Friday, April 23, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

23,856
Total deaths
Updated on April 23, 2021 9:52 am
86,544
Total active cases
Updated on April 23, 2021 9:52 am
1,160,342
Total confirmed cases
Updated on April 23, 2021 9:52 am

چگونه درآمد اجاره‌ بیشتری از خانه خود کسب کنید؟


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

راهنمای جامع تماشای شفق قطبی در کانادا

بسیاری از کانادایی‌ها از پدیدار شدن شفق در آسمان کشور خود بیخبر هستند. بدون شک هرکس باید حداقل یکبار در طول عمرش این منظره...

دستور تهیه هات‌چاکلت خوشمزه و خانگی

در هوای سرد این روزها هیچ چیز به اندازه یک لیوان هات‌چاکلت داغ لذت‌بخش نیست. در ادامه طرز تهیه شکلات خامه‌ای و لذیذ را...

همیشه تاریخچه ملک را بخوانید، شاید محل وقوع قتل بوده!

اخیرا منزلی قدیمی در خیابان East 10th به قیمت 1.4 میلیون دلار در لیست فروش قرار گرفته که رقم پایینی برای ونکوور محسوب می‌شود....

لزوم تغییر قوانین مالیات در حوزه مسکن

این روزها بازار مسکن کانادا شدیدا غیرقابل پیشبینی‌ شده است. رکوردهای فروش و قیمت‌ یکی پس از دیگری می‌شکنند و خرید خانه هر روز...

علت بزرگترین انقراض تاریخ تغییرات اقلیمی بوده

طبق یافته‌های جدید نخستین انقراض گسترده گونه‌های جانوری بر روی کره زمین که در دوران Late Ordovician (450 میلیون سال قبل) رخ داده، ناشی...
نويسنده: مهرداد باقرى، مشاور املاك در شهر كلگرى

در کانادا تعداد زیادی از افراد برای سرمایه‌گذاری بازار مسکن را انتخاب می‌کنند. سودهی بالا در بلند مدت و کسب درآمد اجاره چیزی است که برای همه جذاب است.

اما باید بدانید سرمایه‌گذاری در بازار مسکن احتیاج به داشتن اطلاعات زیادی دارد و به محضی که شما صاحب خانه اجاره‌ای می‌شوید، شما صاحب که بیزینس شده‌اید و نوع مدیریت شما باعث موفقیت و عدم موفقیت شما می‌شود.

در این مقاله ۵ راه که باعث کسب درآمد بیشتر از خانه اجاره‌ای می‌شود را برای شما توضیح می‌دهم.

۱- رنگ جدید برای خانه
قدرت جذب خانه با رنگ جدید را دست کم نگیرید. رنگ‌های خنثی و روشن باعث جذب بیشتر مستاجر‌ها می‌شود. این روش هزینه کمی هم برای شما دارد.

۲- وسایل برقی جدید
همه خانه‌های جدید با وسایل برقی Stainless Steel فروخته می‌شود. خرید این وسایل در زمان‌های مناسب که همراه با تخفیف خوب از طرف فروشندگان است، هم سرمایه‌گذاری خوبی است و هم نشان دهنده عزم شما برای ارائه بهترین‌ها به مستاجر است.

۳- تمیزکاری اساسی
حتما مطمئن شوید قبل از ورود مستاجر خانه بسیار تمیز و موکت‌ها با شامپو تمیز شده‌اند. این کار هم باعث شادی و تشکر مستاجر می‌شود و هم این حق را برای تحویل خانه در شرایط یکسان برای شما ایجاد می‌کند. همچنین مستاجر هم در طول اقامت خود در خانه سعی بیشتری برای تمیز نگه داشتن خانه انجام می‌دهد.

۴- بازسازی‌های هدفمند
نوسازی های ساده و ارزان همچون تغییر شیر آشپزخانه و دستشویی‌ها، دستگیره کابینت‌ها، لوستر، و پرده‌ها می‌تواند تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

اولا باعث می‌شود مستاجر بداند شما به شرایط خانه آگاه هستید و اهمیت می‌دهید، دوما تغییر بعضی از وسایل ارزان توجه را از موارد بزرگی قدیمی شده دور می‌کند.

فرض کنید آشپزخانه شما قدیمی است، با نو کردن شیر آب آن و دستگیره های کابیت‌ توجه بیننده را از قدیمی بودن دیگر موارد دور می‌کنید.

۵- کفپوش
خانه‌های اجاره‌ای نسبت به دیگر خانه‌ها شاهد حضور و رفت و آمد‌های بیشتری هستند. در نتیجه موکت از آنجایی که آسیب پذیرتر است و ترمیم و تمیزی آن کار سختی است اصلا گزینه خوبی نیست.

بهترین گزینه Vinyl Plank است که هم ارزان است و هم سال‌ها عمر می‌کند و ضدآب است. برخلاف Hardwood هم که در زمان تعمیر دردسر ساز است خیلی ساده‌تر تعویض و تعمیر می‌شود.

پس فراموش نکنید، در خانه‌ اجاره‌‌ای مستاجر پول وام مسکن شما را می‌دهد و در طولانی مدت بسیار سودآور است. اما شما هم همچون یک فرد صاحب بیزینس باید خود را آگاه کنید و از تجربه یک متخصص برای رشد بیزینس خود استفاده کنید.
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید