Sunday, August 1, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

26,600
Total deaths
Updated on August 1, 2021 6:28 pm
6,682
Total active cases
Updated on August 1, 2021 6:28 pm
1,431,104
Total confirmed cases
Updated on August 1, 2021 6:28 pm

137 میلیون دلار سرمایه گذاری برای گسترش یکی از بزرگ ترین بیمارستان های آلبرتا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

بهترین پاسیوهای روی پشت‌بام در شهر کلگری

یکی از بهترین راه‌ها برای گذران اوقات فراغت، نوشیدن آبجوی خنک در پاسیوهای کلگری ست که توسط صاحبان خوش‌ذوق روی پشت‌بام‌های بلند این شهر...

پلیس به دنبال 4 مظنون تیراندازی در ادمونتون

پلیس ادمونتون از مردم درخواست کرد که برای شناسایی چهار مظنونی که در تیراندازی ادمونتون نقش داشتن به تحقیقات پلیس کمک کنند. اعضای گشت پلیس...

احتمال برگزاری انتخابات فدرال زودهنگام در سپتامبر

جاستین ترودو نخست‌وزیر لیبرال کانادا احتمالا در ماه سپتامبر انتخابات زودهنگام برگزار کند. اجرای موفقیت‌آمیز برنامه واکسیناسیون و برچیده شدن محدودیت‌های کرونا باعث افزایش...

اعلام تغییرات جدید در قوانین کرونایی آلبرتا

مقامات آلبرتا تغییرات جدیدی در مقررات و قوانین کووید-۱۹ اعمال کردند که طی دو مرحله اجرا می‌شوند. مرحله اول تغییرات از پنجشنبه 29 جولای اجرا...

نیازمندی‌های اشتغال کلگری: ۵۰۰ فرصت شغلی جدید

اگر ساکن کلگری هستید و بدنبال کار می‌گردید این مقاله را تا آخر بخوانید. با کاهش محدودیت‌های کرونایی روند استخدام نیرو در بیزینس‌های شهر نیز...

137 میلیون دلار سرمایه‌گذاری برای گسترش یکی از بزرگ‌ترین بیمارستان‌های آلبرتا

بر اساس بیانیه جیسون کنی در صبح روز چهارشنبه، به زودی برای گسترش یکی از شلوغ‌ترین بیمارستان‌های کانادا سرمایه‌گذاری کلانی انجام خواهد شد.

بر این اساس، استان آلبرتا به زودی 137 میلیون دلار بودجه مخصوص برای بیمارستان logheed که در کلگری قرار گرفته و یکی از بزرگ‌ترین واحدهای بهداشت و روان در کانادا است و یکی از شلوغ‌ترین اورژانس‌ها را در سراسر کشور دارد، اختصاص خواهد داد.

جیسون کنی در توضیح می‌گوید که: سال‌هاست که مردم کلگری می‌خواهند تا بیمارستان Peter Lougheed گسترش پیدا کند و حالا دولت ما، این کار را انجام خواهد داد. ما متعهدیم که با سرمایه‌گذاری های طولانی مدت و اختصاص تسهیلات به مردم آلبرتا، آنها را حفظ بهداشت عمومی یاری رسانیم.

بیمارستان Logheed در سال 1988 با ظرفیت بستری 30 تا 40 هزار بیمار طراحی و ساخته شده است. با این حال این بیمارستان در بین سال‌های 2018 تا 2019، 82 هزار بیمار را در بخش اورژانس خود پذیرش کرده است.

در طی این توسعه‌بخشی، یک بخش اعصاب و روان به بیمارستان اضافه می‌شود و ظرفیت‌های پذیرش پزشکی مجموعه را به 100 درصد می‌رساند.

همچنین آزمایشگاه جدیدی با قابلیت تشخیص سریع و مجهز به پیشرفته‌ترین دستگاه‌های روز جهان نیز جایگزین آزمایشگاه قبلی بیمارستان خواهد شد.

وزیر بهداشت آلبرتا، تایلر شاندرو نیز در این زمینه گفته است که تخصیص این بودجه برای بیمارستان، به کارکنان فعال این بیمارستان نیز کمک خواهد کرد. آنها کسانی هستند که در پرفشارترین روزهای کاری، کارشان را با کیفیت عالی ارائه داده‌اند و هم اکنون کار آنها را راحت‌تر خواهیم کرد.

شاندرو همچنین می‌گوید که: توسعه این بیمارستان به خانواده‌های داخل و اطراف کلگری و دسترسی بهتر آنها با به خدمات بهداشتی و روانی نیز کمک خواهد کرد.

فاز اول این پروژه در سال 2022 با گسترش بخش اورژانس به 1500 متر و اضافه کردن چند بخش جدید به آن همچون بخش تروما، آغاز خواهد شد.

منبع: dailyhive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید