Monday, September 27, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,649
Total deaths
Updated on September 27, 2021 6:56 am
46,479
Total active cases
Updated on September 27, 2021 6:56 am
1,602,379
Total confirmed cases
Updated on September 27, 2021 6:56 am

بازگشایی موقت پارک‌های ملی و اماکن تاریخی از 1 جون


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

نمایش نورپردازی سه‌بعدی بر روی برج ونکوور

قرار است برج اداری بزرگ ونکوور که در مرکز شهر قرار دارد به مدت یک هفته تبدیل به یک بوم بزرگ در فضای باز...

راهنمای رصد ایستگاه فضایی در کانادا

کانادایی‌ها می‌توانند در چند هفته آینده حرکت ایستگاه فضایی در مدار زمین را تماشا کنند. براساس اعلام ناسا و Spot the Station ایستگاه فضایی تا...

پاندمی: درخواست کمک کادر درمان آلبرتا از ارتش و صلیب‌سرخ

با افزایش فشارها بر سیستم درمان آلبرتا، چهار اتحادیه پزشکی استان از جیسون کنی خواستند برای کنترل اوضاع از ارتش و صلیب سرخ  درخواست...

ادامه رشد مبتلایان کرونا در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا روز دوشنبه از شناسایی 4,633 مبتلای جدید COVID-19 در استان خبر دادند. 1,605 مورد از آن‌ها در 17 سپتامبر، 1,592 مورد...

واکسن کووید-۱۹ Pfizer برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال امن است

Pfizer و شریک تجاری آن، BioNTech، از نتایج یک آزمایش بالینی فاز 2/3 و برنامه‌های کسب مجوز این واکسن برای واکسیناسیون گروه سنی ۵...

به گفته جاستین ترودو از 1 جون برخی پارک‌های ملی و اماکن تاریخی کانادا در نواحی که شیوع بیماری تحت کنترل است به صورت محدود و موقت بازگشایی خواهند شد.

از زمان شیوع COVID-19 تمامی پارک‌های ملی، اماکن تاریخی و پارک‌های دریایی کشور به منظور جلوگیری از انتشار بیماری بسته شده‌اند.

دولت فدرال در حال رایزنی با مسئولان استانی است تا تعدادی از پارک‌های ملی را بازگشایی کند. البته پارک‌های شمال کانادا که در نزدیکی محل زندگی بومیان واقع شده‌اند همچنان بسته خواهند ماند و رعایت فاصله فیزیکی در پارک‌های مجاز نیز الزامی است.

اجازه کمپینگ در پارک‌ها حداقل تا 21 جون صادر نمی‌شود.

جاناتان ویلکینسون وزیر محیط‌زیست کانادا بازگشایی‌ها را مختص تعداد محدودی از پارک‌ها دانسته و گفت رفع محدودیت‌ها در ابتدا بسیار جزئی است. با اینحال روند بازگشایی در چند فاز و به صورت تدریجی دنبال خواهد شد.

به گفته آقای ویلکینسون از تاریخ 1 جون استفاده از مسیرهای پیاده‌روی، نواحی day-use، فضاهای سبز و قایق‌سواری در برخی مناطق آزاد خواهد شد اما شهروندان باید پیش از سفر با مراجعه به وبسایت پارک از باز بودن آن مطمئن شوند.

ترودو ضمن تشکر از همکاری شهروندان و ماندن آن‌ها در خانه که موجب جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری شده اظهار داشت که متاسفانه در تابستان پیش رو امکان برگزاری بسیاری از مراسم و رویدادها وجود ندارد اما ابراز امیدواری کرد که شرایط در آینده نزدیک بهبود پیدا کند.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید