Sunday, April 18, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

23,618
Total deaths
Updated on April 18, 2021 11:36 am
87,329
Total active cases
Updated on April 18, 2021 11:36 am
1,119,492
Total confirmed cases
Updated on April 18, 2021 11:36 am

قابلیت‌های متنوع و آنلاین کارت کتابخانه کلگری برای دوران قرنطینه


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

حضور برهنه نماینده مجلس عوام در جلسه مجازی

ویلیام آموس که از سال 2015 نمایندگی شهر پونتیاک در استان کبک را بر عهده داشته، روز چهارشنبه بصورت کاملا برهنه در مقابل همکارانش...

ادامه کاهش اجاره‌بها در شهرهای بزرگ کانادا، بجز کلگری

براساس گزارش Rentals.ca، طی ماه گذشته نرخ اجاره‌بهای اکثر شهرهای کانادا کاهش یافته است. البته کلگری در این بین استثنا بود. هرچند میانگین اجاره‌بهای کانادا...

معرفی بلندترین ساختمان‌های تورنتو

با توجه به مرتفع‌تر شدن برج‌های تورنتو در سال‌های اخیر این سوال پیش می‌آید که بلندترین آن‌ها کدام است؟ مطمئناً بلندترین سازه‌ تورنتو برج CN...

طرح آزمایشی شهرداری کلگری برای تسریع فرآیند adaption حیوانات پناهگاهی

شهرداری کلگری و انجمنِ گروهِ نجاتِ حیواناتِ آلبرتا (AARCS) در چارچوب یک همکاری جید به دنبال بهبود وضعیت زندگی حیوانات خانگی بی‌سرپرست هستند تا...

بدترین هفته کانادا از نظر آمار مبتلایان کرونا

طی هفت روز گذشته میانگین آمار مبتلایان روزانه کرونا در کانادا به بالاترین حد خود از ابتدای پاندمی رسیده است. براساس آمار، طی هفت روز...

در این روزها که پیدا کردن سرگرمی مناسب و چگونه گذراندن وقت به چالشی جدید برای بسیاری از افراد تبدیل شده اعضای کتابخانه کلگری می‌توانند از کارت خود برای دسترسی به سایت‌های آموزشی گوناگون مانند ArtistsWorks استفاده کنند. هزینه شرکت در کلاس‌های موسیقی بسیار بالاست اما شما می‌توانید به شکل رایگان به هزاران ویدئوی آموزشی این سایت که توسط نوازنده‌های بسیار مشهور تهیه شده دسترسی داشته باشید. پس گیتار خود را از گوشه اتاق بردارید و شروع به یادگیری کنید!

همچنین می‌توانید با استفاده از تلفن همراه، تلویزیون هوشمند و تبلت نیز به محتوای این سایت دسترسی داشته باشید.

در سایت ArtistsWorks پس از تماشای چند جلسه آموزش می‌توانید قطعه موردعلاقه خود را با پیانو یا گیتار بنوازید و اصول اولیه نوازندگی با انواع مختلف ساز در آن ارائه شده است.

اگر در منزل خود ادوات موسیقی ندارید نیز نگران نباشید، در این وبسایت جلسات آموزش خواندن آواز وجود دارد که به شما اصول آن را یاد می‌دهد.

https://www.instagram.com/p/BqiikQvFhBZ/

علاوه بر این با کارت کتابخانه کلگری می‌توانید به محتوای آموزشی سایت Gale نیز دسترسی داشته باشید. در این سایت بستر مناسب برای یادگیری موضوعات گوناگون همچون طراحی، آشپزی، موسیقی، عکاسی و غیره وجود دارد.

برخی نیز ترجیح می‌دهند با شرکت در دوره‌های آموزشی مهارت‌های شغلی خود را ارتقا دهند تا جایگاه خود در محیط کارشان را بهبود بخشند. برای این گروه نیز امکانات کافی در سایت Gale پیشبینی شده است.

https://www.instagram.com/p/BiKX17SnIB0/

اگر به یادگیری زبان علاقه دارید نیز می‌توانید به وبسایت Rosetta Stone نیمراجعه کنید. در این سایت دوره‌های یادگیری حرفه‌ای 30 زبان مختلف وجود دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به زبان‌های ژاپنی، اسپانیایی و ایتالیایی اشاره کرد که در سطوح مبتدی، متوسط و پیشرفته اشاره کرد.

البته در این بین قابلیت‌های Netflix را از یاد نباید برد. شما می‌توانید به تماشای کلاس‌های آموزش موسیقی مربی موردعلاقه‌ خود نشسته و دوران قرنطینه را به تجربه‌ای دلنشین و گوش‌نواز تبدیل کنید.

https://www.instagram.com/p/BfwlX4nFDJf/

پس در این ایام که به هیچ عنوان با کمبود زمان مواجه نیستیم بهتر است تا جای ممکن از قابلیت‌های متعدد این کارت عضویت که به صورت رایگان در اختیار شما قرار دارد استفاده کنید و به مهارت و دانش خود بیافزایید. در این‌جا لیستی از تمام امکانات کارت کتابخانه کلگری معرفی شده است.

منبع: NARCITY
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید