Saturday, June 12, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

25,886
Total deaths
Updated on June 12, 2021 4:31 am
18,411
Total active cases
Updated on June 12, 2021 4:31 am
1,399,716
Total confirmed cases
Updated on June 12, 2021 4:31 am

گزارش تغییر اجاره خانه در ۲۴ شهر بزرگ کانادا، فوریه ۲۰۲۰


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

بروز عفونت قلب پس از دریافت دوز دوم واکسن‌های mRNA

روز پنجشنبه مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ایالات‌متحده (CDC) اعلام کرد که طبق داده‌های سیستم نظارت بر ایمنی واکسن، تعداد مردان جوانی که پس...

بازگشایی استخرها و سالن‌های بدنسازی کلگری

شهرداری کلگری قصد دارد تعداد از مراکز تفریحی شهر را از هفته آینده بازگشایی کند. هم‌اکنون مرحله دوم بازگشایی‌ها در آلبرتا آغاز شده و بر...

تورنتو: بازگشایی مجدد نمایشگاه Immersive Van Gogh

همزمان با آغاز مرحله نخست بازگشایی‌ها در آنتاریو، نمایشگاه Immersive Van Gogh نیز بار دیگر از هفته آینده پذیرای شهروندان تورنتو خواهد بود. به این...

هواپیمایی Flair Airlines اولین پرواز با اولین بویینگ ۸-۷۳۷ جدید

کمپانی کاناداییِ Flair Airlines که به پروازهای بسیار ارزانش معروف است، امروز خبر داد که با ورود ۱۳ فروند بویینگ ۸-۷۳۷ جدید به خدمت،...

آلبرتا با بیشترین میزان واکسیناسیون کامل در میان استان‌های کانادا

مقامات دولت آلبرتا اعلام کردند در حال حاضر نزدیک به 16% از جمعیت این استان در برابر کووید-19 به طور کامل واکسیناسیون شده‌اند. جیسون کنی...

همانطور که در ماه قبل هم گزارش دادیم، نرخ اجاره خانه در شهرهای بزرگ کانادا رو به بالا می‌رود و نشانه‌ای هم از توقف این روند دیده نمی‌شود.

طبق آمار PadMapper در ماه فوریه امسال ۱۰ شهر با افزایش، ۵ شهر با کاهش و ۹ شهر با ثبات نرخ اجاره‌بها روبرو بوده‌اند.

در این گزارش می‌خوانیم: «حداقل ۱۰ شهر با افزایش دو رقمی نرخ اجاره نسبت به ماه مشابه پارسال روبرویند، آماری که البته کاهش قابل ملاحظه‌ای نسبت به ماه‌های تابستان نشان می‌دهد.»

CARRFeb2020-1024x767.jpg

سه شهر گران کانادا نسبت به ماه قبل تغییری نکرده‌اند، اما ویکتوریا جای مونترال را در رده چهارم گرفته و بَری (Barrie) به رده ششم نزول کرده است.

یک بار دیگر تورنتو گرانترین اجاره را در کانادا دارد. اجارهٔ یک‌خوابه روی ۲,۳۰۰ دلار ثابت مانده و دوخوابه با ۱٪ افزایش به ۲,۹۸۰ دلار رسیده است.

ونکوور هنوز در رده دوم است. اجاره یک‌خوابه روی ۲,۱۵۰ دلار ثابت مانده و دوخوابه با ۰.۳٪ کاهش به ۲,۹۹۰ دلار رسیده است.

بورنابی در بریتیش کلمبیا، سوم است. اجاره یک‌خوابه با ۱.۷٪ افزایش به ۱,۷۶۰ دلار رسیده و دوخوابه روی ۲,۳۵۰ دلار باقی مانده است.

در ویکتوریا که این ماه چهارم شده، اجاره یک‌خوابه و دوخوابه به ترتیب با ۵.۳٪ و ۴.۹٪ افزایش به ۱,۵۹۰ دلار و ۱,۹۲۰ دلار رسیده است.

در مونترال که یک رده نزول داشته، اجاره یک‌خوابه با ۳.۲٪ کاهش به ۱,۵۰۰ دلار و اجاره دوخوابه با ۳۰ دلار کاهش به ۱,۹۱۰ دلار رسیده است.

از نظر تغییر ماهانه، ویکتوریا با ۵.۳٪ افزایش و هالیفکس با ۵٪ کاهش بزرگترین تغییرات فوریه ۲۰۲۰ را داشته‌اند.

این ماه ارزان‌ترین اجاره در بین ۲۴ شهر بزرگ کانادا را سنت جانز داشته است. اجارهٔ یک‌خوابه در این شهر با ۱.۲٪ افزایش به ۸۲۰ دلار و اجارهٔ دوخوابه با ۱.۲٪ کاهش به ۸۵۰ رسیده است.

فهرست کامل را در جدول زیر برای شما آورده‌ایم.

Screen-Shot-2020-02-18-at-3.39.30-PM.png

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید