Saturday, February 27, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

21,944
Total deaths
Updated on February 27, 2021 2:22 pm
30,788
Total active cases
Updated on February 27, 2021 2:22 pm
863,515
Total confirmed cases
Updated on February 27, 2021 2:22 pm

اقدامات جدید شهر ادمونتون برای مقابله با شیوع کروناویروس


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

جدیدترین مطالعه درباره میزان ماندگاری COVID-19 روی پوشاک

براساس مطالعه‌ای جدید ویروس COVID-19 می‌تواند بر روی پوشاک معمولی تا سه روز زنده بماند و ممکن است پزشکان و پرستاران آن را بر...

ماراتن Secret 3K، گرامیداشت برابری جنسیتی و آزادی زنان

شاید باورش سخت باشد اما هنوز در برخی نقاط دنیا زنان و دختران اجازه دویدن و پیاده‌روی در خارج از منزل را ندارند. هدف ماراتن...

کاناداپست برای ۱۳.۵ میلیون کانادایی کارت پستال رایگان ارسال می‌کند

از آغاز ماه مارس تقریباً ۱۳.۵ میلیون کانادایی در سراسر کانادا کارت پستال دریافت می‌کنند. طرح نوآورانه پست کانادا با نام «اینجا بنویس هم‌اکنون بنویس»...

شاید این هفته برنده لوتومکس ۷۰ میلیون دلاری مشخص شود

لوتو مکس می‌تواند سال فاجعه بار ۲۰۲۰ را از حافظه بعضی آدم‌ها پاک کند. به خصوص که جایزه ۷۰ میلیون دلاری هنوز بی‌برنده باقی...

هزینه اجاره در کلگری در سال ۲۰۲۱ چگونه خواهد بود؟

انتظار می‌رود که بازار اجارهٔ کلگری در سال ۲۰۲۱، کمابیش ثابت باقی بماند، و این در حالی ست که بقیه شهرهای کانادا ممکن است...

اخیرا پس از آن‌که مسئولان شهرداری ادمونتون برنامه فعالیت وسایل حمل‌ونقل عمومی را به دلیل شیوع کروناویروس محدود کردند انتقادهای شدیدی به آن‌ها وارد شد. به همین دلیل در پاسخ به انتقادها یکسری اصلاحات جدید در برنامه انجام شده که قرار است با روندی آهسته اجرا شوند.

آدام لافلین مدیر موقت شهر ادمونتون در کنفرانس خبری که عصر سه‌شنبه برگزار شد گزارشی از آخرین اقدامات و تصمیمات مسئولان شهر ارائه داد. او با اشاره به اصلاحات جدید در برنامه فعالیت خدمات حمل‌ونقل تاکید کرد که با افزایش فعالیت این سیستم‌ها در ساعات شلوغ روز از ازدحام شهروندان جلوگیری خواهد شد. علاوه بر این تعدادی اتوبوس نیز به منظور کنترل بار مسافران در مواقع لزوم به شبکه اضافه می‌شوند.

او در اینباره گفت: تصمیم گرفته شده برای کاهش فعالیت خدمات حمل‌ونقل کاملا درست بود، اما متاسفانه به خوبی به شهروندان منتقل نگردید و بازخورد مناسبی دریافت نکردیم. حال ما با بررسی انتقادهای صورت گرفته سعی کرده‌ایم تا به واقعیت‌های موجود پاسخ دهیم. در حال حاضر شرایطی بی‌سابقه و غیرعادی حاکم است که دقیقه به دقیقه و ساعت به ساعت در حال بررسی آن هستیم.

ادی روبار مدیر بخش خدمات حمل‌ونقل ادمونتون نیز تایید کرد که بلافاصله پس از اعلام اصلاحات جدید از سوی مسئولان شهرداری ارائه خدمات خود در مسیرهای 1، 2، 4، 5، 8، 9، 15، 17 و 112 را افزایش داده و تعداد سرویس‌های ارائه شده در مسیر 100 را در ساعات اولیه صبح ازن چهارشنبه افزایش می‌دهد. علاوه بر این خدمات حمل‌ونقل عمومی در مسیرهای 16، 80، 84، 92، 95، 112، 137، 182 و 331 که از صبح شنبه و پس از اجرای برنامه اصلاحی متوقف شده بود مجددا از سر گرفته خواهد شد.

بنا بر اعلام مسئولان شهرداری اتوبوس‌های پشتیبان نیز همواره آماده اضافه شدن به شبکه حمل‌ونقل هستند و روند اجرای اصلاحات در برنامه‌ شبمه حمل‌ونقل به طور مداوم انجام خواهد گرفت.

دان آیوسن شهردار ادمونتون نیز در کنفرانسی خبری تایید کرد که مرکز عملیات بحران شهر پس از اعلام وضعیت اضطراری بهداشتی در استان فعالیت خود را آغاز کرده است.

آقای آیوسن گفت: شروع فعالیت این مرکز الزاما به این معنا نیست که شرایط شهر بحرانی شده و یا برای ارائه خدمات شهری به کمک آن‌‍‌‍‌ها نیاز داریم، اما با توجه به روند سریع شیوع بیماری صلاح دانستیم تا از قابلیت‌های آن‌ها نیز استفاده کنیم.

راب اسکوور معاون سازمان آتش‌نشانی و رئیس مرکز عملیات اورژانس ادمونتون در اینباره گفت: مرکز عملیات اورژانس یک سازمان ویژه است و کارکنان آن برای مدیریت شرایط اضطراری آموزش دیده‌اند. هدف از آغاز فعالیت مرکز عملیات اورژانس اطمینان پیدا کردن از ارائه خدمات عمومی و شهری مناسب به شهروندان و تضمین امنیت آن‌ها است. ما می‌خواهیم مطمئن شویم که در شرایط کنونی شهرداری قادر به ارائه خدمات حیاتی به اهالی ادمونتون خواهد بود.

به گفته آقای آیوسن جلسه شورای Emergency Advisory Committee روز چهارشنبه برگزار می‌شود و در آن درباره اقدامات دیگر شهرداری شهر برای مقابله با شیوع COVID-19 در ادمونتون تصمیم‌گیری خواهد شد.

همزمان با افزایش تعداد مبتلایان به کروناویروس در استان اداره خدمات بهداشتی آلبرتا از تمامی شهروندانی که در رویدادها و گردهمایی‌های بزرگ شرکت می‌کنند خواسته تا به صورت مواوم وضعیت سلامت و بروز علائم COVID-19 در خودشان را رصد کنند. به توصیه مسئولان بهداشتی در صورتی که احساس بیماری می‌کنید باید در خانه بمانید. علاوه بر این با توجه به اجرای محدودیت‌های جدید حتما پیش از حضور در رویدادهای برنامه‌ریزی شده از برگزاری آن‌ها اطمینان حاصل کنید. آخرین اخبار مربوط به شیوع کروناویروس در آلبرتا را می‌توانید از این‌جا دنبال کنید.

منبع: Daily Hive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید