Friday, April 23, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

23,822
Total deaths
Updated on April 23, 2021 4:51 am
86,768
Total active cases
Updated on April 23, 2021 4:51 am
1,155,834
Total confirmed cases
Updated on April 23, 2021 4:51 am

کمک ۵,۰۰۰ دلاری دولت آلبرتا برای بازگشایی بیزینس‌های کوچک و متوسط


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

راهنمای جامع تماشای شفق قطبی در کانادا

بسیاری از کانادایی‌ها از پدیدار شدن شفق در آسمان کشور خود بیخبر هستند. بدون شک هرکس باید حداقل یکبار در طول عمرش این منظره...

دستور تهیه هات‌چاکلت خوشمزه و خانگی

در هوای سرد این روزها هیچ چیز به اندازه یک لیوان هات‌چاکلت داغ لذت‌بخش نیست. در ادامه طرز تهیه شکلات خامه‌ای و لذیذ را...

همیشه تاریخچه ملک را بخوانید، شاید محل وقوع قتل بوده!

اخیرا منزلی قدیمی در خیابان East 10th به قیمت 1.4 میلیون دلار در لیست فروش قرار گرفته که رقم پایینی برای ونکوور محسوب می‌شود....

لزوم تغییر قوانین مالیات در حوزه مسکن

این روزها بازار مسکن کانادا شدیدا غیرقابل پیشبینی‌ شده است. رکوردهای فروش و قیمت‌ یکی پس از دیگری می‌شکنند و خرید خانه هر روز...

علت بزرگترین انقراض تاریخ تغییرات اقلیمی بوده

طبق یافته‌های جدید نخستین انقراض گسترده گونه‌های جانوری بر روی کره زمین که در دوران Late Ordovician (450 میلیون سال قبل) رخ داده، ناشی...

برای همه ما ماه‌های سختی بوده، اما برای کسب‌و‌کارهای کوچک این سختی چند برابر است.

پَندمیِ کووید-۱۹ کرکرهٔ فروشگاه‌های آلبرتا را پایین کشید، بسیاری برای همیشه تعطیل شدند، و تخمین‌ها یک کاهش ۵۰ درصدی در درآمدها را نشان می‌دهد.

اما دولت آلبرتا امیدوار است با یک کمک مالی به بیزینس‌های کوچک و بزرگ این استان، راه را برای بازگشایی آنها باز کند تا مردم بیشتری به سر کار برگردند.

وزیر توسعه اقتصادی، تجارت، و توریسم آلبرتا می‌گوید: «بیزینس‌های کوچک و بزرگ موتور اشتغالزایی‌اند. آنها صدها هزار نفر از مردم آلبرتا را به کار می‌گیرند و ستون فقرات اقتصاد ما هستند.»

«به همین خاطر است که ما قصد حمایت از آنها به شکل جدی‌تر را داریم تا بازگشایی اقتصاد بهتر پیش برود و مردم دوباره مشغول شوند. این برنامه ما باعث حمایت قوی از بازار کار آلبرتا می‌شود، کارآفرینان را دلگرم می‌کند و باعث می‌شود بیزینس‌ها و نهادهای غیرانتفاعی با جذب نیروی کار، موتور اقتصاد را دوباره روشن کنند.»

این کمک مالی شامل بیزینس‌هایی می‌شود که کمتر از ۵۰۰ کارمند دارند و به متقاضیان تا سقف ۵,۰۰۰ دلار کمک می‌کند. کل بودجه این برنامه ۲۰۰ میلیون دلار است.

رییس اتاق بازرگانی آلبرتا آقای کِن کولبی می‌گوید: «بیزینس‌ها همچنان مشکلاتی در زمینه هزینه‌های سربار دارند که آنها را از بازگشت به فعالیت باز می‌دارد و اقتصاد آلبرتا را هم عقب می‌اندازد. این برنامهٔ کمک مالی بسیار مناسب است و از بیزینس‌های کوچک و بزرگ حمایت خوبی می‌کند.»

ثبت تقاضا از ۱۰ صبح ۲۹ جولای باز شده و تا ۳۱ آگوست یا تا هفتهٔ چهارم فاز سوم بازگشایی (هر کدام زودتر باشد) ادامه می‌یابد.

البته از بیزینس‌های مناطق مختلف خواسته شده که در هفتهٔ اول ثبت‌نام، فقط در روز مخصوص خود ثبت‌نام کنند تا حجم تقاضاها در فرآیند ثبت متقاضیان مشکل‌ساز نشود.

طبق برنامهٔ ارایه شده، مناطق مختلف آلبرتا در این روزهای هفتهٔ اول مجاز به ثبت‌نامند:

  • ۲۹ ژوئن: شمال
  • ۳۰ ژوئن: جنوب
  • ۱ جولای: Urban
  • ۲ جولای: کلگری
  • ۳ جولای: ادمونتون
  • ۴ جولای به بعد: تمام مناطق تا خاتمه ثبت‌نام مجازند.

جزئیات کامل برنامه در وبسایت آن قابل مشاهده‌اند.

منبع: Daily Hive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید