Tuesday, March 9, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

22,276
Total deaths
Updated on March 9, 2021 3:42 am
30,332
Total active cases
Updated on March 9, 2021 3:42 am
890,698
Total confirmed cases
Updated on March 9, 2021 3:42 am

تعطیلی مدارس آلبرتا به خاطر جلوگيرى از شیوع کرونا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

بازار مسکن کلگری داغ، قیمت‌ها رو به افزایش

نويسنده: مهرداد باقرى، مشاور املاك در شهر كلگرى با افزایش معاملات در همه بازه‌های قیمتی، تعداد کل معاملات در ماه فوریه به ۱۸۳۶ واحد رسید،...

کارت‌های بهداشت آلبرتا مدرن می‌شوند

بزودی شهروندان آلبرتا با کارت‌های کاغذی بهداشت خداحافظی خواهند کرد. هفته گذشته بخشی از بودجه استانی در اختیار Service Alberta قرار گرفت تا سیستم‌ ثبت...

بازگشت جشنواره کلگری استمپید در تابستان

یک خبر خوب برای هر کسی که با لغو کلگری استمپید در سال گذشته غمگین شده است – برنامه‌ریزی ۲۰۲۱ این جشنواره در حال...

دانشگاه تورنتو برترین دانشگاه کانادا

دانشگاه تورنتو یک‌بار دیگر با امتیازهای بالای خود در رتبه نخست قرار گرفت. این دانشگاه در پنج رشته تحصیلی جامع از جمله هنر و علوم...

پنج افشاگری بزرگ پرینس هری و مگان در مصاحبه با اوپرا وینفری

بالاخره انتظارها به سر رسید و مصاحبه پرینس هری و مگان مارکل با اوپرا یکشنبه، ۷ مارچ پخش شد. این مصاحبه صمیمی اولین گفتگوی دوک...

مسئولان استان آلبرتا روز یکشنبه اعلام کردند که برای جلوگیری از شیوع COVID-19، برای مدتی نامعلوم مدارس این استان را تعطیل می کنند.

ریاست ارشد سازمان پزشکی و سلامت آلبرتا دکتر Deena Hinshaw در اینباره گفت: به تازگی 17 مورد ابتلای جدید به کرونا داشته ایم که تعداد مبتلایان به این بیماری در آلبرتا را به 56 نفر رسانده است. 2 نفر از این افراد نه مسافرت رفته بودند و نه با کسانی که به این بیماری مبتلا شده اند، ارتباطی داشته اند و 7 نفر دیگر هم در یک گردهمایی در کلگری به این بیماری مبتلا شده اند.

به همین خاطر می توانیم نتیجه بگیریم که اجتماعاتی همچون مدارس می توانند یکی از بهترین راه های انتقال و شیوع این بیماری باشند و از این رو ما محدودیت ها و مراقبت های بیشتری را برای مدارس در نظر گرفته ایم.

او در ادامه گفت: اتخاذ هیچ کدام از این تصمیمات به هیچ عنوان ساده نیست و می دانیم تاثیر شگرفی بر روی زندگی روزمره مردم آلبرتا و به ویژه والدین، دانش آموزان و حتی سالمندان خواهد گذاشت اما در حال حاضر این که این بیماری را مهار کنیم و از گسترش آن به هر نحوی جلوگیری کنیم، از هر چیز دیگری مهم تر است.

بر این اساس، دانش آموزان رده تحصیلی K-12 تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند.

همچنین در بیانیه این استان آمده است که در سپتامبر 2020 نمره نهایی دانش آموزان داده می شود و آن ها به کلاس بعدی می روند. ضمن این که آزمون های موفقیت امسال برگزار نخواهند شد.

امتحانات دانش آموزان دبیرستانی برای دریافت مدرک دیپلم برگزار خواهد شد و دانش آموزانی که حداقل نمره 12 را کسب کرده باشند، فارغ التحصیل خواهند شد.

در ضمن مهدکودک ها، پیش دبستانی ها و تمامی مراکز نگهداری از کودکان به جز مراکزی که کمتر از 7 کودک در روز نگهداری می کنند نیز فعلا تعطیل خواهند شد.

دانشگاه های آلبرتا می توانند کلاس های درسی خود را همچنان دایر نمایند.

این استان برای جلوگیری از اجتماعات و شلوغی های مختلف ناشی از حضور مردم به شهروندان خود توصیه می کند که ضمن رعایت بهداشت و مراقبت های طولانی مدت مخصوصا اگر علائم و نشانه های کرونا را در خود مشاهده کردند، در منزل بمانند و در هیچ اجتماعی شرکت نکنند.

منبع: dailyhive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید