Friday, September 24, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,581
Total deaths
Updated on September 24, 2021 3:14 am
44,974
Total active cases
Updated on September 24, 2021 3:14 am
1,594,200
Total confirmed cases
Updated on September 24, 2021 3:14 am

آیا دو واریز CERB به حساب بانکی‌تان آمده؟ اشتباهی نشده است


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

پاندمی: درخواست کمک کادر درمان آلبرتا از ارتش و صلیب‌سرخ

با افزایش فشارها بر سیستم درمان آلبرتا، چهار اتحادیه پزشکی استان از جیسون کنی خواستند برای کنترل اوضاع از ارتش و صلیب سرخ  درخواست...

ادامه رشد مبتلایان کرونا در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا روز دوشنبه از شناسایی 4,633 مبتلای جدید COVID-19 در استان خبر دادند. 1,605 مورد از آن‌ها در 17 سپتامبر، 1,592 مورد...

واکسن کووید-۱۹ Pfizer برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال امن است

Pfizer و شریک تجاری آن، BioNTech، از نتایج یک آزمایش بالینی فاز 2/3 و برنامه‌های کسب مجوز این واکسن برای واکسیناسیون گروه سنی ۵...

معرفی بهترین اقامتگاه‌های کوهستانی آلبرتا

اگر از اقامت در هتل‌ و اتاق‌های آن خسته شده‌اید باید گزینه‎‌های دیگر را امتحان کنید. در این بین اقامتگاه‌های کوهستانی و کوچک می‌توانند...

نوجوان کانادایی صاحب رکورد قدبلندترین نوجوان دنیا در گینس شد

یک نوجوان 15 ساله کانادایی به نام اولیویه ریو با قد 2 متر و 26 سانتی‌متر به عنوان بلند قدترین نوجوان جهان رکورد گینس...

حتما با مطالعه مطالب پیکوبینو با طرح مزایای واکنش اضطراری کانادا (CERB) که برای مقابله با آثار اقتصادی کووید-۱۹ راه‌اندازی شده آشنا شده‌اید.

دو روز بعد از باز شدن وبسایت برای ثبت نام در این طرح، برخی کانادایی‌ها صبح بیدار شدند و با چک کردن حساب بانکی‌شان، متوجه واریز دو قسط شدند.

اما نیازی نیست تعجب کنید. رییس هیئت خزانه‌داری کانادا آقای ژان-ایو داکلو در کنفرانسی خبری گفت که دومین کمک واریزی مربوط به ماه قبل است و این واریز دوتایی برای بقیه مردم کانادا هم اتفاق می‌افتد زیرا بسیاری از درخواست‌ها در حال پردازشند و این هفته کمک‌های بیشتری به حساب‌ها می‌رسد.

آقای داکلو گفت: «هر واریز ۲,۰۰۰ دلاری برای چهار هفته است. بنابراین بسیاری از مردم کمک چهار هفتهٔ قبلی را هم با ماه فعلی می‌گیرند. CERB در این نوبت از ۱۵ مارس تا ۱۱ آوریل و سپس ۴ هفته بعدی را پوشش می‌دهد. بنابراین از دو واریز ۲,۰۰۰ دلاری تعجب نکنید.»

بسیاری از مردم با فرض اینکه ۲,۰۰۰ دلار دوم اضافه واریز شده به توییتر رفتند و اکانت‌های دولتی را خطاب کردند تا واریز دوم را پس بدهند.

CRA پورتال CERB را از شش صبح ۶ آوریل باز کرده تا متولدین سه ماه اول سال ثبت‌نام کنند. متولدین بقیه ماه‌ها از اواخر این هفته می‌توانند درخواست کمک دهند. این تقسیم‌بندی برای داون نشدن وبسایت CRA زیر بار تقاضاهای زیاد بوده است.

فرآیند ثبت‌نام تا این لحظه نسبتا موفق بوده و وبسایت Service Canada با CRA همکاری نزدیکی دارد تا پرداخت‌ها بدون مشکل و سریع انجام شوند.

منبع: Global News


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید