Thursday, July 29, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

26,575
Total deaths
Updated on July 29, 2021 9:46 pm
5,967
Total active cases
Updated on July 29, 2021 9:46 pm
1,429,579
Total confirmed cases
Updated on July 29, 2021 9:46 pm

قصد خرید یا فروش خانه را دارید، حتما این مقاله را بخوانید!


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

لوتومکس همین جمعه ۲۰ میلیون دلار قرعه‌کشی دارد

تصورش را کرده‌اید که ماه را به عنوان یک میلیونر به پایان برسانید؟ بعد از آنکه در قرعه‌کشی جایزه بزرگ ۱۵ میلیون دلاری در روز...

فیلم‌های دیدنی نتفلیکسِ کانادا برای میانه و آخر هفته

اگر می‌خواهید چند ساعت برنامه‌های المپیک را تماشا نکنید و به خودتان استراحت بدهید، نتفلیکس کانادا فهرستی از فیلم‌های جدید شگفت‌انگیزش را برای شما...

نفرت‌پراکنی آنلاین در قوانین کانادا جرم‌انگاری می‌شود

دولت لیبرال کانادا قصد دارد انتشار آنلاین محتوای تنفرآمیز را بعنوان یک جرم به رسمیت بشناسد. به این ترتیب مجرمان بار اول 20,000 دلار...

گزارش 200 مورد جدید ابتلا به کووید-19 در آلبرتا

آلبرتا 194 مورد جدید ابتلا به کووید-19 را در روز چهارشنبه گزارش کرد که 60 مورد بیشتر از تعداد موارد ابتلا در روز سه‌شنبه...

کووید-19 اولویت کانادایی‌ها در انتخابات بعدی نیست

در حالی که شنیده‌ها حکایت از احتمال برگزاری انتخابات فدرال در کانادا دارند، یک نظرسنجی جدید که توسط Ipsos انجام پذیرفته است نشان می‌دهد...
نويسنده: مهرداد باقرى، مشاور املاك در شهر كلگرى

خرید و فروش خانه دارای جزییات بسیاری است که بی‌توجهی به آن‌ها باعث ضرر‌های مالی و غیر‌مالی زیادی ‌می‌شود که شاید در کوتاه مدت خود را نشان ندهند.

در نظر گرفتن موارد زیر شما را برای رسیدن به بهترین نتیجه، حتما یاری خواهد کرد.

۱- اطلاعات

کلید اصلی در موفقیت در هر کاری، داشتن اطلاعات است. از آنجایی که ما نمی‌توانیم در همه زمینه‌ها متخصص باشیم، استفاده از کسی که متخصص است می‌تواند باعث موفقیت ما شود.

بخصوص در بازار امروز مسکن کلگری، داشتن اطلاعات دقیق در مورد بازار، خانه، و‌محله مورد نظر حیاتی‌تر از همیشه است.
همیشه از مشاور خود درخواست داده و اطلاعات کنید تا با توجه به شرایط خاص خود، اقدام به تصمیم گیری بکنید. نباید کسی، حتی مشاور املاک برای شما تصمیم‌گیری کند.

۲- انتخاب مشاور

در کانادا برای هر کاری، مشاور وجود دارد. مهم است که از تخصص این افراد برای موفقیت خود استفاده کنیم.

اما انتخاب مشاور مناسب، حتما مهمترین کار شما در زمان خرید و فروش خانه است. چون شما بسیار خدمات زیادی از مشاور املاک خواهید گرفت مانند، قیمت‌گذاری خانه، چانه‌زنی بر روی قیمت، اطمینان از سلامت خانه از لحاظ فنی و سرمایه‌گذاری، بازار‌یابی خانه برای فروش، انجام مراحل اداری و بسیار مراحل دیگر.

حالا چگونه بهترین مشاور املاک را انتخاب کنیم؟

در فضای حرفه‌ای دنبال مشاور املاک باشید. این بسیار مهم است که در یک جلسه حرفه‌ای با مشاور جلسه داشته باشید و از نظر حرفه‌ای سابقه او را بپرسید و اطلاعات او را محک بزنید. آشنایی در مکان‌های غیر‌حرفه‌ای همچون مهمانی، شاید تنها نشان دهنده شخصیت فردی آن مشاور باشد و نه نشان‌دهنده شخصیت حرفه‌ای او. فراموش نکنید شما به دنبال دوست نیستید بلکه به دنبال کسی هستید که با کمک او بزرگترین سرمایه‌گذاری زندگی خود را انجام می‌دهید.

حتما با ۲ تا ۳ مشاور املاک جلسه داشته باشید. تنها با دیدن یک مشاور شما قادر به مقایسه نخواهید بود. حتی اگر از طریق دوست کسی به شما پیشنهاد می‌شود این به این معنا نیست که آن شخص بهترین گزینه برای شما است و همچنان باید خود با مقایسه به نتیجه برسید.

حتما اسم مشاور املاک خود را در اینترنت جستجو کنید. داشتن صفحات رسمی آنلاین یک لازمه برای هر مشاور املاک است. نداشتن وبسایت و صفحه‌ای رسمی مثل فیسبوک و گوگل بیزینس که افراد آزادانه نظر خود را در مورد کار با آن شخص مطرح کرده باشند، یک هشدار است. در زمان فروش خانه هم به ‌یاد داشته باشید، اکثر خریدارن خانه خود را آنلاین پیدا می‌کنند در نتیجه داشتن مشاور املاک با تخصص تبلیغات آنلاین یک باید است.

۳- سرویس و هزینه

نکته مهم این است که در زمان خرید و فروش، بدانید چه خدماتی از مشاور خود دریافت خواهید کرد. بخصوص در زمان فروش، به همان اندازه که بر روی هزینه تمرکز دارید بر روی خدمات دریافتی هم تمرکز کنید.

۴- عدم عجله یا تاخیر در تصمیم‌گیری

در زمان خرید یا فروش خانه، از عجله کردن پرهیز کنید. حتما تا موقعی که در مورد تصمیم خود مطمئن نیستید اقدام نکنید. کلید تصمیم گیری درست هم داشتن اطلاعات کافی است.

همان قدری که عجله برای شما مشکل‌زا خواهد بود، تعلل در تصمیم گیری هم مشکل‌زا خواهد بود. برای پیدا کردن خانه خوب شاید ماه‌ها زمان لازم باشد و از دست دادن موقعیت خوب، خود نتیجه کار را خراب خواهد کرد. در زمان فروش خانه هم، عدم تصمیم گیری به موقع شاید ده‌‌ها هزار دلار ضرر برای شما به بار بیاورد.


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید