Saturday, January 23, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

18,956
Total deaths
Updated on January 23, 2021 10:15 am
64,763
Total active cases
Updated on January 23, 2021 10:15 am
741,451
Total confirmed cases
Updated on January 23, 2021 10:15 am

9 مرکز نگهداری از سالمندان در آلبرتا درگیر شیوع ویروس کرونا

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

ده پالتوی عالی برای عبور از سرمای زمستان

آدم در این فصل همه‌اش احساس می‌کند که ماه‌های زمستان کِش می‌آیند و قرار نیست تمام شود. در بخش‌هایی از کشور دما به زیر...

معرفی پارک‌های ملی آلبرتا

کانادا کشوریست با طبیعت بکر و منحصربفرد و پارک‌‌های ملی فراوان که پنج مورد از آن‌ها، ازجمله بزرگترین و اولین پارک ملی کشور، در...

حدود ۲۲۲ هزار کسب‌وکار کوچک در کانادا در استانه تعطیل شدن

همه‌گیری COVID-19 بیش از ۲۰۰ هزار کسب‌وکار کوچک کانادایی را مجبور به تعطیلی خواهد کرد و نزدیک به ۳ میلیون شغل را در معرض...

آژانس ملی آمار کانادا 32،000 نیرو استخدام می‌کند

StatsCan قصد دارد ده‌ها هزار کانادایی را برای اجرای فرایند سرشماری سراسری استخدام کند. آژانس ملی آمار کانادا برای اجرای این پروژه به حدود 32،000...

بریتیش کلمبیا ممنوعیت سفر بین استانی را اجرا نخواهد کرد

دولت استانی در مورد احتمال ممنوعیت سفر با کارشناسان حقوقی مشورت کرده است، اما نتیجه گرفته است این موضوع عملی نبوده و از اختیارش...

مقامات بهداشتی آلبرتا مرگ 74 نفر دیگر را بر اثر ابتلا به کروناویروس را در مراکز نگهداری از سالمندان را به همراه مرگ 1 نفر دیگر در مرکز Mckenzie Town تایید کردند.

ریاست ارشد سازمان پزشکی آلبرتا دکتر دینا هینشاو اعلام کرد که فرد متوفی در مرکز نگهداری از سالمندان Mckenzie Town، در دهه 90 سالگی زندگی خود به سر می برده است. همچنین، تعداد افراد مبتلا با کرونا در این مرکز از 41 به 65 نفر رسیده است. همانطور كه قبل تر در پيكوبينو خوانده بوديد، كمي پيش تر اين ويروس در اين مركز سالمندان، چند نفر ديگر را مبتلا كرده و جان يكى از سالمندان را نيز گرفته بود.

همچنین مرکز Manjor du Lac در مک لنان، خبر از ابتلا 2 نفر در این مرکز و مرگ یک مرد را که در دهه 80 زندگی خود به سر می برد داد.

تاکنون موارد جدید ابتلا در مراکزی همچون Carewest Glenmore Park، Shepherd’s Care Kensingyon و Father Lacombe Care Center گزارش نشده است.

دکتر هینشاو اعلام کرد که نه مرکز درمانی درحال تجربه کردن ابتلا هستند و در کنار مراکزی همچون AgreCare Seton، Cedars Villa Calgary و Carewest Sarcee قرار گرفته اند.

دکتر هینشاو تاکید کرد که سه اعلامیه اخیر در مورد شیوع، جنبه احتیاطی و پیشگیری دارند. این در پی شناسایی موارد تائید شده ابتلا در میان کارکنان دو یا چند مرکز درمانی است که همچون مرکز مکنزی تون، شیوع را تجربه کرده اند. این به معنای آن نیست که همچنان هیچ نمونه تائید شده ای در این مجموعه های اعلامی اخیر، وجود داشته است.

وی پروتکل ها و ابزارهای بررسی و اندازه گیری جدیدی را برای جلوگیری از شیوع ویروس در مراکز درمانی درگیر و در حال کار در این حوزه، اعلام کرد.

هینشاو در کنفرانس زنده خبری خود گفت:” در چند روز اخیر مشخص شد که باید بیش از پیش روی مقررات مربوط به مراقبت از اجتماعات کار کنیم.

به این علت من امروز استانداردهای جدیدی را وضع می کنم که تمامی اپراتورها، کارمندان و پرستاران این مراکز ملزم به پیروی از آن ها در برابر موارد مشکوک یا تایید شده از ابتلا به کرونا هستند.”

این قوانین بر اساس قانون کاملا قابل اجرا بوده و پرسنل این مراکز باید به محض مواجهه با مورد مشکوک یا تایید شده، یا دو یا چند مورد از علائم ابتلا، مراتب را به اطلاع بهداشت عمومی برسانند.

همچنین لازم است که کارمندانی که در چندین مرکز کار می کنند و مورد مشکوک و یا تایید شده ابتلا به کرونا در مرکز داشته اند، این موضوع را به سرپرست خود اطلاع دهند.

منبع: dailyhive

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید