Sunday, April 18, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

23,618
Total deaths
Updated on April 18, 2021 11:36 am
87,329
Total active cases
Updated on April 18, 2021 11:36 am
1,119,492
Total confirmed cases
Updated on April 18, 2021 11:36 am

شركت تلاس Telus ده هزار تلفن هوشمند رایگان به بیماران کووید-۱۹ اهدا می‌کند


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

حضور برهنه نماینده مجلس عوام در جلسه مجازی

ویلیام آموس که از سال 2015 نمایندگی شهر پونتیاک در استان کبک را بر عهده داشته، روز چهارشنبه بصورت کاملا برهنه در مقابل همکارانش...

ادامه کاهش اجاره‌بها در شهرهای بزرگ کانادا، بجز کلگری

براساس گزارش Rentals.ca، طی ماه گذشته نرخ اجاره‌بهای اکثر شهرهای کانادا کاهش یافته است. البته کلگری در این بین استثنا بود. هرچند میانگین اجاره‌بهای کانادا...

معرفی بلندترین ساختمان‌های تورنتو

با توجه به مرتفع‌تر شدن برج‌های تورنتو در سال‌های اخیر این سوال پیش می‌آید که بلندترین آن‌ها کدام است؟ مطمئناً بلندترین سازه‌ تورنتو برج CN...

طرح آزمایشی شهرداری کلگری برای تسریع فرآیند adaption حیوانات پناهگاهی

شهرداری کلگری و انجمنِ گروهِ نجاتِ حیواناتِ آلبرتا (AARCS) در چارچوب یک همکاری جید به دنبال بهبود وضعیت زندگی حیوانات خانگی بی‌سرپرست هستند تا...

بدترین هفته کانادا از نظر آمار مبتلایان کرونا

طی هفت روز گذشته میانگین آمار مبتلایان روزانه کرونا در کانادا به بالاترین حد خود از ابتدای پاندمی رسیده است. براساس آمار، طی هفت روز...

کمپانی TELUS در قالب فعالیت‌های خیرخواهانه‌اش در بحران کرونا، اعلام کرد که ۱۰,۰۰۰ تلفن هوشمند را به رایگان و با هزینه ماهانه ۰ دلار در اختیار هزاران نفر در سرتاسر کانادا قرار می‌دهد.

بخشی از این تلفن‌ها به بیماران کووید-۱۹ اهدا می‌شوند که به خاطر بستری شدن در بیمارستان از عزیزان‌شان دور افتاده‌اند، تا بتوانند بدون هیچ هزینه‌ای با آنها در تماس باشند.

دیگر گروه‌هایی که از این اقدام خیرخواهانه بهرمند می‌شوند، عبارتند از: سالمندان، کم‌درآمدها، بی‌خانمان‌ها، و افراد در معرض خطر. به این شکل آنها در بحران کرونا یک خط تماس رایگان برای ارتباط با خانواده، نزدیکان، سازمان بهداشت، و سازمان‌های خدمات اجتماعی خواهند داشت.

تا این لحظه Telus حدود ۶,۰۰۰ تلفن هوشمند رایگان با نرخ ماهانه ۰ دلار، شامل ۳ گیگابایت حجم اینترنت رایگان (ماهانه)، و تماس و پیامک نامحدود برای تماس‌های داخلی توزیع کرده است.

دارن اِنتْویسِل، رییس و مدیر عامل Telus می‌گوید: «تیم ما عمیقا متعهد است که ضعیف‌ترین قشرهای کشور را پوشش دهد و امکان تماس در موقعیت‌های اضطراری را به آنها بدهد.»

بسیاری از افراد بستری شده به خاطر کووید-۱۹ تلفن همراه ندارند و از تماس و پشتیبانی عزیزان‌شان محروم شده‌اند.

علاوه بر این، وقتی یک بیمار به دستگاه تنفسی وصل می‌شود و لوله‌گذاری برای او انجام می‌گیرد، امکان حرف زدن ندارد ولی با تلفن هوشمند می‌تواند تماس تصویری بگیرد و لااقل چهره و صدای عزیزانش را داشته باشد.

دکتر آلن دتسکی، رییس سابق بخش پزشکی بیمارستان Mount Sinai می‌گوید: «این اقدام باعث تسلی خاطر خانواده‌ها، و همچنین کارمندان بیمارستان که تاکنون شاهد مرگ بیماران در تنهایی بوده‌اند، خواهد شد.»

آقای اِنتْویسِل مدیرعامل Telus حقوق مدیرعاملی‌اش در ۳ ماه اول ۲۰۲۰ را به سازمان‌های مختلف درگیر بحران کووید-۱۹ اهدا کرده است. حقوق سال ۲۰۱۸ او ۱.۴ میلیون دلار بود، و با یک حساب سرانگشتی می‌شود فهمید که مبلغ کمک اخیر او حداقل ۳.۵ میلیون دلار بوده است.

منبع: Daily Hive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید