Tuesday, October 19, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,376
Total deaths
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
36,093
Total active cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
1,671,481
Total confirmed cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm

کمک ۵,۰۰۰ دلاری دولت آلبرتا برای بازگشایی بیزینس‌های کوچک و متوسط


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

درخواست رسمی Pfzier از بهداشت کانادا برای صدور مجوز واکسن کودکان ۵ تا ۱۱ سال

شرکت داروسازی Pfizer به عنوان اولین تولیدکننده واکسن کودکان با ارسال یک گزارش رسمی به بهداشت کانادا از این سازمان درخواست کرد واکسن‌ کووید-۱۹...

مستأجران کانادایی ماهانه ۷۶۹ دلار بیشتر از مالکین خانه‌ها ضرر می‌کنند

براساس تحقیق جدیدی که توسط شرکت املاک و مستغلات Royal Le Page انجام پذیرفته، مالکین خانه‌ها در کانادا به طور قابل توجهی هزینه کمتری...

آشنایی با Mathnasium و رشد مهارت ریاضی کودکان

استفاده از شیوه Mathnasium موجب دگرگونی شناخت کودک از ریاضیات و درک بهتر او از این علم می‌شود. لری مارتینک برای ابداع این شیوه...

تعداد معاملات در کلگری همچنان بالاست (بازار مسکن در ماه سپتامبر ۲۰۲۱)

نويسنده: مهرداد باقرى، مشاور املاك در شهر كلگرى تعداد کل معاملات در ماه سپتامبر نزدیک به رکورد آن در سال ۲۰۰۵ بود با ۲۱۶۲ واحد...

تورهای جدید بازدید از پارک ملی جسپر

اتوبوس‌های معمولی و خسته کننده را فراموش کنید. شما می‌توانید به سبک جدیدی در کوه‌های راکی گشت بزنید که در بهار ۲۰۲۲ عملی خواهد...

برای همه ما ماه‌های سختی بوده، اما برای کسب‌و‌کارهای کوچک این سختی چند برابر است.

پَندمیِ کووید-۱۹ کرکرهٔ فروشگاه‌های آلبرتا را پایین کشید، بسیاری برای همیشه تعطیل شدند، و تخمین‌ها یک کاهش ۵۰ درصدی در درآمدها را نشان می‌دهد.

اما دولت آلبرتا امیدوار است با یک کمک مالی به بیزینس‌های کوچک و بزرگ این استان، راه را برای بازگشایی آنها باز کند تا مردم بیشتری به سر کار برگردند.

وزیر توسعه اقتصادی، تجارت، و توریسم آلبرتا می‌گوید: «بیزینس‌های کوچک و بزرگ موتور اشتغالزایی‌اند. آنها صدها هزار نفر از مردم آلبرتا را به کار می‌گیرند و ستون فقرات اقتصاد ما هستند.»

«به همین خاطر است که ما قصد حمایت از آنها به شکل جدی‌تر را داریم تا بازگشایی اقتصاد بهتر پیش برود و مردم دوباره مشغول شوند. این برنامه ما باعث حمایت قوی از بازار کار آلبرتا می‌شود، کارآفرینان را دلگرم می‌کند و باعث می‌شود بیزینس‌ها و نهادهای غیرانتفاعی با جذب نیروی کار، موتور اقتصاد را دوباره روشن کنند.»

این کمک مالی شامل بیزینس‌هایی می‌شود که کمتر از ۵۰۰ کارمند دارند و به متقاضیان تا سقف ۵,۰۰۰ دلار کمک می‌کند. کل بودجه این برنامه ۲۰۰ میلیون دلار است.

رییس اتاق بازرگانی آلبرتا آقای کِن کولبی می‌گوید: «بیزینس‌ها همچنان مشکلاتی در زمینه هزینه‌های سربار دارند که آنها را از بازگشت به فعالیت باز می‌دارد و اقتصاد آلبرتا را هم عقب می‌اندازد. این برنامهٔ کمک مالی بسیار مناسب است و از بیزینس‌های کوچک و بزرگ حمایت خوبی می‌کند.»

ثبت تقاضا از ۱۰ صبح ۲۹ جولای باز شده و تا ۳۱ آگوست یا تا هفتهٔ چهارم فاز سوم بازگشایی (هر کدام زودتر باشد) ادامه می‌یابد.

البته از بیزینس‌های مناطق مختلف خواسته شده که در هفتهٔ اول ثبت‌نام، فقط در روز مخصوص خود ثبت‌نام کنند تا حجم تقاضاها در فرآیند ثبت متقاضیان مشکل‌ساز نشود.

طبق برنامهٔ ارایه شده، مناطق مختلف آلبرتا در این روزهای هفتهٔ اول مجاز به ثبت‌نامند:

  • ۲۹ ژوئن: شمال
  • ۳۰ ژوئن: جنوب
  • ۱ جولای: Urban
  • ۲ جولای: کلگری
  • ۳ جولای: ادمونتون
  • ۴ جولای به بعد: تمام مناطق تا خاتمه ثبت‌نام مجازند.

جزئیات کامل برنامه در وبسایت آن قابل مشاهده‌اند.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید