Thursday, July 29, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

26,575
Total deaths
Updated on July 29, 2021 9:46 pm
5,967
Total active cases
Updated on July 29, 2021 9:46 pm
1,429,579
Total confirmed cases
Updated on July 29, 2021 9:46 pm

صفر شدن تعداد مبتلایان COVID-19 در سه منطقه کانادا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

لوتومکس همین جمعه ۲۰ میلیون دلار قرعه‌کشی دارد

تصورش را کرده‌اید که ماه را به عنوان یک میلیونر به پایان برسانید؟ بعد از آنکه در قرعه‌کشی جایزه بزرگ ۱۵ میلیون دلاری در روز...

فیلم‌های دیدنی نتفلیکسِ کانادا برای میانه و آخر هفته

اگر می‌خواهید چند ساعت برنامه‌های المپیک را تماشا نکنید و به خودتان استراحت بدهید، نتفلیکس کانادا فهرستی از فیلم‌های جدید شگفت‌انگیزش را برای شما...

نفرت‌پراکنی آنلاین در قوانین کانادا جرم‌انگاری می‌شود

دولت لیبرال کانادا قصد دارد انتشار آنلاین محتوای تنفرآمیز را بعنوان یک جرم به رسمیت بشناسد. به این ترتیب مجرمان بار اول 20,000 دلار...

گزارش 200 مورد جدید ابتلا به کووید-19 در آلبرتا

آلبرتا 194 مورد جدید ابتلا به کووید-19 را در روز چهارشنبه گزارش کرد که 60 مورد بیشتر از تعداد موارد ابتلا در روز سه‌شنبه...

کووید-19 اولویت کانادایی‌ها در انتخابات بعدی نیست

در حالی که شنیده‌ها حکایت از احتمال برگزاری انتخابات فدرال در کانادا دارند، یک نظرسنجی جدید که توسط Ipsos انجام پذیرفته است نشان می‌دهد...

با وجود ادامه شیوع کروناویروس در بسیاری از نقاط کشور خبرهای خوشی از سه ناحیه به گوش می‌رسند. بنا بر اعلام مسئولان تمامی مبتلایان COVID-19 در New Brunswick، Yukon و Northwest Territories بهبود یافته و دیگر هیچ بیماری در این نواحی وجود ندارد.

روز 2 می مقامات New Brunswick از بهبود 118 بیمار COVID-19 خبر دادند. در حال حاضر 16 روز از شناسایی آخرین مورد ابتلا به کروناویروس در این استان می‌گذرد.

66 مورد مبتلایان دارای سابقه سفر بودند، 42 مورد ارتباط نزدیکی با بیماران داشتند و تنها 10 مورد بر اثر انتقال بیماری در داخل استان مبتلا شدند. از این تعداد نیز تنها 13 مورد در بیمارستان بستری گشتند.

Yukon نیز در تاریخ 1 می بهبود 11 بیمار COVID-19 در این استان را تایید کرد. مقامات با رهگیری منشاء ابتلای بیماران در این استان تمام موارد مشکوک بیماری را آزمایش کرده و به این ترتیب احتمال شیوع آن در استان را به صفر رساندند.

تاکنون از 999 نفر در Yukon تست کروناویروس گرفته شده است.

دکتر برندان هانلی مدیر ارشد بهداشتی این استان در بیانیه‌ای ضمن ابراز خرسندی از جایگاه کنونی Yukon در مبارزه با کروناویروس گفت: ما از استان‌های جنوبی و شرقی بسیار جلوتر هستیم. آن‌ها پس از کاهش دادن محدودیت‌ها باید برای رسیدن به جایگاه فعلی که در آن هستیم تلاش کنند!

بلین هیگز نخست‌وزیر New Brunswick نیز از شهروندان و کارکنان خط مقدم مبارزه با بیماری و تمام کسانی که برای دستیابی به چنین موفقیتی تلاش کردند قدردانی کرد.

به گفته کارکنان بهداشتی New Brunswick بازگشایی و کاهش زودهنگام محدودیت‌ها اشتباه بزرگی خواهد بود که ممکن است منجر به شیوع مجدد بیماری شود.

در تاریخ 20 اپریل Northwest Territories به اولین منطقه کانادا بدل شد که تمامی مبتلایان COVID-19 آن بهبود پیدا کردند.

دکتر جنیفر راسل کارمند ارشد اداره بهداشت با ابراز خرسندی از به صفر رسیدن تعداد مبتلایان در این مناطق همچنان بر لزوم رعایت فاصله فیزیکی، استفاده از ماسک و خارج نشدن شهروندان از خانه تاکید کرد.

منبع: NARCITY


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید