Wednesday, October 20, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,376
Total deaths
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
36,093
Total active cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
1,671,481
Total confirmed cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm

در خانه دورکاری می‌کنید؟ شاید بتوانید تخفیف بیمه اتومبیل بگیرید


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

حذف محدودیت‌ ظرفیت رویدادهای داخلی در بریتیش کلمبیا

بریتیش کلمبیا محدودیت‌های ظرفیت رویدادهای فضای داخلی نظیر کنسرت‌ها، تئاتر و سالن‌های سینما را در اواخر ماه جاری لغو می‌کند. دکتر بانی هنری مسئول بهداشت...

کمک کانادا به ناسا در پرتاب بزرگترین تلسکوپ فضایی در طول تاریخ

ناسا با همکاری آژانس فضایی اروپا و کانادا (CSA) تلسکوپ فضایی جیمز وب که ۱۰۰ برابر قوی‌تر از هابل و بزرگترین تلسکوپ در طول...

درخواست رسمی Pfzier از بهداشت کانادا برای صدور مجوز واکسن کودکان ۵ تا ۱۱ سال

شرکت داروسازی Pfizer به عنوان اولین تولیدکننده واکسن کودکان با ارسال یک گزارش رسمی به بهداشت کانادا از این سازمان درخواست کرد واکسن‌ کووید-۱۹...

مستأجران کانادایی ماهانه ۷۶۹ دلار بیشتر از مالکین خانه‌ها ضرر می‌کنند

براساس تحقیق جدیدی که توسط شرکت املاک و مستغلات Royal Le Page انجام پذیرفته، مالکین خانه‌ها در کانادا به طور قابل توجهی هزینه کمتری...

آشنایی با Mathnasium و رشد مهارت ریاضی کودکان

استفاده از شیوه Mathnasium موجب دگرگونی شناخت کودک از ریاضیات و درک بهتر او از این علم می‌شود. لری مارتینک برای ابداع این شیوه...

کارشناس‌های بیمه می‌گویند یکی از راه‌های صرفه‌جویی هزینه‌ها در دوران کرونا، می‌تواند بازنگری در نوع بیمه اتومبیل باشد.

نوع استفاده شما از اتومبیل می‌تواند نرخ هزینه‌ای را که شرکت‌های بیمه می‌گیرند تغییر دهد و اگر کمتر رانندگی می‌کنید، کمتر هم بپردازید.

تغییر کاربری خودرو از «رفت‌و‌آمد» (commute) به «رفاه» (pleasure) می‌تواند تغییر محسوسی برای شما به ارمغان آورد.

آقای مت هندز، مدیر بخش بیمهٔ وبسایت Ratehub.ca می‌گوید اگر دنبال صرفه‌جویی هستید باید با شرکت بیمه‌تان تماس بگیرید و شرایط جدید را جویا شوید.

«وقتی دیگر با اتومبیل به محل کار نروید، کیلومترهای سالانه شما کاهش محسوسی می‌کنند زیرا فقط در مواقع ضروری (خرید مایحتاج) از اتومبیل استفاده می‌کنید، پس بهتر است با شرکت بیمه تماس بگیرید.»

«احتمالا فقط به خاطر کاهش مسافت پیمایش، یک تخفیف ۱۰ تا ۱۵ درصدی روی premium بیمه‌تان می‌گیرید.»

در ضمن آقای هندز توصیه می‌کند که با کاهش مسافت، شاید بهتر باشد که مبلغ پوشش بیمه را هم کاهش دهید زیرا ریسک تصادف و حادثه خیلی کمتری متوجه خودروی شما ست.

یک راه دیگر برای کاهش هزینهٔ بیمهٔ اتومبیل این است که مبلغ deductible قابل پرداخت در زمان حوادث را افزایش دهید. هر چه مبلغ deductible بالاتر، premium بیمهٔ شما پایین‌تر.

البته این توصیه آخر، ریسکی هم دارد. اگر واقعا تصادفی رخ بدهد، deductible بالاتر باعث می‌شود موقع ادعای خسارت از بیمه، مبلغ بیشتری از جیب شما برود.

«پس قبل از هر نوع تغییری روی deductible بهتر است پیش خودتان حساب‌و‌کتاب کنید تا غافلگیر نشوید.»

در ضمن اگر بیش از یک اتومبیل دارید، شاید بهتر باشد بیمهٔ یکی از آنها را لغو کنید و تا پایان بحران کرونا، آن را از پارکینگ خارج نکنید. اینطوری صرفه‌جویی خوبی خواهید کرد.

البته شاید این توصیه آخر شامل خودروی اضافه شما نشود، به خصوص اگر هنوز دارید قسط آن را می‌دهید یا آن را با لیزینگ گرفته‌اید. در این مورد هم بهتر است با شرکتی که خرید خودرو را تامین مالی کرده تماس بگیرید و از تعهدات خودتان مطمئن شوید.

منبع: CTV News


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید