Sunday, January 16, 2022

Click here CANADA COVID-19 Statistics

361,516
Total active cases
Updated on January 16, 2022 11:07 pm
2,759,719
Total confirmed cases
Updated on January 16, 2022 11:07 pm

کمک 27 میلیون دلاری آلبرتا به بخش گردشگری


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

دولت آلبرتا در تلاش است تا از فشار اقتصادی که پس از شیوع COVID-19 بر بخش توریسم استان وارد آمده، بکاهد.

در بیانیه‌ای که توسط دولت استانی منتشر شده آمده که هتل‌ها و ارائه‌دهندگان خدمات اقامتی مجاز هستند تا کل مبالغ مالیاتی را که از تاریخ 1 مارس جمع‌آوری کرده‌اند برای رفع نیازهای خود هزینه کنند.

این تصمیم تا تاریخ 31 دسامبر اعتبار خواهد داشت و به این ترتیب بین 16 تا 27 میلیون دلار به بخش هتلداری و مهمانداری آلبرتا کمک می‌شود.

تانیا فیر وزیر توسعه اقتصادی، تجارت و گردشگری آلبرتا در اینباره گفت: صنعت توریسم نقش پررنگی در اقتصاد استان بازی می‌کند و زندگی بسیاری از شهروندان به آن وابسته است. ما متعهد هستیم تا در شرایط کنونی از این بخش حمایت کنیم تا در آینده امکان بازسازی و رشد آن وجود داشته باشد.

طبق اطلاعیه منتشر شده 30،000 آلبرتایی در بخش مهمانداری مشغول به کار هستند.

با اینحال مسئولین انتظار دارند بخش خدمات اقامتی آلبرتا از سال 2021 مالیات گردشگری خود را پرداخت کند.

رویس چوین مدیرعامل Travel Alberta در اظهاراتی به تصمیم دولت واکنش نشان داد و گفت: صنعت گردشگری و ارائه‌دهندگان خدمات اقامتی پس از شیوع COVID-19 به شدت آسیب دیده‌اند. این حوزه‌ها نقش بسیار مهمی در جلب مسافر بازی می‌کنند و فعالیت آن‌ها برای بازگشت رونق به صنعت گردشگری استان ضروری است. Travel Alberta قصد دارد با مشارکت فعالین این بخش به بازسازی آن در آینده کمک کند.

هم‌اکنون Travel Alberta و مسئولین استانی در حال همکاری هستند تا یک استراتژی 10 ساله برای بخش گردشگری آلبرتا تهیه و تنظیم کنند. این استراتژی شامل برنامه‌هایی برای بازسازی بخش‌های مختلف صنعت توریسم در دوران پس از کرونا خواهد بود.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید