Tuesday, October 26, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,805
Total deaths
Updated on October 26, 2021 4:36 am
27,139
Total active cases
Updated on October 26, 2021 4:36 am
1,702,587
Total confirmed cases
Updated on October 26, 2021 4:36 am

صفر شدن تعداد مبتلایان COVID-19 در سه منطقه کانادا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

جایگزین برنامه حمایتی CRB معرفی شد

بنابر اعلام دولت فدرال برنامه Canadian Recovery Benefit از 23 اکتبر پایان یافت و برنامه‌ای دیگر جایگزین آن می‌شود. هدف برنامه جدید Canadian Worker Lockdown...

جایگزینی رسمی طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی به جای CRB

طرح کمک هزینه جبرانی کانادایی (CRB) به طور رسمی به پایان رسیده است و طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی جایگزین این طرح شده است. مزایای...

آلبرتایی‌ها برای دریافت گذرنامه واکسن باید به طور کامل واکسینه شده باشند

از این هفته آلبرتایی‌هایی که به طور کامل واکسیناسیون شده‌اند طبق برنامه معافیت از محدودیت‌های استانی واجد شرایط خواهند بود. افرادی که هر دو...

درآمد ۱۰ میلیون دلاری کاناناسکیس از زمان صدور مجوز

به گفته دولت آلبرتا پس از اجباری شدن مجوز در ماه جون بیش از ۲۵۰ هزار مجوز برای ورود به کاناناسکیس صادر شده و...

مجوز ملی واکسیناسیون COVID-19 معرفی شد

روز پنجشنبه جاستین ترودو از معرفی سیستم فدرال پاسپورت واکسن خبر داد. این پاسپورت واکسن حاوی نام، تاریخ تولد و تاریخچه واکسیناسیون شهروندان (ازجمله مشخصات...

با وجود ادامه شیوع کروناویروس در بسیاری از نقاط کشور خبرهای خوشی از سه ناحیه به گوش می‌رسند. بنا بر اعلام مسئولان تمامی مبتلایان COVID-19 در New Brunswick، Yukon و Northwest Territories بهبود یافته و دیگر هیچ بیماری در این نواحی وجود ندارد.

روز 2 می مقامات New Brunswick از بهبود 118 بیمار COVID-19 خبر دادند. در حال حاضر 16 روز از شناسایی آخرین مورد ابتلا به کروناویروس در این استان می‌گذرد.

66 مورد مبتلایان دارای سابقه سفر بودند، 42 مورد ارتباط نزدیکی با بیماران داشتند و تنها 10 مورد بر اثر انتقال بیماری در داخل استان مبتلا شدند. از این تعداد نیز تنها 13 مورد در بیمارستان بستری گشتند.

Yukon نیز در تاریخ 1 می بهبود 11 بیمار COVID-19 در این استان را تایید کرد. مقامات با رهگیری منشاء ابتلای بیماران در این استان تمام موارد مشکوک بیماری را آزمایش کرده و به این ترتیب احتمال شیوع آن در استان را به صفر رساندند.

تاکنون از 999 نفر در Yukon تست کروناویروس گرفته شده است.

دکتر برندان هانلی مدیر ارشد بهداشتی این استان در بیانیه‌ای ضمن ابراز خرسندی از جایگاه کنونی Yukon در مبارزه با کروناویروس گفت: ما از استان‌های جنوبی و شرقی بسیار جلوتر هستیم. آن‌ها پس از کاهش دادن محدودیت‌ها باید برای رسیدن به جایگاه فعلی که در آن هستیم تلاش کنند!

بلین هیگز نخست‌وزیر New Brunswick نیز از شهروندان و کارکنان خط مقدم مبارزه با بیماری و تمام کسانی که برای دستیابی به چنین موفقیتی تلاش کردند قدردانی کرد.

به گفته کارکنان بهداشتی New Brunswick بازگشایی و کاهش زودهنگام محدودیت‌ها اشتباه بزرگی خواهد بود که ممکن است منجر به شیوع مجدد بیماری شود.

در تاریخ 20 اپریل Northwest Territories به اولین منطقه کانادا بدل شد که تمامی مبتلایان COVID-19 آن بهبود پیدا کردند.

دکتر جنیفر راسل کارمند ارشد اداره بهداشت با ابراز خرسندی از به صفر رسیدن تعداد مبتلایان در این مناطق همچنان بر لزوم رعایت فاصله فیزیکی، استفاده از ماسک و خارج نشدن شهروندان از خانه تاکید کرد.

منبع: NARCITY


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید