Sunday, August 1, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

26,600
Total deaths
Updated on August 1, 2021 5:28 pm
6,647
Total active cases
Updated on August 1, 2021 5:28 pm
1,431,043
Total confirmed cases
Updated on August 1, 2021 5:28 pm

9 مرکز نگهداری از سالمندان در آلبرتا درگیر شیوع ویروس کرونا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

بهترین پاسیوهای روی پشت‌بام در شهر کلگری

یکی از بهترین راه‌ها برای گذران اوقات فراغت، نوشیدن آبجوی خنک در پاسیوهای کلگری ست که توسط صاحبان خوش‌ذوق روی پشت‌بام‌های بلند این شهر...

پلیس به دنبال 4 مظنون تیراندازی در ادمونتون

پلیس ادمونتون از مردم درخواست کرد که برای شناسایی چهار مظنونی که در تیراندازی ادمونتون نقش داشتن به تحقیقات پلیس کمک کنند. اعضای گشت پلیس...

احتمال برگزاری انتخابات فدرال زودهنگام در سپتامبر

جاستین ترودو نخست‌وزیر لیبرال کانادا احتمالا در ماه سپتامبر انتخابات زودهنگام برگزار کند. اجرای موفقیت‌آمیز برنامه واکسیناسیون و برچیده شدن محدودیت‌های کرونا باعث افزایش...

اعلام تغییرات جدید در قوانین کرونایی آلبرتا

مقامات آلبرتا تغییرات جدیدی در مقررات و قوانین کووید-۱۹ اعمال کردند که طی دو مرحله اجرا می‌شوند. مرحله اول تغییرات از پنجشنبه 29 جولای اجرا...

نیازمندی‌های اشتغال کلگری: ۵۰۰ فرصت شغلی جدید

اگر ساکن کلگری هستید و بدنبال کار می‌گردید این مقاله را تا آخر بخوانید. با کاهش محدودیت‌های کرونایی روند استخدام نیرو در بیزینس‌های شهر نیز...

مقامات بهداشتی آلبرتا مرگ 74 نفر دیگر را بر اثر ابتلا به کروناویروس را در مراکز نگهداری از سالمندان را به همراه مرگ 1 نفر دیگر در مرکز Mckenzie Town تایید کردند.

ریاست ارشد سازمان پزشکی آلبرتا دکتر دینا هینشاو اعلام کرد که فرد متوفی در مرکز نگهداری از سالمندان Mckenzie Town، در دهه 90 سالگی زندگی خود به سر می برده است. همچنین، تعداد افراد مبتلا با کرونا در این مرکز از 41 به 65 نفر رسیده است. همانطور كه قبل تر در پيكوبينو خوانده بوديد، كمي پيش تر اين ويروس در اين مركز سالمندان، چند نفر ديگر را مبتلا كرده و جان يكى از سالمندان را نيز گرفته بود.

همچنین مرکز Manjor du Lac در مک لنان، خبر از ابتلا 2 نفر در این مرکز و مرگ یک مرد را که در دهه 80 زندگی خود به سر می برد داد.

تاکنون موارد جدید ابتلا در مراکزی همچون Carewest Glenmore Park، Shepherd’s Care Kensingyon و Father Lacombe Care Center گزارش نشده است.

دکتر هینشاو اعلام کرد که نه مرکز درمانی درحال تجربه کردن ابتلا هستند و در کنار مراکزی همچون AgreCare Seton، Cedars Villa Calgary و Carewest Sarcee قرار گرفته اند.

دکتر هینشاو تاکید کرد که سه اعلامیه اخیر در مورد شیوع، جنبه احتیاطی و پیشگیری دارند. این در پی شناسایی موارد تائید شده ابتلا در میان کارکنان دو یا چند مرکز درمانی است که همچون مرکز مکنزی تون، شیوع را تجربه کرده اند. این به معنای آن نیست که همچنان هیچ نمونه تائید شده ای در این مجموعه های اعلامی اخیر، وجود داشته است.

وی پروتکل ها و ابزارهای بررسی و اندازه گیری جدیدی را برای جلوگیری از شیوع ویروس در مراکز درمانی درگیر و در حال کار در این حوزه، اعلام کرد.

هینشاو در کنفرانس زنده خبری خود گفت:” در چند روز اخیر مشخص شد که باید بیش از پیش روی مقررات مربوط به مراقبت از اجتماعات کار کنیم.

به این علت من امروز استانداردهای جدیدی را وضع می کنم که تمامی اپراتورها، کارمندان و پرستاران این مراکز ملزم به پیروی از آن ها در برابر موارد مشکوک یا تایید شده از ابتلا به کرونا هستند.”

این قوانین بر اساس قانون کاملا قابل اجرا بوده و پرسنل این مراکز باید به محض مواجهه با مورد مشکوک یا تایید شده، یا دو یا چند مورد از علائم ابتلا، مراتب را به اطلاع بهداشت عمومی برسانند.

همچنین لازم است که کارمندانی که در چندین مرکز کار می کنند و مورد مشکوک و یا تایید شده ابتلا به کرونا در مرکز داشته اند، این موضوع را به سرپرست خود اطلاع دهند.

منبع: dailyhive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید