Monday, January 25, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

19,094
Total deaths
Updated on January 25, 2021 12:33 am
63,668
Total active cases
Updated on January 25, 2021 12:33 am
747,383
Total confirmed cases
Updated on January 25, 2021 12:33 am

ونکوور سومین بازار خوب کانادا برای مشاغل فناوری

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

نکات مهم برای رانندگی ایمن در زمستان

رانندگی در زمستان چالش‌های خود را دارد. برف و یخ چسبندگی لاستیک اتومبیل را کاهش داده و هوای مه‌آلود در کنار روزهای کوتاه به...

گزارش چندین مورد تعرض جنسی در معابر کلگری

به گزارش پلیس کلگری اخیرا چنیدن مورد شکایت تعرض به زنان هنگام تردد انفرادی در معابر شهر، به آن‌ها اطلاع داده شده است. طبق اطلاعیه‌...

ده پالتوی عالی برای عبور از سرمای زمستان

آدم در این فصل همه‌اش احساس می‌کند که ماه‌های زمستان کِش می‌آیند و قرار نیست تمام شود. در بخش‌هایی از کشور دما به زیر...

معرفی پارک‌های ملی آلبرتا

کانادا کشوریست با طبیعت بکر و منحصربفرد و پارک‌‌های ملی فراوان که پنج مورد از آن‌ها، ازجمله بزرگترین و اولین پارک ملی کشور، در...

حدود ۲۲۲ هزار کسب‌وکار کوچک در کانادا در استانه تعطیل شدن

همه‌گیری COVID-19 بیش از ۲۰۰ هزار کسب‌وکار کوچک کانادایی را مجبور به تعطیلی خواهد کرد و نزدیک به ۳ میلیون شغل را در معرض...

ونکوور بعد از اینکه بین ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۸ حدود ۲۲,۳۰۰ شغل در حوزه تکنولوژی ایجاد کرد، حالا توانسته به رتبهٔ سوم بهترین بازارهای کانادا برای مشاغل فناوری صعود کند.

بنگاه املاک CBRE جدیدترین رتبه‌بندی نخبگان فناوری در کانادا را منتشر کرده که در آن تورنتو دیگر قطب‌های فناوری کانادا را پشت سر گذاشته. با این حال، می‌توان دید که شهرهای کوچک هم پیشرفت‌های خوبی داشته‌اند.

برای این رتبه‌بندی، CBRE بیست شهر کانادا را تحلیل کرده و به جدولی رسیده که فرصت‌های موجود برای نخبگان فناوری را نشان می‌دهد.

در این جدول ۱۳ معیار برای تعیین عمق، قدرت و جذابیت بازار برای شرکت‌ها و کارمندان استفاده شده است. از جمله وفور نیروی کار فناوری، کیفیت نیروی کار و هزینه‌های عملیاتی.

برای جمع‌بندی و رسیدن به یک نمرهٔ کلی، به همهٔ معیارها ضریبی اختصاص یافته که میزان اهمیت آنها برای کمپانی‌های متقاضی نخبه‌های تکنولوژی را بهتر نمایش می‌دهد.

Screen-Shot-2019-11-26-at-3.23.17-PM-969x1024.png

بعد از تورنتو با نمرهٔ ۸۸.۱ و اوتاوا با نمرهٔ ۷۳.۱، شهر ونکوور با نمرهٔ ۷۱.۴ در رتبهٔ سوم قرار گرفته است.

در ونکوور ۷۴,۷۰۰ نیروی کار در حوزه تکنولوژی فعالند که ۶.۴٪ از کل اشتغال تورنتو را تشکیل می‌دهند.

فقط در ۵ سال اخیر ۲۲,۳۰۰ شغل تکنولوژیک در این شهر ایجاد شده که رشد ۴۲.۶ درصدی را نشان می‌دهد. با این حال، این گزارش نشان داده که صنعت فناوری ونکوور همچنان در سیطره مردها است. فقط ۱۸ درصد از مشاغل تکنولوژیک به خانم‌ها رسیده است.

نایب رییس CBRE در کانادا می‌گوید:

«هر چند بازارهای اصلی کانادا از نیروی کار کافی برخوردارند و از نظر جهانی رقابت‌پذیرند، اما تقاضا برای دفاتر کاری بسیار شدید است و مستاجرها باید در انتخاب محل کارشان خلاقیت و قاطعیت نشان دهند.»

«بازارهای متوسط و کوچک در حال شتاب‌گیری هستند زیرا عرضهٔ دفاتر کاری بیشتر، هزینه‌های عملیاتی پایین‌تر، و نیروهای آزاد بیشتر است. به همین دلیل بزرگترین پیشرفت‌ها را در ویکتوریا و اوشاوا می‌بینیم، و بزرگترین قرارداد صندوق‌های سرمایه هم در سنت جانز ثبت شده است.»

Screen-Shot-2019-11-26-at-3.29.04-PM-1024x555.png

صنایع اصلی در حوزه فناوری ونکوور اینها هستند: توسعه نرم‌افزار و اپلیکیشن‌های کاربردی، رسانه‌های دیجیتال و بازی‌سازی.

منبع: Daily Hive

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید