Monday, March 1, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

22,007
Total deaths
Updated on March 1, 2021 3:51 pm
30,518
Total active cases
Updated on March 1, 2021 3:51 pm
868,178
Total confirmed cases
Updated on March 1, 2021 3:51 pm

آلبرتای زیبا: عاشق آبشار Lundbreck شوید


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

اعلام مراحل بعدی برنامه واکسیناسیون COVID-19 بریتیش کلمبیا

نخست‌وزیر جان هورگان و مقام ارشد بهداشت استان دکتر بانی هنری، مراحل بعدی برنامه واکسیناسیون بریتیش کلمبیا را در ۱ مارس اعلام می‌کنند. وزیر بهداشت...

اخراج 750 کارمند Best Buy Canada

شرکت Best Buy Canada صدها کارمند خود را به دلیل رشد فروش آنلاین و تمرکز بر گسترش فروش دیجیتالی اخراج کرده است. سخنگوی ارتباطات شرکت...

آخرین اخبار پاسپورت COVID-19 از زبان ترودو

جاستین ترودو در کنفرانس مطبوعاتی روز جمعه با اشاره به نظرات موافق و مخالف درباره پاسپورت COVID-19 از نامشخص بودن وضعیت این برنامه خبر...

بلیت برندهٔ لوتومکس ۷۰ میلیون دلاری در اونتاریو خریداری شده

چند شهروند اونتاریو امروز صبح ثروتمندتر از یکشنبه از خواب برخاستند. همانطور که پیش‌تر در پیکوبینو خواندید، جایزه ۷۰ میلیون دلاری لوتومکس این هفته قرعه‌کشی...

جدیدترین مطالعه درباره میزان ماندگاری COVID-19 روی پوشاک

براساس مطالعه‌ای جدید ویروس COVID-19 می‌تواند بر روی پوشاک معمولی تا سه روز زنده بماند و ممکن است پزشکان و پرستاران آن را بر...

در مجموعه مطالب «آلبرتای زیبا» پیکوبینو شما را با نقاط دیدنی و درخور گردشگریِ آلبرتا آشنا می‌کند.

و حالا نوبت به جایی جدید رسیده است. اگر عاشق آبشارها هستید که هیچ، اما اگر هم نیستید آبشار Lundbreck شما را عاشق خود خواهد کرد. به خصوص اگر وقت یا بودجهٔ سفر به اونتاریو برای دیدن آبشارهای نیاگارا را ندارید، حتما به اینجا بیایید.

برای رسیدن به آبشار Lundbreck کافی است داخل خودرو بپرید و به جاده بزنید.

اینجا مکانی آرام با توریست‌های کم است که باعث می‌شود حضور در آن دلچسب‌تر هم بشود. اما خلوت بودن آن هیچ چیزی از شکوه و بزرگی‌اش کم نمی‌کند.

نکته: برای ایمنی خودتان، حتما با آمادگی کامل به دل طبیعت بروید. اطلاعات بیشتر برای آمادگی در سفر را در وبسایت‌های Albertaparks.ca و AdventureSmart بیابید.

به خاطر داشته باشید: همیشه در مسیرهای گردشگری باقی بمانید، وسایلتان را جا نگذارید، و فکر غذا دادن به حیوانات وحشی را هم نکنید. راهنمای بازدید از پارک‌های کانادا را بخوانید و موقع سِلفی گرفتن مراقب باشید، خطر در یک قدمی است.

کجا ست؟

آبشار Lundbreck در جنوب-غرب آلبرتا، جنوب بزرگراه 3 در جادهٔ فرعی 24B قرار گرفته است. فاصله‌اش با Pincher Creek حدود ۲۵ کیلومتر است. (لینک گوگل مپس)

https://www.instagram.com/p/B0NITw0Fqjk/?utm_source=ig_embed

چطور به آن برسیم؟

از کلگری تا این آبشار باید سفر کوچکی انجام دهید. با ۲ ساعت رانندگی—که البته به خاطر ترافیک می‌تواند طولانی‌تر هم بشود–به Lundbreck می‌رسید. بهتر است برای تغذیه در این مسیر نیمه-طولانی غذاهای سبک همراه خود بیاورید.

Screen-Shot-2019-07-30-at-4.18.40-PM.png

برای مسیریابی از هر نقطه‌ای، می‌توانید روی این لینک گوگل مپس کلیک کنید و سپس دکمهٔ مسیریابی را بزنید تا بهترین راه برای رسیدن به Lundbreck به شما پیشنهاد شود.

چه چیزهایی آنجا ست؟

نه فقط مناظر اینجا بی‌نظیرند بلکه می‌توانید یک شنای عالی هم در آب‌های آرام پایین‌دست رودخانه داشته باشید. و البته سایت‌هایی برای کمپ زدن و ماهیگیری هم وجود دارند.

اگر به این کارها علاقه ندارید، چند نقطه مشرف به زیبایی‌های اطراف وجود دارند که می‌توانید با یک زیرانداز به آنجاها بروید، عکس‌های اینستاگرامی عالی بگیرید و ریلکس کنید.

https://www.instagram.com/p/B0jeUM-A9yA/?utm_source=ig_embed

اگر در زمستان خواستید به اینجا بروید، یادتان باشد که اولین بار در پیکوبینو خواندید که مناظر زمستانی آبشار Lundbreck شبیه سریال «گیم آو ترونز» هستند.

https://www.instagram.com/p/BttmrRwnhDa/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BzYy9eEhI4g/?utm_source=ig_embed

منبع: Daily Hive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید