Monday, September 27, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,649
Total deaths
Updated on September 27, 2021 7:56 am
46,479
Total active cases
Updated on September 27, 2021 7:56 am
1,602,379
Total confirmed cases
Updated on September 27, 2021 7:56 am

قطع بودجه K-12 همزمان با شیوع کروناویروس


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

نمایش نورپردازی سه‌بعدی بر روی برج ونکوور

قرار است برج اداری بزرگ ونکوور که در مرکز شهر قرار دارد به مدت یک هفته تبدیل به یک بوم بزرگ در فضای باز...

راهنمای رصد ایستگاه فضایی در کانادا

کانادایی‌ها می‌توانند در چند هفته آینده حرکت ایستگاه فضایی در مدار زمین را تماشا کنند. براساس اعلام ناسا و Spot the Station ایستگاه فضایی تا...

پاندمی: درخواست کمک کادر درمان آلبرتا از ارتش و صلیب‌سرخ

با افزایش فشارها بر سیستم درمان آلبرتا، چهار اتحادیه پزشکی استان از جیسون کنی خواستند برای کنترل اوضاع از ارتش و صلیب سرخ  درخواست...

ادامه رشد مبتلایان کرونا در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا روز دوشنبه از شناسایی 4,633 مبتلای جدید COVID-19 در استان خبر دادند. 1,605 مورد از آن‌ها در 17 سپتامبر، 1,592 مورد...

واکسن کووید-۱۹ Pfizer برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال امن است

Pfizer و شریک تجاری آن، BioNTech، از نتایج یک آزمایش بالینی فاز 2/3 و برنامه‌های کسب مجوز این واکسن برای واکسیناسیون گروه سنی ۵...

دولت آلبرتا اعلام کرد بودجه در نظر گرفته شده برای برنامه‌های K-12 را قطع کرده و قرارداد معلمان جایگزین، دستیاران آموزشی، رانندگان سرویس و سایر نیروهایی که تا زمان اجرای آموزش از راه دور غیرضروری هستند را فسخ می‌کند.

آدریانا لاگرنج وزیر آموزش استان در یک کنفرانس خبری گفت: شیوع COVID-19 باعث شده تا تغییراتی اساسی در شیوه آموزش به دانش‌آموزان و نحوه رفع نیازهای سیستم آموزشی بوجود آیند. این تغییرات موقتی بوده و تا زمانی که مدارس بر روی آموزش در خانه متمرکز هستند ادامه پیدا خواهند کرد. من مطمئن هستم که برنامه آموزشی مدنظر ما همچنان در این شرایط به خوبی اجرا خواهد شد.

تمام صرفه‌جویی‌های مالی حاصل از این تغییرات برای اجرای برنامه‌های استان برای مقابله با شیوع COVID-19 هزینه خواهند شد. تمام کارکنانی که به دلیل اجرای این تغییرات متضرر و بیکار شده‌اند نیز واجد شرایط دریافت کمک‌های مالی دولت هستند.

دولت آلبرتا به گروه‌های آموزشی قول داده که این تعدیل‌ها و تغییرات موقتی خواهند بود.

سارا هافمن که منتقد برنامه‌های آموزشی دولت است در یک کنفرانس خبری درباره تعدیل‌های اخیر گفت: دولت UCP یک تصمیم فاجعه‌بار و ظالمانه اتخاذ کرده و باعث شده شده والدین، دانش‌آموزان و کارکنان در شرایط سخت کنونی بیش از پیش ناامید شوند.

جسیکا کیولی مادر چهار فرزند استثنایی که از طریق ارتباط ویدئویی در این کنفرانس شرکت داشت گفت: من انتظار داشتم دولت اقداماتی با هدف مراقبت و حمایت بیشتر از آسیب‌پذیرترین اقشار جامعه انجام دهد اما با این تصمیم خود نشان داد اهمیتی برای ما قائل نیست.

یکی از اعضای جانشین هیئت آموزشی کلگری که نخواست نامش فاش شود از طریق ایمیل مطلع شده در میان تعدیل‌شدگان قرار دارد و قرارداد او فسخ شده است. او در تماس تلفنی با دیلی‌هایو شدیدا از وضعیت خود در آینده ابراز نگرانی کرد و گفت: من مطمئن نیستم با شرایطی که پیش آمده مجددا در پاییز برای شغل خود درخواست استخدام دهم.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید