Saturday, January 23, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

18,974
Total deaths
Updated on January 23, 2021 7:22 pm
64,573
Total active cases
Updated on January 23, 2021 7:22 pm
742,531
Total confirmed cases
Updated on January 23, 2021 7:22 pm

اسکوترهای برقی Lime و Bird به ادمونتون بازمی‌گردند

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

ده پالتوی عالی برای عبور از سرمای زمستان

آدم در این فصل همه‌اش احساس می‌کند که ماه‌های زمستان کِش می‌آیند و قرار نیست تمام شود. در بخش‌هایی از کشور دما به زیر...

معرفی پارک‌های ملی آلبرتا

کانادا کشوریست با طبیعت بکر و منحصربفرد و پارک‌‌های ملی فراوان که پنج مورد از آن‌ها، ازجمله بزرگترین و اولین پارک ملی کشور، در...

حدود ۲۲۲ هزار کسب‌وکار کوچک در کانادا در استانه تعطیل شدن

همه‌گیری COVID-19 بیش از ۲۰۰ هزار کسب‌وکار کوچک کانادایی را مجبور به تعطیلی خواهد کرد و نزدیک به ۳ میلیون شغل را در معرض...

آژانس ملی آمار کانادا 32،000 نیرو استخدام می‌کند

StatsCan قصد دارد ده‌ها هزار کانادایی را برای اجرای فرایند سرشماری سراسری استخدام کند. آژانس ملی آمار کانادا برای اجرای این پروژه به حدود 32،000...

بریتیش کلمبیا ممنوعیت سفر بین استانی را اجرا نخواهد کرد

دولت استانی در مورد احتمال ممنوعیت سفر با کارشناسان حقوقی مشورت کرده است، اما نتیجه گرفته است این موضوع عملی نبوده و از اختیارش...

بنا بر اطلاعیه‌های منتشر شده قرار است با آغاز فصل بهار و به محض گرم‌تر شدن هوا و بهبود شرایط جوی اسکوترهای برقی Lime و Bird فعالیت خود در خیابان‌های ادمونتون را مجددا از سر بگیرند.

شرکت Bird تایید کرده که از تاریخ 1 آوریل و بلافاصه پس از آن‌که وضعیت جوی اجازه دهد فعالیت خود را آغاز خواهد کرد. شرکت Lime نیز اعلام کرده که با گرم‌تر شدن هوا به زودی تاریخ بازگشت خود به ادمونتون را به شهروندان اطلاع خواهد داد.

الکس یان سخنگوی شرکت Lime گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده در فصل بهار پیش‌رو مجددا به ادمونتون بازخواهیم گشت اما همچنان منتظر بهتر شدن وضعیت جوی برای آغاز فعالیت خود هستیم. با گرم‌تر و مساعد شدن شرایط آب‌وهوایی و بهتر گشتن پیشبیی‌های هواشناسی این مهم به انجام خواهد رسید.

به گفته یان تعداد ناوگان اسکوترهای Lime به اندازه سال قبل بوده و حدود 1،500 اسکوتر در ادمونتون فعال خواهند بود.

علاوه بر این شرکت Lime قصد دارد دو قابلیت جدید اسکوترسواری گروهی و اسکوترسواری اشتراکی را نیز در بهار آینده به شهر دمونتون بیاورد.

سواری گروهی به مشترکین اجازه می‌دهد تا حداکثر پنج اسکوتر را با یک حساب کاربری کرایه کنند.

یان در اینباره گفت: بررسی‌های ما نشان داد که تعداد زیادی از مشترکان به صورت گروهی اسکوترها را سوار می‌شوند و یا ترجیح می‌دهند یا دوستان خود این سفرها را انجام دهند. به این ترتیب قابلیت جدید به آن‌ها این امکان را می‌دهد تا بتوانند همراه با دوستان یا اعضای خانواده خود از اسکوترهای ما استفاده کنند.

Limepass یک مجوز اشتراک هفتگی است که به کاربران این اجازه را خواهد داد تا برای هفت روز پیاپی تعداد نامحدودی اسکوتر را کرایه کنند (1 دلار صرفه‌جویی در هر سفر). مشترک می‌تواند در مدتی کوتاه و در دو تا سه روز هزینه انجام شده را مجددا به جیب خود بازگرداند.

الکس پیتر مدیرکل Bird Canada درباره برنامه بازگشت به ادمونتون گفت: اسکوترهای الکتریکی Bird از تاریخ 1 آوریل و در صورتی که وضعیت جوی اجازه دهد مجددا به ادمونتون باز خواهند گشت. ما امیدوار هستیم که شرایط آب‌وهوایی مساعد شود و در این روز آسمانی آفتابی و هوایی گرم در شهر حاکم باشد.

شرکت Bird تعداد دقیق ناوگان اسکوترهای خود را برای امسال اعلام نکرده اما پیتر می‌گوید که این شرکت آماده است تا تقاضای شهروندان ادمونتون از زمان آغاز فعالیت را پاسخ دهد.

پیتر در ادامه افزود: ما برای سفرهای شهری که قرار است امسال با اسکوترهای Bird انجام شوند بسیار هیجان‌زده هستیم. ما چند برنامه پرداخت هزینه جدید داریم که قرار است در تاریخ 1 آوریل آن‌ها را اعلام کنیم. به این ترتیب مشترکین قادر خواهند بود تا سفرهای بیشتری را با اسکوترهای ما انجام دهند.

مشترکان هر دو شرکت Lime و Bird بلافاصله پس از بازگشت اسکوترها به شهر و آغاز فعالیت آن‌ها از طریق اپلیکیشن آگاه خواهند شد.

منبع: Daily Hive

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید