Saturday, January 23, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

18,974
Total deaths
Updated on January 23, 2021 6:21 pm
64,573
Total active cases
Updated on January 23, 2021 6:21 pm
742,531
Total confirmed cases
Updated on January 23, 2021 6:21 pm

اجازه پرواز سورتمهٔ بابانوئل برای شب کریسمس توسط وزیر حمل‌و‌نقل کانادا

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

ده پالتوی عالی برای عبور از سرمای زمستان

آدم در این فصل همه‌اش احساس می‌کند که ماه‌های زمستان کِش می‌آیند و قرار نیست تمام شود. در بخش‌هایی از کشور دما به زیر...

معرفی پارک‌های ملی آلبرتا

کانادا کشوریست با طبیعت بکر و منحصربفرد و پارک‌‌های ملی فراوان که پنج مورد از آن‌ها، ازجمله بزرگترین و اولین پارک ملی کشور، در...

حدود ۲۲۲ هزار کسب‌وکار کوچک در کانادا در استانه تعطیل شدن

همه‌گیری COVID-19 بیش از ۲۰۰ هزار کسب‌وکار کوچک کانادایی را مجبور به تعطیلی خواهد کرد و نزدیک به ۳ میلیون شغل را در معرض...

آژانس ملی آمار کانادا 32،000 نیرو استخدام می‌کند

StatsCan قصد دارد ده‌ها هزار کانادایی را برای اجرای فرایند سرشماری سراسری استخدام کند. آژانس ملی آمار کانادا برای اجرای این پروژه به حدود 32،000...

بریتیش کلمبیا ممنوعیت سفر بین استانی را اجرا نخواهد کرد

دولت استانی در مورد احتمال ممنوعیت سفر با کارشناسان حقوقی مشورت کرده است، اما نتیجه گرفته است این موضوع عملی نبوده و از اختیارش...

وقتش رسیده که سانتا (بابانوئل) پرواز به دور دنیا برای رساندن میلیون‌ها هدیه به کودکان را شروع کند و وزیر حمل‌و‌نقل کانادا، رسما اجازهٔ پرواز این مرد گُندهٔ قرمزپوش را صادر کرده است.

Transport Canada می‌گوید که آقای مارک گارنیو، وزیر حمل‌و‌نقل کانادا بعد از بررسی سورتمهٔ سانتا، مجوز خلبانی او را تایید کرده تا در شب کریسمس پرواز خود را شروع کند.

گارنیو در این بیانیه می‌گوید: «من با افتخار اجازهٔ پرواز سانتا در حریم هوایی کانادا برای شب کریسمس را صادر می‌کنم.»

ماموران اداره پرواز مواردی مثل مسافت پیموده شده با سورتمه، سیستم‌های ایمنی، کمربند ایمنی، تجهیزات فرود، سیستم مسیریابی، و البته دماغ قرمز رودالف (گوزنِ بابانوئل) را چک کرده‌اند.

اهمیت استراحت کافی قبل از پرواز به بابانوئل گوشزد شده، و او قول داده که قبل از شروع پروازش همه چیز را چک خواهد کرد، از جمله اینکه یخ‌زدگی در سورتمه وجود نداشته باشد. او همچنین قول داده که در خوردن شیرینی‌های کریسمس زیاده‌روی نکند.

و حالا که بابانوئل چکاپ‌های پزشکی و پروازی را انجام داده، یک بار دیگر آمادهٔ پرواز است.

طبق گفتهٔ دولت مرکزی، تیم مهندسین سانتا که چند اِلف هستند، با اداره پرواز بر روی یک پروژه جدید کار کرده‌اند و سورتمهٔ سانتا در این کریسمس از یک سیستم هدایت خودکار  خیلی ایمن برخوردار است.

این ماجرا در راستای طرح همکاری اداره حمل‌و‌نقل با دولت، سازمان‌ها، صنایع، و دانشگاه‌ها است تا از این فناوری و نوآوری‌های دیگر در ایمنی حمل‌و‌نقل استفاده شود و در آینده شاهد استفاده از خودروهای خودکار، متصل به اینترنت، و با آلایندگی صفر باشیم.

در جریان این کریسمس، آقای گارنیو و سانتا قرار است به راننده‌ها یادآوری کنند که به موقع و به مقدار کافی استراحت کنند و از نوشیدن الکل، خوردن دارو و استعمال کانابیس پرهیز نمایند تا جشن سال نو برای خودشان یا دیگران تلخ نشود.

آقای گارنیو می‌گوید: «من می‌خواهم به سانتا و همهٔ مردم کانادا یادآوری کنم که در سرمای زمستان، رانندگی ایمنی داشته باشند. برای همهٔ شما سال نویی امن و شاد را آرزو می‌کنم.»

منبع: Daily Hive

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید