطق هم گسترش یابد. اما رقبایی مثل برگر کینگ، وایت کَسل و دِل تاکو زودتر از مکدونالد این محصول را به سبد غذایی خود اضافه کرده‌اند، رستوران‌های غیرزنجیره‌ای هم همینطور.

البته تنوع موادی که می‌توانید به این برگر بیفزایید، در مکدونالد خیلی بیشتر از رقباست و یکی از وجوه تمایز آن به حساب می‌آید.

در این مدت، برخی مشتری‌ها نسبت به سایز این برگر اعتراض داشته‌اند که به اندازهٔ یک چیزبرگر معمولی ست نه برگرهای بزرگتر مکدونالد. این بازخوردها در حال جمع‌آوری‌اند تا در آینده لحاظ شوند.

عرضه این برگر جدید در کانادا به جای امریکا، برای این بوده که به دور از جوسازی رسانه‌ای تست شود و سپس به بازارهای بزرگتر عرضه گردد. مکدونالد هنوز در حال بررسی کمپانی‌های تامین مواد اولیه است تا در صورت عرضه فراگیر، بتواند مواد لازم برای پخت این برگر را بدون وقفه تامین کند.

منبع: The Post Millennial
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید