Monday, January 18, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

18,120
Total deaths
Updated on January 18, 2021 11:00 pm
73,919
Total active cases
Updated on January 18, 2021 11:00 pm
715,072
Total confirmed cases
Updated on January 18, 2021 11:00 pm

137 میلیون دلار سرمایه گذاری برای گسترش یکی از بزرگ ترین بیمارستان های آلبرتا

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

همه‌چیز درباره تخفیف مالیاتی Work from Home

دولت فدرال برای حمایت از شهروندانی که وظایف شغلی خود را در دوران پاندمی از منزل انجام می‌دهند، تخفیف مالیاتی جدیدی در نظر گرفته...

ونکوور در میان ده شهر تندرست دنیا قرار گرفت

کانادایی‌ها ونکوور را بعنوان شهری می‌شناسند که می‌توان در آن سبک زندگی سالم همراه با فعالیت بدنی منظم را در پیش گرفت. حال انتشار...

تغییر نام‌گذاری سیستم مدارس آلبرتا به دلیل COVID-19

آلبرتا در حال تغییر اصطلاحات برای نشان دادن نحوه طبقه‌بندی شدت شیوع COVID-19 در مدارس است. در حال حاضر با کشف یک مورد ابتلا به...

کاهش محدودیت‌های تجمع در آلبرتا

آلبرتا پس ازاینکه توانست از شیوع ابتلا به COVID-19 بعد از تعطیلات جلوگیری کند تعدادی از محدودیت‌های بهداشت عمومی را لغو کرد. تایلر شاندرو، وزیر...

بازگشایی سالن‌های آلبرتا از امروز دوشنبه ۱۸ ژانویه

برخی از جنبه‌های زندگی در آلبرتا مانند آنچه در اواسط ماه دسامبر بود، به حالت عادی بازمی‌گردند، اما همه مشاغل نمی‌توانند بازگشایی شوند. از روز...

137 میلیون دلار سرمایه‌گذاری برای گسترش یکی از بزرگ‌ترین بیمارستان‌های آلبرتا

بر اساس بیانیه جیسون کنی در صبح روز چهارشنبه، به زودی برای گسترش یکی از شلوغ‌ترین بیمارستان‌های کانادا سرمایه‌گذاری کلانی انجام خواهد شد.

بر این اساس، استان آلبرتا به زودی 137 میلیون دلار بودجه مخصوص برای بیمارستان logheed که در کلگری قرار گرفته و یکی از بزرگ‌ترین واحدهای بهداشت و روان در کانادا است و یکی از شلوغ‌ترین اورژانس‌ها را در سراسر کشور دارد، اختصاص خواهد داد.

جیسون کنی در توضیح می‌گوید که: سال‌هاست که مردم کلگری می‌خواهند تا بیمارستان Peter Lougheed گسترش پیدا کند و حالا دولت ما، این کار را انجام خواهد داد. ما متعهدیم که با سرمایه‌گذاری های طولانی مدت و اختصاص تسهیلات به مردم آلبرتا، آنها را حفظ بهداشت عمومی یاری رسانیم.

بیمارستان Logheed در سال 1988 با ظرفیت بستری 30 تا 40 هزار بیمار طراحی و ساخته شده است. با این حال این بیمارستان در بین سال‌های 2018 تا 2019، 82 هزار بیمار را در بخش اورژانس خود پذیرش کرده است.

در طی این توسعه‌بخشی، یک بخش اعصاب و روان به بیمارستان اضافه می‌شود و ظرفیت‌های پذیرش پزشکی مجموعه را به 100 درصد می‌رساند.

همچنین آزمایشگاه جدیدی با قابلیت تشخیص سریع و مجهز به پیشرفته‌ترین دستگاه‌های روز جهان نیز جایگزین آزمایشگاه قبلی بیمارستان خواهد شد.

وزیر بهداشت آلبرتا، تایلر شاندرو نیز در این زمینه گفته است که تخصیص این بودجه برای بیمارستان، به کارکنان فعال این بیمارستان نیز کمک خواهد کرد. آنها کسانی هستند که در پرفشارترین روزهای کاری، کارشان را با کیفیت عالی ارائه داده‌اند و هم اکنون کار آنها را راحت‌تر خواهیم کرد.

شاندرو همچنین می‌گوید که: توسعه این بیمارستان به خانواده‌های داخل و اطراف کلگری و دسترسی بهتر آنها با به خدمات بهداشتی و روانی نیز کمک خواهد کرد.

فاز اول این پروژه در سال 2022 با گسترش بخش اورژانس به 1500 متر و اضافه کردن چند بخش جدید به آن همچون بخش تروما، آغاز خواهد شد.

منبع: dailyhive

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید