Monday, January 25, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

19,186
Total deaths
Updated on January 25, 2021 2:00 pm
62,656
Total active cases
Updated on January 25, 2021 2:00 pm
750,686
Total confirmed cases
Updated on January 25, 2021 2:00 pm

افزایش چشمگیر قیمت مسکن در Vancouver Island

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

خبر بسیار خوشحال‌کننده درباره درمان کرونا

تیمی تحقیقاتی در موسسه قلب مونتریال از یافتن دارویی موثر برای مبارزه با COVID-19 خبر داده است. این دارو که Colchicine نام دارد قرصی...

کانادا بهشت درونگرایان

طبق مطالعه‌ای که اخیرا انجام شده کانادا بخاطر تراکم جمعیت پایین، اینترنت پرسرعت و هزینه‌های زندگی کم، بهترین کشور دنیا برای زندگی افراد درونگراست. محققان...

مردی از کلگری برنده جک‌پات ۲ میلیون دلاری ZING شد

این هفته یکی از اهالی کلگری با خراشیدن بلیت بخت‌آزمایی‌اش ۲ میلیون دلار کانادا به ثروت خود افزود. آقای ترِیسی آستینسون که ابتدا فکر می‌کرد...

نکات مهم برای رانندگی ایمن در زمستان

رانندگی در زمستان چالش‌های خود را دارد. برف و یخ چسبندگی لاستیک اتومبیل را کاهش داده و هوای مه‌آلود در کنار روزهای کوتاه به...

گزارش چندین مورد تعرض جنسی در معابر کلگری

به گزارش پلیس کلگری اخیرا چنیدن مورد شکایت تعرض به زنان هنگام تردد انفرادی در معابر شهر، به آن‌ها اطلاع داده شده است. طبق اطلاعیه‌...

میانگین قیمت خانه در Vancouver Island همچنان به رشد خود ادامه می‌دهد. هم‌اکنون آمار نشان می‌دهد که نواحی اطراف ویکتوریا به نسبت سایر مناطق از رشد قیمت بیشتری برخوردار هستند.

انجمن املاک و مستغلات کانادا اعلام کرده که میانگین قیمت خانه در Vancouver Island هم‌اکنون 496،100 دلار است که به نسبت ماه سپتامبر 2018 رشدی 4.02 درصدی را نشان می‌دهد.

میانگین قیمت خانه در ویکتوریا نیز هم‌اکنون 689،600 دلار است که به نسبت مدت مشابه در سال گذشته رشدی 0.5 درصدی داشته است.

با تمامی این‌ها قیمت خانه در Greater Vancouver، Lower Mainland و Fraser Valley همچنان در حال کم شدن بوده و به نسبت ماه سپتامبر 2018 به ترتیب 7.28، 6.41 و 4.68 درصد کاهش یافته است.

به گفته CREA میزان فروش خانه‌ در سرتاسر کشور به نسبت ماه سپتامبر سال گذشته 15.5 درصد رشد پیدا کرده است. کارشناسان علت اصلی این رشد را افزایش معاملات مسکن در شهرهای بزرگ کانادا دانسته‌اند.

این انجمن می‌افزاید که میزان فروش خانه به نسبت یکسال گذشته در بازارهای بزرگ کشور رشد پیدا کرده است. از جمله این بازارها که در بریتیش‌کلمبیا واقع هستند باید به بازارهای Lower Mainland، کلگری، ادمونتون، Winnipeg، Greater Toronto Area، Hamilton-Burlington، اتاوا و مونتریال اشاره کرد.

بر اساس آمار معاملات ماهانه میزان فروش املاک در سرویس Canadian Multiple Listing در ماه سپتامبر رشدی 0.6 درصدی را نشان می‌دهد.

از ماه فوریه که بازار مسکن کانادا کمترین میزان فروش در شش سال گذشته را ثبت کرد همواره شاهد روندی رو به رشد در آن بوده‌ایم.

میانگین قیمت مسکن در کل کشور کانادا برای خانه‌هایی که به فروش رسیده‌اند در ماه سپتامبر 2019 حدود 515،500 دلار بوده که به نسبت همین ماه در سال گذشته رشدی 5.3 درصدی را نشان می‌‎دهد.

با در نظر نگرفتن دو بازار Greater Vancouver و Greater Toronto میانگین قیمت خانه‌های فروخته شده کمتر از 397،000 دلار می‌باشد که با بررسی قیمت‌های سالیانه می‌توان رشدی 3.3 درصدی را در آن مشاهده کرد.

منبع: CHEK News

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید