Thursday, September 16, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,305
Total deaths
Updated on September 16, 2021 11:23 am
42,322
Total active cases
Updated on September 16, 2021 11:23 am
1,559,410
Total confirmed cases
Updated on September 16, 2021 11:23 am

شورای شهر کلگری پرداخت مالیات املاک را ۳ ماه به تعویق انداخت


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

آلبرتا: اعلام مقررات و محدودیت‌های کرونایی جدید

آلبرتا برنامه تاییدیه واکسیناسیون و محدودیت‌های کرونایی جدید خود را همزمان با افزایش آمار مبتلایان COVID-19، اجرا می‌کند. عصر چهارشنبه نخست‌وزیر جیسون کنی، تایلر شاندرو...

بهترین لپ‌تاپ‌های ارزان‌قیمت 2021

هنگام خرید لپ‌تاپ ارزان‌قیمت باید با نبود برخی قابلیت‌ها کنار آمد، اما این بمعنای آن نیست که محصول نهایی ارزش مبلغ پرداختی را نخواهد...

رستوران‌های آلبرتا برای سرویس‌دهی در محیط سرپوشیده ملزم به رعایت قوانین جدید استانی‌اند

مقامات آلبرتا از به‌روزرسانی محدودیت‌های جدید کووید-۱۹ در مورد بارها، میخانه‌ها و رستوران‌های استان خبر دادند که از هفته آینده اجرا می‌شوند. در کنفرانس خبری...

مشارکت بیش از 5.7 میلیون کانادایی در رای‌گیری زودهنگام انتخابات

براساس آخرین آمار انتخابات کانادا، در حالی که کمتر از یک هفته به انتخابات فدرال باقی مانده است، 5.78 میلیون کانادایی در رای‌گیری زودهنگام...

اسپیس‌اکس اولین فضاپیما با خدمه غیرحرفه‌ای را به فضا فرستاد

راکت اسپیس اکس با چهار مسافر غیرحرفه‌ای خود که شامل یک مدیر شرکت تجارت الکترونیک میلیاردر و سه شهروند عادی بود از فلوریدا راهی...

مالیات‌دهندگان کلگری امسال برای پرداخت مالیات املاک مهلت بیشتری خواهند داشت زیرا شورای شهر کلگری در جلسه دوشنبه‌اش، تصمیم گرفت که مهلت پرداخت این مالیات را از ۳۰ ژوئن به ۳۰ سپتامبر منتقل کند.

چنانچه مالیات املاک خود را تا قبل از ۳۰ سپتامبر پرداخت کنید هیچ جریمه‌ای تعلق نمی‌گیرد. البته این مصوبه به معنی بخشودگی مالیاتی نیست و همچنان همه ملزم به پرداخت مالیاتند.

در این جلسه، افزایش ۷.۵۵ درصدی مالیات بر املاک شخصی هم تصویب شد و به این شکل، مالیات خانه‌های کلگری (متوسط قیمت خانه در کلگری ۴۵۵,۰۰۰ دلار است) حدود ۲۴۰ دلار خواهد بود.

به دنبال شیوع کووید-۱۹ که تاثیر زیادی بر امور مالی شهرداری‌ها گذاشته، شهرداری کلگری می‌گوید که در سه ماه آینده نمی‌تواند ۸۰ میلیون دلار از درآمد خود را محقق کند. این سازمان در سال ۲۰۲۰ برای اداره امور شهری باید حدود ۱.۹ میلیارد دلار مالیات بگیرد.

در نتیجهٔ این تعویق مالیاتی، ماهی ۳ میلیون دلار از درآمد شهرداری کاهش می‌یابد. شبکه ترانزیت کلگری هم با افت درآمد ۱۲ میلیون دلاری (هر ماه) روبرو ست زیرا C-Train تقریبا ۹۰ درصد از مسافرین خود را از دست داده است.

با وجود این کاهش درآمد، آقای ناهید ننشی شهردار کلگری می‌گوید که شهرداری تصمیمی بر تعویق پروژه‌های بزرگ سرمایه‌گذاری مانند Green Line LRT و ورزشگاه جدید شهر ندارد.

«ما از این بحران عبور می‌کنیم و وقتی این کار انجام شد، همه کارگران حوزه ساخت‌و‌ساز نیازمند کار خواهند بود. ما نمی‌توانیم پول پروژه‌های سرمایه‌ای را برای اداره امور جاری جابه‌جا کنیم.»

شهردار کلگری حتی با وجود این اپیدمی، کاملا مطمئن است که قول‌های دولت فدرال و دولت استانی برای تامین سرمایه‌های لازم، پا بر جا خواهند ماند.

مدیر شهرداری کلگری آقای دیوید داک‌ورث می‌گوید که در ۲ هفتهٔ آینده کمک‌های بیشتری برای شهروندان و کسب‌و‌کارهای شهری، مورد بررسی و تصویب قرار می‌گیرد.

قرار است صورت‌حساب‌های مالیاتی در پایان مِی برای مردم ارسال شوند.

منبع: CTV News


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید