Tuesday, January 19, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

18,120
Total deaths
Updated on January 19, 2021 1:01 am
73,919
Total active cases
Updated on January 19, 2021 1:01 am
715,072
Total confirmed cases
Updated on January 19, 2021 1:01 am

تمدید سه‌ماهه مهلت پرداخت قبوض در کلگری

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

همه‌چیز درباره تخفیف مالیاتی Work from Home

دولت فدرال برای حمایت از شهروندانی که وظایف شغلی خود را در دوران پاندمی از منزل انجام می‌دهند، تخفیف مالیاتی جدیدی در نظر گرفته...

ونکوور در میان ده شهر تندرست دنیا قرار گرفت

کانادایی‌ها ونکوور را بعنوان شهری می‌شناسند که می‌توان در آن سبک زندگی سالم همراه با فعالیت بدنی منظم را در پیش گرفت. حال انتشار...

تغییر نام‌گذاری سیستم مدارس آلبرتا به دلیل COVID-19

آلبرتا در حال تغییر اصطلاحات برای نشان دادن نحوه طبقه‌بندی شدت شیوع COVID-19 در مدارس است. در حال حاضر با کشف یک مورد ابتلا به...

کاهش محدودیت‌های تجمع در آلبرتا

آلبرتا پس ازاینکه توانست از شیوع ابتلا به COVID-19 بعد از تعطیلات جلوگیری کند تعدادی از محدودیت‌های بهداشت عمومی را لغو کرد. تایلر شاندرو، وزیر...

بازگشایی سالن‌های آلبرتا از امروز دوشنبه ۱۸ ژانویه

برخی از جنبه‌های زندگی در آلبرتا مانند آنچه در اواسط ماه دسامبر بود، به حالت عادی بازمی‌گردند، اما همه مشاغل نمی‌توانند بازگشایی شوند. از روز...

هرچند زندگی در این روزها بسیار متفاوت‌تر از گذشته دنبال می‌شود اما هنوز قبض‌ها به درب منازل ارسال می‌گردند. با این‌حال از کلگری خبرهای خوشی به گوش می‌رسد. روز پنجشنبه 19مارس ناهید ننشی شهردار کلگری اعلام کرد شهروندان می‌توانند قبض‌های خود را تا سه ماه دیرتر بپردازند. این تصمیم برای آن گرفته شده تا اهالی کلگری بتوانند به شکلی موثرتر و با خیالی راحت‌تری اقدامات پیشگیرانه را اجرا کنند.

در مصاحبه تصویری که خبرگزاری Global News با آقای ننشی انجام داده او به اظهارات نخست‌وزیر جیسون کنی در روز چهارشنبه اشاره می‌کند که در آن به موضوع عقب افتادن مهلت پرداخت قبض‌های گاز و برق برای افرادی که قادر به پرداخت نیستند می‌پردازد و می‌گوید هیچ جریمه‌ای برای این قبض‌ها در نظر گرفته نمی‌شود.

آقای ننشی افزود: امروز صبح مسئولان شهرداری شهر این تصمیم را برای پرداخت قبوض آب، فاضلاب، زباله و بازیافت شهروندان شهر نیز گرفتند.

بنابراین ساکنین می‌توانند پرداخت قبض‌های گاز، برق، آب، فاضلاب، زباله و بازیافت زباله خود را تا سه ماه به عقب بیاندازند.

این اقدام به شهروندان کلگری این امکان را خواهد داد تا پرداخت‌های خود را سه ماه به عقب انداخته و مبلغ آن را بر روی قبض‌های بعدی خود در شش ماه آینده بپردازند. هیچگونه جریمه یا مبلغ اضافی بر روی هزینه این قبض‌ها اعمال نخواهد شد.

در حال حاضر مسئولان شهر بر روی حمایت از شهروندان در روزهای آتی تمرکز کرده‌اند. علاوه بر این به زودی تصمیمات خود درباره چگونگی حمایت از کسب و کارها در شرایط اقتصادی نامساعد کنونی که با شیوع کروناویروس ایجاد شده را اعلام خواهند کرد.

روز سه‌شنبه و با اعلام نخست‌وزیر جیسون کنی وضعیت اورژانسی در استان آلبرتا وضع شد. یک روز پس از آن نیز مسئولان شهر کلگری وضعیت اورژانس محلی را در شهر خود اعلام کردند.

بر اساس این تصمیم تجمعات بالای 50 نفر در اکثر اماکن شهر، به جز برخی نقاط مانند فروشگاه‌ها، وسایل حمل‌‎ونقل عمومی، فرودگاه‌ها و مجلس ممنوع اعلام شده است.

در همین حین از شهروندان نیز خواسته شده تا در خانه بمانند و به توصیه‌ها مبنی بر دوری گزیدن از دورهمی‌ها توجه کنند.

به دلیل حاکم شدن شرایط کنونی بسیاری از شهروندان مدت زمان بیشتری را در وان حمام سپری می‌کنند، ساعات زیادی را به تماشای سریال‌ها و برنامه‌های نتفلیکس می‌نشینند و لامپ‌های خانه را بیشتر روشن می‌کنند. در نتیجه تصمیم جدید می‌تواند تا حد زیادی خیال افراد را از پرداخت قبوض خود آسوده کند تا بتوانند با آسایش بیشتری اوقات خود را بگذرانند.

منبع: NARCITY

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید