Saturday, June 12, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

25,886
Total deaths
Updated on June 12, 2021 4:31 am
18,411
Total active cases
Updated on June 12, 2021 4:31 am
1,399,716
Total confirmed cases
Updated on June 12, 2021 4:31 am

در خانه دورکاری می‌کنید؟ شاید بتوانید تخفیف بیمه اتومبیل بگیرید


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

بروز عفونت قلب پس از دریافت دوز دوم واکسن‌های mRNA

روز پنجشنبه مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ایالات‌متحده (CDC) اعلام کرد که طبق داده‌های سیستم نظارت بر ایمنی واکسن، تعداد مردان جوانی که پس...

بازگشایی استخرها و سالن‌های بدنسازی کلگری

شهرداری کلگری قصد دارد تعداد از مراکز تفریحی شهر را از هفته آینده بازگشایی کند. هم‌اکنون مرحله دوم بازگشایی‌ها در آلبرتا آغاز شده و بر...

تورنتو: بازگشایی مجدد نمایشگاه Immersive Van Gogh

همزمان با آغاز مرحله نخست بازگشایی‌ها در آنتاریو، نمایشگاه Immersive Van Gogh نیز بار دیگر از هفته آینده پذیرای شهروندان تورنتو خواهد بود. به این...

هواپیمایی Flair Airlines اولین پرواز با اولین بویینگ ۸-۷۳۷ جدید

کمپانی کاناداییِ Flair Airlines که به پروازهای بسیار ارزانش معروف است، امروز خبر داد که با ورود ۱۳ فروند بویینگ ۸-۷۳۷ جدید به خدمت،...

آلبرتا با بیشترین میزان واکسیناسیون کامل در میان استان‌های کانادا

مقامات دولت آلبرتا اعلام کردند در حال حاضر نزدیک به 16% از جمعیت این استان در برابر کووید-19 به طور کامل واکسیناسیون شده‌اند. جیسون کنی...

کارشناس‌های بیمه می‌گویند یکی از راه‌های صرفه‌جویی هزینه‌ها در دوران کرونا، می‌تواند بازنگری در نوع بیمه اتومبیل باشد.

نوع استفاده شما از اتومبیل می‌تواند نرخ هزینه‌ای را که شرکت‌های بیمه می‌گیرند تغییر دهد و اگر کمتر رانندگی می‌کنید، کمتر هم بپردازید.

تغییر کاربری خودرو از «رفت‌و‌آمد» (commute) به «رفاه» (pleasure) می‌تواند تغییر محسوسی برای شما به ارمغان آورد.

آقای مت هندز، مدیر بخش بیمهٔ وبسایت Ratehub.ca می‌گوید اگر دنبال صرفه‌جویی هستید باید با شرکت بیمه‌تان تماس بگیرید و شرایط جدید را جویا شوید.

«وقتی دیگر با اتومبیل به محل کار نروید، کیلومترهای سالانه شما کاهش محسوسی می‌کنند زیرا فقط در مواقع ضروری (خرید مایحتاج) از اتومبیل استفاده می‌کنید، پس بهتر است با شرکت بیمه تماس بگیرید.»

«احتمالا فقط به خاطر کاهش مسافت پیمایش، یک تخفیف ۱۰ تا ۱۵ درصدی روی premium بیمه‌تان می‌گیرید.»

در ضمن آقای هندز توصیه می‌کند که با کاهش مسافت، شاید بهتر باشد که مبلغ پوشش بیمه را هم کاهش دهید زیرا ریسک تصادف و حادثه خیلی کمتری متوجه خودروی شما ست.

یک راه دیگر برای کاهش هزینهٔ بیمهٔ اتومبیل این است که مبلغ deductible قابل پرداخت در زمان حوادث را افزایش دهید. هر چه مبلغ deductible بالاتر، premium بیمهٔ شما پایین‌تر.

البته این توصیه آخر، ریسکی هم دارد. اگر واقعا تصادفی رخ بدهد، deductible بالاتر باعث می‌شود موقع ادعای خسارت از بیمه، مبلغ بیشتری از جیب شما برود.

«پس قبل از هر نوع تغییری روی deductible بهتر است پیش خودتان حساب‌و‌کتاب کنید تا غافلگیر نشوید.»

در ضمن اگر بیش از یک اتومبیل دارید، شاید بهتر باشد بیمهٔ یکی از آنها را لغو کنید و تا پایان بحران کرونا، آن را از پارکینگ خارج نکنید. اینطوری صرفه‌جویی خوبی خواهید کرد.

البته شاید این توصیه آخر شامل خودروی اضافه شما نشود، به خصوص اگر هنوز دارید قسط آن را می‌دهید یا آن را با لیزینگ گرفته‌اید. در این مورد هم بهتر است با شرکتی که خرید خودرو را تامین مالی کرده تماس بگیرید و از تعهدات خودتان مطمئن شوید.

منبع: CTV News


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید