اگر دوست دارید ببینید 50،000 گل آفتابگردان در زیر نور خورشید چه منظره‌ای پیدا خواهند کرد بهتر است همین امروز یا فردا سری به Bowden SunMaze بزنید.

این مزرعه دیدنی که در Bowden آلبرتا قرار دارد امروز زیباتر از هر زمان دیگر سال شده است. در هفته گذشته نزدیک به 10 درصد از گل‌های این مزرعه شروع به شکوفا شدن کردند.

این مزرعه که یک اکر وسعت دارد و یکی از سه زمین کشت آفتابگردان مزرعه محسوب می‌شود پر از 50،000 گل آفتابگردان بزرگ و بسیار زیبا است. به گفته سایت اینترنتی Bowden SunMaze آفتابگردان‌های دو قطعه زمین دیگر این مزرعه نیز تا اواخر همین ماه شکوفا خواهند شد.

پیشبینی می‌شود دو رویداد دیدنی گل‌وگیاه دیگر این مزرعه حدودا از تاریخ 20 آگوست تا اواسط سپتامبر رخ دهند. شما می‌توانید در طول این مدت با رفتن به مزرعه گل‌های آفتابگردان عکس‌هایی بسیار دیدنی بگیرید.

در توضیحات وبسایت مزرعه آمده: ما امسال سه مزرعه گل‌ آفتابگردان داریم. مزرعه اول که گل‌های آن شکوفا خواهند شد تنها یک اکر وسعت دارد و در آن 50،000 گل با طراوت کاشته شده است. دومین مزرعه چهار اکر می‌باشد و آفتابگردان‌های آن حدودا در تاریخ 20 آگوست شروع به شکفتن خواهند کرد.

فرقی نمی‌کند که شما ماه آینده به این مزرعه بروید و یا زودتر از آن دیدن کنید، در هر صورت برخی از زیباترین مناظر از این گل‌های زرد رنگ و دیدنی را مشاهده خواهید کرد. راه رفتن در دل این گل‌ها و خرید محصولات ارگانیک مزرعه مانند گل‌ها، نخود، لوبیا، کدو، پیاز، سیب‌زمینی و توت‌فرنگی همراه با اعضای خانواده نیز بسیار لذت‌بخش خواهد بود.

این مزرعه در تمام روزهای آفتابی و بارانی باز است، اما در صورتی که می‌خواهید در روزی بارانی از آن دیدن کنید پیشنهاد می‌کنیم که حتما چکمه پلاستیکی مناسب بپوشید.

شما می‌توانید از طریق بزرگراه 2 خودتان را به Bowden برسانید. این مزرعه درست قبل از Red Deer قرار گرفته و برای رسیدن به آن از کلگری به 20 دقیقه رانندگی نیاز دارید.

راستی حواستان باشد که دوربین عکاسی را فراموش نکنید! عکس‌های زیبای اینستاگرامی این مزرعه بسیار محبوب و پرطرفدار هستند.

مزارع Bowden SunMaze در Eagle Creek

تاریخ: شکوفا شدن گل‌های این مزارع از هفته اول آگوست شروع شده و از اواسط ماه تا ابتدای ماه سپتامبر کم‌کم به طور کامل شکفته خواهند شد.

زمان: در هفت روز هفته و از ساعت 11 صبح تا 5 عصر برای بازدید عموم باز است.

مکان: Eagle Creek Farms – Range Road 14, Bowden

بلیت: 9 دلار برای بزرگسالان

منبع: dailyhive

عضویت در خبرنامه


پاسخ دهید به این دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید