Friday, September 24, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,581
Total deaths
Updated on September 24, 2021 2:14 am
44,974
Total active cases
Updated on September 24, 2021 2:14 am
1,594,200
Total confirmed cases
Updated on September 24, 2021 2:14 am

نگرانی کانادا درباره احتمال وضع تعرفه‌های جدید توسط آمریکا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

پاندمی: درخواست کمک کادر درمان آلبرتا از ارتش و صلیب‌سرخ

با افزایش فشارها بر سیستم درمان آلبرتا، چهار اتحادیه پزشکی استان از جیسون کنی خواستند برای کنترل اوضاع از ارتش و صلیب سرخ  درخواست...

ادامه رشد مبتلایان کرونا در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا روز دوشنبه از شناسایی 4,633 مبتلای جدید COVID-19 در استان خبر دادند. 1,605 مورد از آن‌ها در 17 سپتامبر، 1,592 مورد...

واکسن کووید-۱۹ Pfizer برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال امن است

Pfizer و شریک تجاری آن، BioNTech، از نتایج یک آزمایش بالینی فاز 2/3 و برنامه‌های کسب مجوز این واکسن برای واکسیناسیون گروه سنی ۵...

معرفی بهترین اقامتگاه‌های کوهستانی آلبرتا

اگر از اقامت در هتل‌ و اتاق‌های آن خسته شده‌اید باید گزینه‎‌های دیگر را امتحان کنید. در این بین اقامتگاه‌های کوهستانی و کوچک می‌توانند...

نوجوان کانادایی صاحب رکورد قدبلندترین نوجوان دنیا در گینس شد

یک نوجوان 15 ساله کانادایی به نام اولیویه ریو با قد 2 متر و 26 سانتی‌متر به عنوان بلند قدترین نوجوان جهان رکورد گینس...

جاستین ترودو در گفت‌وگوی اخیر خود با دونالد ترامپ مراتب نگرانی کانادا درباره قرارداد جدید NAFTA (USMCA) را اعلام کرده و احتمال وضع تعرفه‌، مخصوصا در بخش آلومینیوم، را نگران‌‌کننده دانسته است.

ترودو در اینباره گفت: من به رئیس‌جمهور یادآور شدم که شیوع بیماری موجب اختلال در چرخه تولید و تامین مواد اولیه شده است. به همین دلیل موضوع در بخش آلومینیوم دچار مشکلاتی شده‌ایم که با بازگشایی اقتصاد و افزایش تولید بهبود خواهند یافت.

ترودو در گفت‌وگوی با ترامپ وضع تعرفه‌ها را همزمان با اجرای قرارداد NAFTA نادرست دانسته و ابراز امیدواری کرد که بیزینس‌ها و واحدهای تولیدی در هر دو کشور در زمانی کوتاه به شرایط سابق بازگردند.

قرارداد NAFTA در نوامبر 2018 میان کشورهای کانادا، ایالات‌متحده و مکزیک انعقاد گردید و از تاریخ 1 جولای امسال وارد مرحله اجرایی شده است.

در این قرارداد بخش بزرگی از تولیدات اتومبیل و قطعات یدکی کانادا از 232 تعرفه احتمالی ایالات‌متحده در آینده معاف شده‌اند.

قرارداد NAFTA تلاش دارد تا با حمایت از مشاغل شهروندان طبقه متوسط کانادا به تقویت روابط اقتصادی میان سه کشور کمک کند و رقابت‌پذیری آمریکای شمالی در دنیا را افزایش دهد.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید