در منطقه جنگلی Domaine de la forêt perdue که به جنگل گمشده مشهور شده است، از اعماق جنگل‌های زیبای کبک اسکیت سواری کنید.

درست است که زمستان‌های کبک بسیار سرد و پر از سوز سرماست اما همین سردی، زیبایی‌های این منطقه را دوچندان زیباتر می‌کند.

یکی از تفریحات زمستانی که در این مسیر می‌توانید داشته باشید، اسکیت سواری در این مسیر یخ‌زده است که به معنای واقعی، دیدنی‌ترین و شادترین تجربه‌ای است که می‌توانید در فصل زمستان داشته باشید.

در این مسیر سرتاسر آن را درختان کاج پر کرده است. تصور کنید که رایحه یخ‌زده‌ای از درختان در مسیری یخ‌زده و پوشیده از برف، تصویری از یک زمستان به یاد ماندنی را در ذهن شما به وجود می‌آورد.

کسانی که در این مسیر پای می‌گذارند می‌توانند تا به دیدن پارک حیوانات بروند و از حیوانات مختلفی همچون طاووس‌ها، انواع مختلفی از شترها همچون لاما، گیاهان مختلف همچون انواع جلبک‌ها و دیگر حیوانات خانگی دیدن نمایید.

اگر خیلی هم احساس سرما کردید، می‌توانید قبل و یا بعد از شروع پیاده‌روی زمستانی خود، یک فنجان شکلات داغ خوشمزه میل نمایید.

اسکیت روی یخ را دوست ندارید؟ در این منطقه امکان تفریحات و فعالیت‌های دیگر هم برای شما وجود دارد.

شاید هم با snowshoeing، بتوانید سریع‌تر به مقصد برسید!

مثلاً می‌توانید تا با صعود در ارتفاعات خودتان را به چالش صعود در یک هزارتوی معلق (suspended labyrinth) دعوت کنید!

دوست دارید تا یک روز را با خانواده بگذرانید؟ چرا پیاده‌روی کودکان و چالش سرعت آن‌ها را در پیست d’ hébertisme نظاره نکنید؟

یا حتی سوار بر یک قطار تفریحی، در میان پیچاپیچ جنگل‌های کاج جستجو کنید و پس از متوقف شدن قطار، به فعالیت‌هایی مثل پیاده‌روی و غذا دادن به حیوانات را تجربه کنید.

در اینجا همه چیز برای یک تفریح زمستانی عالی وجود دارد!

برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت‌ها، فعالیت‌های تفریحی و فصل‌های مخصوص برای بازدید از منطقه Domaine de la forêt، به وب‌سایت مربوطه آن مراجعه نمایید.

منبع: dailyhive.com

عضویت در خبرنامه


پاسخ دهید به این دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید