Wednesday, January 20, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

18,266
Total deaths
Updated on January 20, 2021 6:20 am
71,055
Total active cases
Updated on January 20, 2021 6:20 am
719,751
Total confirmed cases
Updated on January 20, 2021 6:20 am

سرمایه‌گذاری 79 میلیون دلاری بریتیش‌کلمبیا برای خرید اتوبوس

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

دانستنی‌های خواندنی درباره گرگ‌ها

گرگ‌ها حیوانات بسیار اجتماعی هستند که در گروه‌هایی بنام pack زندگی می‌کنند. این گروه‌ها معمولا از یک گرگ نر و ماده بالغ و فرزندانشان...

رویدادهای نجومی و ماموریت‌های فضایی سال 2021

سال 2020 پر از اتفاقات تلخ بود. در این بین مناظر حیرت‌انگیز ستاره دنباله‌دار NEOWISE و نزدیک شدن سیارات مشتری و زحل گاهی نگاه‌ها...

محدودیت‌های کرونا: جریمه 583 شهروند مونتریال در یک هفته

در هفته گذشته نیروهای پلیس مونتریال نزدیک به 800 تماس تلفنی مبنی بر نقض پروتکل‌های COVID-19 دریافت کرده‌اند. بنابر اعلام اداره SPVM از تاریخ 11...

خانم برندهٔ لوتومکس ۶۰ میلیون دلاری: «خواب ۲۰ سال پیشِ همسرم تعبیر شد»

بعد از ۲۰ سال بخت‌آزمایی با شماره‌ای ثابت که شوهرش در خواب دیده بود، یک خانم اهل تورنتو ۶۰ میلیون دلار به ثروت خود...

همه‌چیز درباره تخفیف مالیاتی Work from Home

دولت فدرال برای حمایت از شهروندانی که وظایف شغلی خود را در دوران پاندمی از منزل انجام می‌دهند، تخفیف مالیاتی جدیدی در نظر گرفته...

اداره حمل‌‌ونقل عمومی بریتیش‌کلمبیا اعلام کرد که قرار است یک سرمایه‌گذاری 79 میلیون دلاری برای به خدمت گرفتن ناوگانی 118 عددی از اتوبوس‌ها انجام شود.

به گفته اداره حمل‌ونقل بریتیش‌کلمبیا قرار است برخی از این اتوبوس‌های جدید با اتوبوس‌های کنونی که عمرشان پایان یافته جایگزین شوند. سایر اتوبوس‌ها نیز به منظور توسعه ناوگان استانی مورد استفاده قرار خواهند گرفت. این اتوبوس‌های جدید به ناوگان حمل‌ونقل عمومی گریتر ویکتوریا، Kelowna و سایر نواحی بریتیش‌کلمبیا که خارج از منطقه TransLink در مترو ونکوور قرار دارند اختصاص خواهند یافت.

حداقل ده عدد از این اتوبوس‌ها از انواع برقی با برد بالا هستند که برای ناوگان گریتر ویکتوریا در نظر گرفته شده‌اند.

هم‌اکنون تعداد ناوگان اتوبوس‌های حمل‌ونقل عمومی بریتیش‌کلمبیا به بیش از 1،000 عدد می‌رسد.

این اتوبوس‌های جدید دارای مصرف سوخت و آلاینده‌های پایین‌تری هستند، با هدف بهبود کارایی و همچنین افزایش ایمنی طراحی شده‌اند و از تکنولوژی جدید NextRide بریتیش‌کلمبیا که مکان دقیق اتوبوس‌ها را نشان می‌دهد و سیستم‌های CCTV پشتیبانی می‌کنند.

دولت فدرال و دولت‌های استانی هرکدام در حدود 31 میلیون دلار برای این منظور اختصاص داده‌اند. شهرداری‌ها نیز در مجموع 16 میلیون دلار باقی‌مانده را تامین کرده‌اند.

نخست‌وزیر جاستین ترود در یک سخنرانی درباره این موضوع گفت: بسیاری از شهروندان بریتیش‌کلمبیا از حمل‌ونقل عمومی برای جابجایی ایمن و مقرون‌بصرفه استفاده می‌کنند. ما باید همزمان با رشد جوامع و شهرها در بریتیش‌کلمبیا حمل‌ونقل عمومی استان را نیز گسترش دهیم. با سرمایه‌گذاری در حمل‌ونقل عمومی کارآمد و مطمئن ما قدرم در راه تغییری اساسی و بسیار مثبت در زندگی ساکنین بریتیش‌کلمبیا خواهیم گذاشت. این سرمایه‌گذاری‌ها به حفظ محیط‌زیست و قوی‌تر کردن جوامع ما کمک شایانی خواهند کرد.

همزمان با این برنامه قرار است در سال 2019 بیش از 500 دستگاه اتوبوس نیز به ناوگان TransLink اضافه شود. از این تعداد 238 اتوبوس جدید برای جایگزین شدن با اتوبوس‌های قدیمی، 105 اتوبوس جدید به منظور گسترش شبکه خدمات و همچنین 88 اتوبوس جدید مربوط به سال 2018 هستند.

در اواخر تابستان امسال نیز تعداد چهار دستگاه اتوبوس برقی برای فعالیت در خط شماره 100 بین Marpole Loop و ایستگاه SkyTrain’s 29th Avenue به منظور اجرای برنامه آزمایشی 2.5 ساله اتوبوس‌های برقی افزوده می‌شوند.

منبع: dailyhive

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید