Friday, April 23, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

23,856
Total deaths
Updated on April 23, 2021 9:52 am
86,544
Total active cases
Updated on April 23, 2021 9:52 am
1,160,342
Total confirmed cases
Updated on April 23, 2021 9:52 am

دعوت آلبرتا از کاندیداهای Express Entry با حداقل امتیاز CRS 300


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

راهنمای جامع تماشای شفق قطبی در کانادا

بسیاری از کانادایی‌ها از پدیدار شدن شفق در آسمان کشور خود بیخبر هستند. بدون شک هرکس باید حداقل یکبار در طول عمرش این منظره...

دستور تهیه هات‌چاکلت خوشمزه و خانگی

در هوای سرد این روزها هیچ چیز به اندازه یک لیوان هات‌چاکلت داغ لذت‌بخش نیست. در ادامه طرز تهیه شکلات خامه‌ای و لذیذ را...

همیشه تاریخچه ملک را بخوانید، شاید محل وقوع قتل بوده!

اخیرا منزلی قدیمی در خیابان East 10th به قیمت 1.4 میلیون دلار در لیست فروش قرار گرفته که رقم پایینی برای ونکوور محسوب می‌شود....

لزوم تغییر قوانین مالیات در حوزه مسکن

این روزها بازار مسکن کانادا شدیدا غیرقابل پیشبینی‌ شده است. رکوردهای فروش و قیمت‌ یکی پس از دیگری می‌شکنند و خرید خانه هر روز...

علت بزرگترین انقراض تاریخ تغییرات اقلیمی بوده

طبق یافته‌های جدید نخستین انقراض گسترده گونه‌های جانوری بر روی کره زمین که در دوران Late Ordovician (450 میلیون سال قبل) رخ داده، ناشی...

آلبرتا چهارمین قرعه‌کشی Express Entry خود در سال 2020 را در تاریخ 20 فوریه انجام داد که در آن از نامزدهای مهاجرت دعوت کرد تا برای کسب اقامت دائم کانادا درخواست مهاجرت خود را برای این استان ارسال کنند.

برنامه Alberta Immigrant Nominee (AINP) از مجموعا 150 نامزد Express Entry با امتیاز CRS حداقل 300 برای مهاجرت به این استان دعوت کرده است.

متقاضیان مهاجرت برای ارسال درخواست نامزدی از طریق Alberta Express Entry Stream  نیازی به داشتن پیشنهاد شغلی در آلبرتا ندارند. با اینحال باید دارای حساب کاربری در سیستم Express Entry فدرال باشند.

Express Entry درخواست‌های ارسال شده برای سه برنامه اصلی مهاجرت کلاس اقتصادی کانادا را مدیریت می‌کند که عبارت از برنامه Federal Skilled Worker، برنامه Federal Skilled Trades و برنامه Canadian Experience Class هستند.

متقاضیانی که شرایط مشخص شده در Express Entry را داشته باشند از نظر فاکتورهای سرمایه انسانی همچون میزان تجربه، سطح تحصیلات، مهارت زبان رسمی و سن امتیازهایی را دریافت می‌کنند. در نهایت امتیازهای دریافت شده امتیاز CRS کلی هر فرد را مشخص خواهد کرد.

در قرعه‌کشی‌های Express Entry نامزدهایی که دارای بالاترین امتیاز هستند یک Invitation to Apply (ITA) دریافت می‌کنند که از طریق آن اقامت دائم به آن‌ها تعلق می‌گیرد.

کاندیدهای Express Entry که نامزدی استان آلبرتا را بدست آورند به صورت خودکار 600 امتیاز به امتیاز CRS آن‌ها افزوده خواهد شد.

این امتیازهای اضافی تاثیر بسیار زیادی بر شانس نامزدها برای دریافت اقامت دائم کانادا می‌گذارد و آن را به نوعی تضمین خواهد کرد. در صورتی که کاندیدای شرکت‌کننده در این قرعه‌کشی 300 امتیاز CRS داشته باشد پس از موافقت با درخواست او توسط استان آلبرتا مجموع امتیاز CRS او برابر با 900 خواهد شد که برای دریافت ITA در یک قرعه‌کشی Express Entry به اندازه کافی بالا است.

متقاضیان برای آن‌که در قرعه‌کشی اخیر Express Entry موفق به دریافت ITA شوند نیاز به حداقل 471 امتیاز CRS دارند.

شرایط لازم برای شرکت در Alberta Express Entry Stream

کاندیداهای Express Entry باید در شرکتی که اولویت‌های توسعه و تنوع اقتصادی آلبرتا را تامین کند شاغل باشند تا بتوانند برای AINP واجد شرایط شوند.

AINP هیچ لیستی از شرکت‌های واجد شرایط منتشر نکرده است.

هرچند برای شرکت در این قرعه‌کشی نیازی به داشتن پیشنهاد شغلی در آلبرتا نیست اما AINP می‌گوید در صورت داشتن سه شرط زیر نسبت به سایر متقاضیان در اولویت قرار خواهید گرفت:

  • یک پیشنهاد شغلی در آلبرتا یا داشتن تجربه کاری در استان؛
  • مدرک تحصیلی از یک موسسه آموزش عالی در آلبرتا و یک پیشنهاد شغلی معتبر؛
  • داشتن پدر یا مادر، فرزند و یا برادر یا خواهری که هم‌اکون در آلبرتا زندگی کنند.

آلبرتا امسال تاکنون 651 دعوتنامه برای کاندیداهای Express Entry ارسال کرده است. در سال 2019 این استان در مجموع 11،137 دعوتنامه از طریق Alberta Express Entry Stream برای نامزدهای مهاجرت فرستاد.

منبع: CIC News
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید