Tuesday, January 19, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

18,120
Total deaths
Updated on January 19, 2021 12:00 am
73,919
Total active cases
Updated on January 19, 2021 12:00 am
715,072
Total confirmed cases
Updated on January 19, 2021 12:00 am

در خانه دورکاری می‌کنید؟ شاید بتوانید تخفیف بیمه اتومبیل بگیرید

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

همه‌چیز درباره تخفیف مالیاتی Work from Home

دولت فدرال برای حمایت از شهروندانی که وظایف شغلی خود را در دوران پاندمی از منزل انجام می‌دهند، تخفیف مالیاتی جدیدی در نظر گرفته...

ونکوور در میان ده شهر تندرست دنیا قرار گرفت

کانادایی‌ها ونکوور را بعنوان شهری می‌شناسند که می‌توان در آن سبک زندگی سالم همراه با فعالیت بدنی منظم را در پیش گرفت. حال انتشار...

تغییر نام‌گذاری سیستم مدارس آلبرتا به دلیل COVID-19

آلبرتا در حال تغییر اصطلاحات برای نشان دادن نحوه طبقه‌بندی شدت شیوع COVID-19 در مدارس است. در حال حاضر با کشف یک مورد ابتلا به...

کاهش محدودیت‌های تجمع در آلبرتا

آلبرتا پس ازاینکه توانست از شیوع ابتلا به COVID-19 بعد از تعطیلات جلوگیری کند تعدادی از محدودیت‌های بهداشت عمومی را لغو کرد. تایلر شاندرو، وزیر...

بازگشایی سالن‌های آلبرتا از امروز دوشنبه ۱۸ ژانویه

برخی از جنبه‌های زندگی در آلبرتا مانند آنچه در اواسط ماه دسامبر بود، به حالت عادی بازمی‌گردند، اما همه مشاغل نمی‌توانند بازگشایی شوند. از روز...

کارشناس‌های بیمه می‌گویند یکی از راه‌های صرفه‌جویی هزینه‌ها در دوران کرونا، می‌تواند بازنگری در نوع بیمه اتومبیل باشد.

نوع استفاده شما از اتومبیل می‌تواند نرخ هزینه‌ای را که شرکت‌های بیمه می‌گیرند تغییر دهد و اگر کمتر رانندگی می‌کنید، کمتر هم بپردازید.

تغییر کاربری خودرو از «رفت‌و‌آمد» (commute) به «رفاه» (pleasure) می‌تواند تغییر محسوسی برای شما به ارمغان آورد.

آقای مت هندز، مدیر بخش بیمهٔ وبسایت Ratehub.ca می‌گوید اگر دنبال صرفه‌جویی هستید باید با شرکت بیمه‌تان تماس بگیرید و شرایط جدید را جویا شوید.

«وقتی دیگر با اتومبیل به محل کار نروید، کیلومترهای سالانه شما کاهش محسوسی می‌کنند زیرا فقط در مواقع ضروری (خرید مایحتاج) از اتومبیل استفاده می‌کنید، پس بهتر است با شرکت بیمه تماس بگیرید.»

«احتمالا فقط به خاطر کاهش مسافت پیمایش، یک تخفیف ۱۰ تا ۱۵ درصدی روی premium بیمه‌تان می‌گیرید.»

در ضمن آقای هندز توصیه می‌کند که با کاهش مسافت، شاید بهتر باشد که مبلغ پوشش بیمه را هم کاهش دهید زیرا ریسک تصادف و حادثه خیلی کمتری متوجه خودروی شما ست.

یک راه دیگر برای کاهش هزینهٔ بیمهٔ اتومبیل این است که مبلغ deductible قابل پرداخت در زمان حوادث را افزایش دهید. هر چه مبلغ deductible بالاتر، premium بیمهٔ شما پایین‌تر.

البته این توصیه آخر، ریسکی هم دارد. اگر واقعا تصادفی رخ بدهد، deductible بالاتر باعث می‌شود موقع ادعای خسارت از بیمه، مبلغ بیشتری از جیب شما برود.

«پس قبل از هر نوع تغییری روی deductible بهتر است پیش خودتان حساب‌و‌کتاب کنید تا غافلگیر نشوید.»

در ضمن اگر بیش از یک اتومبیل دارید، شاید بهتر باشد بیمهٔ یکی از آنها را لغو کنید و تا پایان بحران کرونا، آن را از پارکینگ خارج نکنید. اینطوری صرفه‌جویی خوبی خواهید کرد.

البته شاید این توصیه آخر شامل خودروی اضافه شما نشود، به خصوص اگر هنوز دارید قسط آن را می‌دهید یا آن را با لیزینگ گرفته‌اید. در این مورد هم بهتر است با شرکتی که خرید خودرو را تامین مالی کرده تماس بگیرید و از تعهدات خودتان مطمئن شوید.

منبع: CTV News

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید