Tuesday, July 27, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

26,553
Total deaths
Updated on July 27, 2021 9:25 am
5,061
Total active cases
Updated on July 27, 2021 9:25 am
1,427,370
Total confirmed cases
Updated on July 27, 2021 9:25 am

کاهش ۵ میلیارد دلاری ارزش املاک در کلگری نسبت به سال ۲۰۱۹


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

برنده خوش‌شانس لاتاری ۱ میلیون دلاری در کلگری

یک شهروند اهل کلگری پس از مراجعه به پمپ‌بنزین محل سکونتش متوجه شد که 1 میلیون دلار ثروتمندتر شده است! کوفی آدارکاوا پس از ورود...

آمازون شایعه پشتیبانی از بیت‌کوین را رد کرد

آمازون به سرعت شایعه پذیرش رمزارزها از جمله بیتکوین برای پرداخت‌ها در فروشگاه آنلاینش را رد کرد. سخنگوی این شرکت گفت که قطعا تا...

هشدار موج گرما برای مترو ونکوور

سازمان Environment Canada درباره ورود موج گرما به مترو ونکوور در نیمه پایانی هفته هشدار داد. آژانس هواشناسی فدرال این اطلاعیه را راس ساعت 5:26...

به زودی خرید با بیت‌کوین از آمازون ممکن می‌شود؟

یک منبع ناشناس در آمازون به روزنامه London Business اطلاع داده که تا پایان سال 2021 امکان خرید با بیت‌کوین از این فروشگاه ممکن...

کاهش شدید کیفیت هوای شهر تورنتو

سازمان Environment Canada طی اطلاعیه‌ای از کاهش شدید کیفیت هوای تورنتو خبر داد. بر اساس این اطلاعیه وقوع آتش‌سوزی‌های فصلی موجب افزایش شدید آلاینده‌ها...

در آغاز سال ۲۰۲۰ بیش از ۵۴۴,۰۰۰ اعلامیهٔ ارزیابی برای صاحبان املاک در کلگری ارسال شده است که بیشتر آنها حاوی خبرهای بد بوده‌اند.

ارزش ملک، مسکونی یا غیرمسکونی، نسبت به ۲۰۱۹ به ترتیب با کاهش ۴ و ۲ درصدی روبرو شده است. این یک کاهش ۵ میلیارد دلاری در ارزش کل املاک شهر کلگری است، که طبق ارزیابی ۲۰۲۰ حالا مجموع ارزش‌شان ۳۰۱ میلیارد دلار است.

مدیر ارزیابی شهر کلگری آقای نلسون کارپا در بیانیه‌اش می‌گوید: «ما در مجموع شاهد کاهش اندکی در بازار املاک مسکونی بوده‌ایم.»

«در حالی که کاهش ارزش ملک‌های مسکونی در سرتاسر شهر تقریبا همسان بوده است، اما به طور کلی املاک گران‌تر با کاهش بزرگتری نسبت به املاک ارزان‌تر روبرو شده‌اند.»

در ارزیابی ۲۰۲۰، ارزش خانهٔ شخصی با ۲۰,۰۰۰ دلار کاهش به ۴۵۵,۰۰۰ دلار رسیده است. ارزش آپارتمان به طور متوسط ۱۰,۰۰۰ دلار کاهش یافته و میانگین آن ۲۴۵,۰۰۰ دلار است.

املاک غیرمسکونی با کاهش کمتری روبرو شده‌اند و تقریبا ۲٪ از ارزش پارسال خود را از دست داده‌اند. اما ارزش دفاتر تجاری ۱٪ بالا رفته که نشانگر بازگشت اعتماد به بازار است.

آقای کارپا می‌گوید: «در بازار غیرمسکونی، افزایش کوچکی را داشته‌ایم. مشاهدهٔ این افزایش حکایت از تقویت نسبی ارزش بازارهای خرده‌فروشی و صنعتی است.»

در نقشهٔ زیر مناطقی که افزایش و کاهش داشته‌اند را می‌بینید:

1920_revenue-neutral-791x1024.jpg

صاحبان املاک در فرجه‌ای ۳ ماهه می‌توانند ارزیابی‌های خود را بازبینی کنند که به آنها فرصت مقایسه با متوسط منطقهٔ خود را می‌دهد.

آقای کارپا می‌گوید: «ما به همهٔ صاحبان املاک توصیه داریم که از این بازه سه ماهه برای چک کردن ارزش املاکشان استفاده کنند.»

فرصت بازبینی ارزیابی‌ها از طرف صاحبان املاک، در ۱۰ مارس به پایان می‌رسد.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید