Wednesday, April 21, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

23,756
Total deaths
Updated on April 21, 2021 4:27 pm
87,670
Total active cases
Updated on April 21, 2021 4:27 pm
1,144,902
Total confirmed cases
Updated on April 21, 2021 4:27 pm

صفر شدن تعداد مبتلایان COVID-19 در سه منطقه کانادا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

حتی اگر واکسن زدید، حین پرواز چیزی نخورید

درحالی که مقامات بهداشتی وعده عادی شدن پروازها در آینده نزدیک را می‌دهند، برخی شرکت‌های هواپیمایی منو غذا و نوشیدنی را دوباره میان مسافران...

تمدید محدودیت‌های سفر بین‌المللی کانادا تا یک ماه دیگر

براساس اعلام آژانس خدمات مرزی کانادا محدودیت‌های سفرهای بین‌المللی حداقل تا 21 می تمدید می‌شوند و قرنطینه اجباری برای همه شهروندان کانادایی که به...

مرز کانادا-امریکا حداقل یک ماه دیگر بسته می‌ماند

تعطیلی رفت‌و‌آمد مرزی بین کانادا و ایالات متحدهٔ امریکا بار دیگر تمدید شده و حداقل یک ماه دیگر ادامه خواهد یافت. به گفتهٔ وزیر ایمنی...

20 عکس قدیمی از تورنتوی دهه 50

دهه 50 میلادی با تغییرات مهم در تورنتو همراه بود. در این سال‌ها خط مترو Younge افتتاح گردید، پروژه Gardiner Expressway به پایان رسید...

هرآنچه باید درباره محدودیت جدید سفرهای غیرضروری بریتیش‌کلمبیا بدانید

نخست‌وزیر جان هورگان از وضع محدودیتی جدید برای انجام سفرهای غیرضروری در استان خبر داد. بر این اساس سفر کشتی‌ها و رزرو اقامتگاه‌ها و اردوگاه‌‌ها...

با وجود ادامه شیوع کروناویروس در بسیاری از نقاط کشور خبرهای خوشی از سه ناحیه به گوش می‌رسند. بنا بر اعلام مسئولان تمامی مبتلایان COVID-19 در New Brunswick، Yukon و Northwest Territories بهبود یافته و دیگر هیچ بیماری در این نواحی وجود ندارد.

روز 2 می مقامات New Brunswick از بهبود 118 بیمار COVID-19 خبر دادند. در حال حاضر 16 روز از شناسایی آخرین مورد ابتلا به کروناویروس در این استان می‌گذرد.

66 مورد مبتلایان دارای سابقه سفر بودند، 42 مورد ارتباط نزدیکی با بیماران داشتند و تنها 10 مورد بر اثر انتقال بیماری در داخل استان مبتلا شدند. از این تعداد نیز تنها 13 مورد در بیمارستان بستری گشتند.

Yukon نیز در تاریخ 1 می بهبود 11 بیمار COVID-19 در این استان را تایید کرد. مقامات با رهگیری منشاء ابتلای بیماران در این استان تمام موارد مشکوک بیماری را آزمایش کرده و به این ترتیب احتمال شیوع آن در استان را به صفر رساندند.

تاکنون از 999 نفر در Yukon تست کروناویروس گرفته شده است.

دکتر برندان هانلی مدیر ارشد بهداشتی این استان در بیانیه‌ای ضمن ابراز خرسندی از جایگاه کنونی Yukon در مبارزه با کروناویروس گفت: ما از استان‌های جنوبی و شرقی بسیار جلوتر هستیم. آن‌ها پس از کاهش دادن محدودیت‌ها باید برای رسیدن به جایگاه فعلی که در آن هستیم تلاش کنند!

بلین هیگز نخست‌وزیر New Brunswick نیز از شهروندان و کارکنان خط مقدم مبارزه با بیماری و تمام کسانی که برای دستیابی به چنین موفقیتی تلاش کردند قدردانی کرد.

به گفته کارکنان بهداشتی New Brunswick بازگشایی و کاهش زودهنگام محدودیت‌ها اشتباه بزرگی خواهد بود که ممکن است منجر به شیوع مجدد بیماری شود.

در تاریخ 20 اپریل Northwest Territories به اولین منطقه کانادا بدل شد که تمامی مبتلایان COVID-19 آن بهبود پیدا کردند.

دکتر جنیفر راسل کارمند ارشد اداره بهداشت با ابراز خرسندی از به صفر رسیدن تعداد مبتلایان در این مناطق همچنان بر لزوم رعایت فاصله فیزیکی، استفاده از ماسک و خارج نشدن شهروندان از خانه تاکید کرد.

منبع: NARCITY
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید