Friday, May 7, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

24,489
Total deaths
Updated on May 7, 2021 7:34 am
81,325
Total active cases
Updated on May 7, 2021 7:34 am
1,265,320
Total confirmed cases
Updated on May 7, 2021 7:34 am

9 مرکز نگهداری از سالمندان در آلبرتا درگیر شیوع ویروس کرونا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

ارسال محموله کمک‌های دارویی و پزشکی کانادا به هند

طی هفته‌های اخیر هند درگیر شدیدترین بحران شیوع کرونا از ابتدای پاندمی بوده است. تنها در روز چهارشنبه 412,618 بیمار در این کشور شناسایی...

قیمت خانه‌ها مستقل در کلگری رکورد سال ۲۰۱۴ را شکست (ماه آپریل ۲۰۲۱)

نويسنده: مهرداد باقرى، مشاور املاك در شهر كلگرىاین روزها بازار مسکن کلگری در حال شکستن همه رکوردهای قبلی است. در ماه آپریل، ۳۲۰۹ واحد...

آموزگاران و کادر آموزشی آلبرتا واکسینه می‌شوند

برنامه واکسیناسیون آلبرتا طی هفته جاری گسترده‌تر می‌شود و بیش از 105,000 شهروند دیگر را در بر خواهد گرفت. نخست‌وزیر جیسون کنی در جریان کنفرانس...

اعلام محدودیت‌های کرونایی جدید برای آلبرتا

مقامات آلبرتا محدودیت‌های کرونایی جدیدی را با هدف کاستن از نرخ شیوع ویروس در استان اعلام کردند. بگفته جیسون کنی این محدودیت‌ها از آخر...

خوردن غذا در فضای باز رستوران‌های آلبرتا ممنوع شد

مقامات آلبرتا محدودیت‌های جدیدی را برای بارها، میخانه‌ها و رستوران‌های استان وضع کردند که از اواخر هفته اجرا خواهند شد. نخست‌وزیر جیسون کنی در جریان...

مقامات بهداشتی آلبرتا مرگ 74 نفر دیگر را بر اثر ابتلا به کروناویروس را در مراکز نگهداری از سالمندان را به همراه مرگ 1 نفر دیگر در مرکز Mckenzie Town تایید کردند.

ریاست ارشد سازمان پزشکی آلبرتا دکتر دینا هینشاو اعلام کرد که فرد متوفی در مرکز نگهداری از سالمندان Mckenzie Town، در دهه 90 سالگی زندگی خود به سر می برده است. همچنین، تعداد افراد مبتلا با کرونا در این مرکز از 41 به 65 نفر رسیده است. همانطور كه قبل تر در پيكوبينو خوانده بوديد، كمي پيش تر اين ويروس در اين مركز سالمندان، چند نفر ديگر را مبتلا كرده و جان يكى از سالمندان را نيز گرفته بود.

همچنین مرکز Manjor du Lac در مک لنان، خبر از ابتلا 2 نفر در این مرکز و مرگ یک مرد را که در دهه 80 زندگی خود به سر می برد داد.

تاکنون موارد جدید ابتلا در مراکزی همچون Carewest Glenmore Park، Shepherd’s Care Kensingyon و Father Lacombe Care Center گزارش نشده است.

دکتر هینشاو اعلام کرد که نه مرکز درمانی درحال تجربه کردن ابتلا هستند و در کنار مراکزی همچون AgreCare Seton، Cedars Villa Calgary و Carewest Sarcee قرار گرفته اند.

دکتر هینشاو تاکید کرد که سه اعلامیه اخیر در مورد شیوع، جنبه احتیاطی و پیشگیری دارند. این در پی شناسایی موارد تائید شده ابتلا در میان کارکنان دو یا چند مرکز درمانی است که همچون مرکز مکنزی تون، شیوع را تجربه کرده اند. این به معنای آن نیست که همچنان هیچ نمونه تائید شده ای در این مجموعه های اعلامی اخیر، وجود داشته است.

وی پروتکل ها و ابزارهای بررسی و اندازه گیری جدیدی را برای جلوگیری از شیوع ویروس در مراکز درمانی درگیر و در حال کار در این حوزه، اعلام کرد.

هینشاو در کنفرانس زنده خبری خود گفت:” در چند روز اخیر مشخص شد که باید بیش از پیش روی مقررات مربوط به مراقبت از اجتماعات کار کنیم.

به این علت من امروز استانداردهای جدیدی را وضع می کنم که تمامی اپراتورها، کارمندان و پرستاران این مراکز ملزم به پیروی از آن ها در برابر موارد مشکوک یا تایید شده از ابتلا به کرونا هستند.”

این قوانین بر اساس قانون کاملا قابل اجرا بوده و پرسنل این مراکز باید به محض مواجهه با مورد مشکوک یا تایید شده، یا دو یا چند مورد از علائم ابتلا، مراتب را به اطلاع بهداشت عمومی برسانند.

همچنین لازم است که کارمندانی که در چندین مرکز کار می کنند و مورد مشکوک و یا تایید شده ابتلا به کرونا در مرکز داشته اند، این موضوع را به سرپرست خود اطلاع دهند.

منبع: dailyhive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید