Monday, January 25, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

19,186
Total deaths
Updated on January 25, 2021 1:00 pm
62,656
Total active cases
Updated on January 25, 2021 1:00 pm
750,686
Total confirmed cases
Updated on January 25, 2021 1:00 pm

کمک ۵,۰۰۰ دلاری دولت آلبرتا برای بازگشایی بیزینس‌های کوچک و متوسط

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

خبر بسیار خوشحال‌کننده درباره درمان کرونا

تیمی تحقیقاتی در موسسه قلب مونتریال از یافتن دارویی موثر برای مبارزه با COVID-19 خبر داده است. این دارو که Colchicine نام دارد قرصی...

کانادا بهشت درونگرایان

طبق مطالعه‌ای که اخیرا انجام شده کانادا بخاطر تراکم جمعیت پایین، اینترنت پرسرعت و هزینه‌های زندگی کم، بهترین کشور دنیا برای زندگی افراد درونگراست. محققان...

مردی از کلگری برنده جک‌پات ۲ میلیون دلاری ZING شد

این هفته یکی از اهالی کلگری با خراشیدن بلیت بخت‌آزمایی‌اش ۲ میلیون دلار کانادا به ثروت خود افزود. آقای ترِیسی آستینسون که ابتدا فکر می‌کرد...

نکات مهم برای رانندگی ایمن در زمستان

رانندگی در زمستان چالش‌های خود را دارد. برف و یخ چسبندگی لاستیک اتومبیل را کاهش داده و هوای مه‌آلود در کنار روزهای کوتاه به...

گزارش چندین مورد تعرض جنسی در معابر کلگری

به گزارش پلیس کلگری اخیرا چنیدن مورد شکایت تعرض به زنان هنگام تردد انفرادی در معابر شهر، به آن‌ها اطلاع داده شده است. طبق اطلاعیه‌...

برای همه ما ماه‌های سختی بوده، اما برای کسب‌و‌کارهای کوچک این سختی چند برابر است.

پَندمیِ کووید-۱۹ کرکرهٔ فروشگاه‌های آلبرتا را پایین کشید، بسیاری برای همیشه تعطیل شدند، و تخمین‌ها یک کاهش ۵۰ درصدی در درآمدها را نشان می‌دهد.

اما دولت آلبرتا امیدوار است با یک کمک مالی به بیزینس‌های کوچک و بزرگ این استان، راه را برای بازگشایی آنها باز کند تا مردم بیشتری به سر کار برگردند.

وزیر توسعه اقتصادی، تجارت، و توریسم آلبرتا می‌گوید: «بیزینس‌های کوچک و بزرگ موتور اشتغالزایی‌اند. آنها صدها هزار نفر از مردم آلبرتا را به کار می‌گیرند و ستون فقرات اقتصاد ما هستند.»

«به همین خاطر است که ما قصد حمایت از آنها به شکل جدی‌تر را داریم تا بازگشایی اقتصاد بهتر پیش برود و مردم دوباره مشغول شوند. این برنامه ما باعث حمایت قوی از بازار کار آلبرتا می‌شود، کارآفرینان را دلگرم می‌کند و باعث می‌شود بیزینس‌ها و نهادهای غیرانتفاعی با جذب نیروی کار، موتور اقتصاد را دوباره روشن کنند.»

این کمک مالی شامل بیزینس‌هایی می‌شود که کمتر از ۵۰۰ کارمند دارند و به متقاضیان تا سقف ۵,۰۰۰ دلار کمک می‌کند. کل بودجه این برنامه ۲۰۰ میلیون دلار است.

رییس اتاق بازرگانی آلبرتا آقای کِن کولبی می‌گوید: «بیزینس‌ها همچنان مشکلاتی در زمینه هزینه‌های سربار دارند که آنها را از بازگشت به فعالیت باز می‌دارد و اقتصاد آلبرتا را هم عقب می‌اندازد. این برنامهٔ کمک مالی بسیار مناسب است و از بیزینس‌های کوچک و بزرگ حمایت خوبی می‌کند.»

ثبت تقاضا از ۱۰ صبح ۲۹ جولای باز شده و تا ۳۱ آگوست یا تا هفتهٔ چهارم فاز سوم بازگشایی (هر کدام زودتر باشد) ادامه می‌یابد.

البته از بیزینس‌های مناطق مختلف خواسته شده که در هفتهٔ اول ثبت‌نام، فقط در روز مخصوص خود ثبت‌نام کنند تا حجم تقاضاها در فرآیند ثبت متقاضیان مشکل‌ساز نشود.

طبق برنامهٔ ارایه شده، مناطق مختلف آلبرتا در این روزهای هفتهٔ اول مجاز به ثبت‌نامند:

  • ۲۹ ژوئن: شمال
  • ۳۰ ژوئن: جنوب
  • ۱ جولای: Urban
  • ۲ جولای: کلگری
  • ۳ جولای: ادمونتون
  • ۴ جولای به بعد: تمام مناطق تا خاتمه ثبت‌نام مجازند.

جزئیات کامل برنامه در وبسایت آن قابل مشاهده‌اند.

منبع: Daily Hive

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید