Monday, January 18, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

18,120
Total deaths
Updated on January 18, 2021 9:00 pm
73,919
Total active cases
Updated on January 18, 2021 9:00 pm
715,072
Total confirmed cases
Updated on January 18, 2021 9:00 pm

آغاز طولانی‌ترین برنامه سفر کروز به 51 کشور دنیا

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

همه‌چیز درباره تخفیف مالیاتی Work from Home

دولت فدرال برای حمایت از شهروندانی که وظایف شغلی خود را در دوران پاندمی از منزل انجام می‌دهند، تخفیف مالیاتی جدیدی در نظر گرفته...

ونکوور در میان ده شهر تندرست دنیا قرار گرفت

کانادایی‌ها ونکوور را بعنوان شهری می‌شناسند که می‌توان در آن سبک زندگی سالم همراه با فعالیت بدنی منظم را در پیش گرفت. حال انتشار...

تغییر نام‌گذاری سیستم مدارس آلبرتا به دلیل COVID-19

آلبرتا در حال تغییر اصطلاحات برای نشان دادن نحوه طبقه‌بندی شدت شیوع COVID-19 در مدارس است. در حال حاضر با کشف یک مورد ابتلا به...

کاهش محدودیت‌های تجمع در آلبرتا

آلبرتا پس ازاینکه توانست از شیوع ابتلا به COVID-19 بعد از تعطیلات جلوگیری کند تعدادی از محدودیت‌های بهداشت عمومی را لغو کرد. تایلر شاندرو، وزیر...

بازگشایی سالن‌های آلبرتا از امروز دوشنبه ۱۸ ژانویه

برخی از جنبه‌های زندگی در آلبرتا مانند آنچه در اواسط ماه دسامبر بود، به حالت عادی بازمی‌گردند، اما همه مشاغل نمی‌توانند بازگشایی شوند. از روز...

طولانی‌ترین سفر کروز که 245 روز به طول خواهد انجامید حرکت خودش را از Greenwich Pier در لندن آغاز کرده است.

کشتی Viking Sun در تاریخ 31 آگوست سفر خود را شروع کرده و قرار است به 6 قاره، 51 کشور و 111 بندر در نقاط مختلف دنیا برود و سرانجام در ماه می 2020 مجددا به لندن بازگردد.

این کشتی قصد دارد رکورد طولانی‌ترین سفر مداوم که با یک کشتی کروز مسافربری انجام شده را بشکند و نام خودش را در کتاب رکوردهای گینس ثبت نماید.

کشتی کروز Viking Sun در کشورهای اسکاندیناوی، برزیل، آرژانتین، شیلی، تونگا، فیجی، هندوستان، نیوزلند، تاسمانی، تایلند، ویتنام، سنگاپور، چین، مصر، اسپانیا و استرالیا پهلو خواهد گرفت. البته این‌ها تنها برخی از مقاصد این کشتی عظیم در طول سفر هستند. در این‌جا می‌توانید برنامه کامل سفر کشتی Viking Sun را مشاهده کنید.

اگر هرکدام از مسافرین کشتی تمایلی به شرکت در این ماراتون طولانی نداشته باشند می‌توانند در هر کجای سفر از ادامه مسیر انصراف داده و سوار کشتی‌های کروز کوچک‌تر شوند.

کشتی کروز Viking Sun در سال 2017 ساخته شده و قادر به حمل 930 سرنشین است. البته این تعداد به نسبت میانگین ظرفیت دیگر کشتی‌های کروزها بسیار اندک است.

https://www.instagram.com/p/B11X081hJ57/?utm_source=ig_embed

بلیت‌های این کشتی از 117،995 دلار آغاز شده و شامل بلیت business class هواپیما، Wi-Fi رایگان و کروزهای کوچک ساحلی می‌شود.

کشتی کروز Viking به کودکان زیر 18 سال اجازه شرکت در این سفر را نمی‌دهد. این تصمیم برای آن گرفته شده تا مسافران این کشتی بتوانند یک سفر 245 روزه و سرشار از آرامش را داشته باشند.

در اطلاعیه منتشر شده از طرف تورستین هاگن رئیس Viking آمده: بیش از 20 سال است که ما متعهدانه مسافران را به نقاط مختلف دنیا می‌رسانیم تا تجربه‌ای فرهنگی و عمیق داشته باشند و در کمال آرامش به جست‌وجوی نقاط مختلف دنیا بپردازند. برنامه سفر کروز Ultimate World ما گسترده‌ترین برنامه‌ای است که تاکنون در این صنعت برنامه‌ریزی شده است. به این ترتیب رکورد زمانی طولانی‌ترین سفری که توسط ما انجام شده تقریبا دو برابر خواهد شد. من بسیار خرسند هستم که می‌توانیم تجربه‌‌ای بی‌نظیر و اینچنین را در اختیار مسافرین خود قرار دهیم.

منبع: Daily Hive

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید