Sunday, April 18, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

23,618
Total deaths
Updated on April 18, 2021 12:36 pm
87,329
Total active cases
Updated on April 18, 2021 12:36 pm
1,119,492
Total confirmed cases
Updated on April 18, 2021 12:36 pm

پرداخت ۲۰۰۰ دلار تا چهار ماه به افراد مشمول طرح حمایت اقتصادی ترودو


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

حضور برهنه نماینده مجلس عوام در جلسه مجازی

ویلیام آموس که از سال 2015 نمایندگی شهر پونتیاک در استان کبک را بر عهده داشته، روز چهارشنبه بصورت کاملا برهنه در مقابل همکارانش...

ادامه کاهش اجاره‌بها در شهرهای بزرگ کانادا، بجز کلگری

براساس گزارش Rentals.ca، طی ماه گذشته نرخ اجاره‌بهای اکثر شهرهای کانادا کاهش یافته است. البته کلگری در این بین استثنا بود. هرچند میانگین اجاره‌بهای کانادا...

معرفی بلندترین ساختمان‌های تورنتو

با توجه به مرتفع‌تر شدن برج‌های تورنتو در سال‌های اخیر این سوال پیش می‌آید که بلندترین آن‌ها کدام است؟ مطمئناً بلندترین سازه‌ تورنتو برج CN...

طرح آزمایشی شهرداری کلگری برای تسریع فرآیند adaption حیوانات پناهگاهی

شهرداری کلگری و انجمنِ گروهِ نجاتِ حیواناتِ آلبرتا (AARCS) در چارچوب یک همکاری جید به دنبال بهبود وضعیت زندگی حیوانات خانگی بی‌سرپرست هستند تا...

بدترین هفته کانادا از نظر آمار مبتلایان کرونا

طی هفت روز گذشته میانگین آمار مبتلایان روزانه کرونا در کانادا به بالاترین حد خود از ابتدای پاندمی رسیده است. براساس آمار، طی هفت روز...

نخست وزیر کانادا آقای جاستین ترودو می‌گوید که کمک برای شهروندان کانادایی در راه است و مردم نباید نگران هزینه‌های خود در جریان شیوع کروناویروس باشند.

ترودو گفت که پارلمان کانادا لایحه اضطراری ۸۲ میلیارد دلاری را تصویب کرده تا کمک نقدی سریع‌تر در اختیار افرادی قرار گیرد که COVID-19 زندگی و کار آنها را مختل کرده است.

او اضافه کرد که ۱ میلیون نفر تا هفتهٔ قبل برای بیمهٔ اشتغال ثبت نام کرده‌اند.

ترودو گفت: «ما برای کمک به مردم حاضریم، دولت تمام توانش را به حمایت از مردم اختصاص داده است.»

نخست وزیر کانادا می‌گوید که افراد تحت پوشش این طرح عبارتند از آنهایی که شغلشان را از دست داده‌اند، آنهایی که بیمار شده‌اند، یا در قرنطینه‌اند، یا مجبور به مراقبت از یک فرد مبتلا به COVID-19 هستند، و البته والدینی که باید برای مراقبت از فرزندانشان باید در خانه بمانند، و نیز کارمندان قراردادی و افرادِ خود-اشتغال.

طرح مزایای واکنش اضطراری کانادا (CERB) به افرادی که در جریان اپیدمی کرونا شغل‌شان را از دست داده‌اند، این امکان را می‌دهد که ماهی ۲,۰۰۰ دلار تا ۴ ماه دریافت کنند.

علاوه بر این، دولت کانادا می‌گوید «کارمندانی که هنوز مشغول به کارند ولی به خاطر اختلال‌های ناشی از این وضعیت بغرنج، قادر به دریافت حقوق نیستند هم می‌توانند در CERB ثبت‌نام کنند. با این طرح به کسب‌و‌کارها کمک می‌شود تا کارمندان خود را در این شرایط پیچیده اخراج نکنند، و امکان راه‌اندازی سریع مشاغل بعد از پایان شرایط اضطراری را به آنها می‌دهد.»

ترودو می‌گوید که به زودی وبسایت اینترنتی CERB رونمایی می‌شود و افراد حداکثر ۱۰ روز پس از ثبت‌نام، مبالغ نقدی را دریافت می‌کنند.

دولت فدرال می‌خواهد به سرعت و دقت پول نقد در اختیار مردم بگذارد و ترودو می‌گوید که این سیستم تا ۶ آوریل تکمیل و معرفی خواهد شد.

مبالغ نقدیِ طرح CERB ماهی یک بار از ۱۵ مارس تا ۳ اکتبر ۲۰۲۰ پرداخت می‌شوند.

نخست وزیر کانادا حمایت مستقیم‌تری را هم برای کسب‌و‌کارها وعده داده است. به گفتهٔ او دولت فدرال تا این لحظه ۱۴۳,۰۰۰ درخواست در این زمینه دریافت و پردازش کرده است.

ترودو برای دومین روز متوالی شیوع کروناویروس را بزرگترین بحران سلامت در تاریخ کشورش توصیف کرده و از مردم خواسته که در خانه بمانند، مگر اینکه مجبور به خروج شوند.

در حال حاضر هیچ درمانی برای کرونا وجود ندارد و تنها روش مطمئن برای پایان به این اپیدمی، قطع کردن زنجیره شیوع ویروس در جوامع است.

طرح ۸۲ میلیارد دلاری دولت فدرال مساوی با ۳٪ از تولید ناخالص داخلی کشور است و به دو بخش تقسیم شده: ۲۷ میلیارد دلار پرداخت مستقیم به مردم و کسب‌و‌کارها، و ۵۵ میلیارد دلار به صورت تعویق مالیات‌ها.

منبع: Daily Hive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید