Sunday, January 24, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

18,974
Total deaths
Updated on January 24, 2021 2:26 am
64,573
Total active cases
Updated on January 24, 2021 2:26 am
742,531
Total confirmed cases
Updated on January 24, 2021 2:26 am

از شیشه‌های قطار، منظره‌ای خیره‌کننده از کوه‌های راکی کانادا را ببینید

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

ده پالتوی عالی برای عبور از سرمای زمستان

آدم در این فصل همه‌اش احساس می‌کند که ماه‌های زمستان کِش می‌آیند و قرار نیست تمام شود. در بخش‌هایی از کشور دما به زیر...

معرفی پارک‌های ملی آلبرتا

کانادا کشوریست با طبیعت بکر و منحصربفرد و پارک‌‌های ملی فراوان که پنج مورد از آن‌ها، ازجمله بزرگترین و اولین پارک ملی کشور، در...

حدود ۲۲۲ هزار کسب‌وکار کوچک در کانادا در استانه تعطیل شدن

همه‌گیری COVID-19 بیش از ۲۰۰ هزار کسب‌وکار کوچک کانادایی را مجبور به تعطیلی خواهد کرد و نزدیک به ۳ میلیون شغل را در معرض...

آژانس ملی آمار کانادا 32،000 نیرو استخدام می‌کند

StatsCan قصد دارد ده‌ها هزار کانادایی را برای اجرای فرایند سرشماری سراسری استخدام کند. آژانس ملی آمار کانادا برای اجرای این پروژه به حدود 32،000...

بریتیش کلمبیا ممنوعیت سفر بین استانی را اجرا نخواهد کرد

دولت استانی در مورد احتمال ممنوعیت سفر با کارشناسان حقوقی مشورت کرده است، اما نتیجه گرفته است این موضوع عملی نبوده و از اختیارش...

چه کسی فکرش را می‌کرد که گشت و گزار در کوه‌ها روزی به وسیله قطار ممکن شود؟

دیگر می‌توان به راحتی از خیره‌ کننده‌ترین مناظر طبیعی جهان در لوکس‌ترین حالت ممکن آن هم به وسیله کوهنورد کانادایی دیدن کنید.

راه‌آهن کانادا طی یک ابتکار عمل، 3 گزینه را برای مسافرین خود به وجود آورده که آنها بتوانند از طریق قطار سفری رویایی به کوه‌های راکی داشته باشند.

مسیر اولین سفر در غرب از ونکوور شروع می‌شود و در طی آن مسافران را به دریاچه لوئیس در بنف (Banff) و از طریق قطار کمپلوس (Kamloops) می‌برد.

https://www.instagram.com/p/B7MMm7LhXCw/

این اولین سرویس قطار مسافربری است که در این مسیر، غرب و شرق کانادا را به هم متصل می‌کند.

https://www.instagram.com/p/B7CVnCBIPgV/

در مسیر بعدی سفر در ابرها از طریق جا به جایی مسافران از ونکوور به جاسپر (Jasper) به وسیله قطار کمپلوس میسر می‌شود.

نمای خیره ‌کننده‌ای که در این مسیر خواهید دید از رودخانه خروشان فریزر (Fraser) گرفته تا گذر از دروازه جهنم و تماشای شکوه و عظمت آبشارها را شامل می‌شود.

مسیر ریلی که این قطار در آن حرکت می‌کند، از کوه رابسون که تقریباً یکی از مرتفع‌ترین نقاط کوه‌های راکی است نیز گذر می‌کند.

و در نهایت به سومین مسیر از مسیر رین فورست (Rainforest) به گلد راش (Gold Rush) می‌رسیم. این مسیر از ونکوور شروع شده و به سمت جاسپر با قطار Whistler and Quesnel طی می‌شود.

https://www.instagram.com/p/B6ykXFgBK2A/

این مسیرها مسافران را به قعر طبیعت کانادا می‌برند. مسافرانی که سوار بر این قطارها می‌شوند می‌توانند تا از مناظر طبیعی، دره‌های پنهان و دریاچه‌های زیبایی که در مسیر ریلی کوهستان ویستلر قرار گرفته هم دیدن کنند.

با توجه به این که کوهنوردی در این مسیر ناهموار کوهستانی بسیار سخت است می‌توان گفت که این قطارها، تجربه فرصتی طلایی برای بازدید از این مسیر بکر و کوهستانی است.

در این مسیر می‌توان از کوه رابسون که مرتفع‌ترین قله در بخش کانادایی کوه‌های راکی است دیدن کرد.

تمامی قطارهایی که در این مسیر قرار گرفته‌اند دارای سقف‌های گنبدی هستند که به مسافران این اجازه را می‌دهند که دیدی پانارومایی و 360 درجه‌ای را از محیط اطراف خود داشته باشند و بتوانند بهتر با محیط اطراف خود ارتباط برقرار کنند.

https://www.instagram.com/p/B6lqKQIhxkn/

علاوه بر این مسافران با غذاهای دریایی که با ماهی‌های آزاد دریاچه فریزر صید شده‌اند به همراه شراب اوکانگان (Okanagan) پذیرایی می‌شوند.

میهمانان این قطار می‌توانند بهترین صحنه‌های طبیعی که در هر دو جهان وجود دارد را ببینند. آنها می‌توانند تا روز را با منظره‌ای طبیعی و بی‌نظیر سر کنند و شب را با راحتی که ارمغان بهترین و زیباترین هتل‌هاست، بگذرانند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مسیر ریلی کوهستان راکی و همچنین مسیرهای مختلف آن، امکانات و قیمت‌گذاری آن به این وب‌سایت مراجعه نمایید.

منبع: Dailyhive

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید