Sunday, April 18, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

23,623
Total deaths
Updated on April 18, 2021 8:43 pm
87,925
Total active cases
Updated on April 18, 2021 8:43 pm
1,121,498
Total confirmed cases
Updated on April 18, 2021 8:43 pm

قصد خرید یا فروش خانه را دارید، حتما این مقاله را بخوانید!






عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

حضور برهنه نماینده مجلس عوام در جلسه مجازی

ویلیام آموس که از سال 2015 نمایندگی شهر پونتیاک در استان کبک را بر عهده داشته، روز چهارشنبه بصورت کاملا برهنه در مقابل همکارانش...

ادامه کاهش اجاره‌بها در شهرهای بزرگ کانادا، بجز کلگری

براساس گزارش Rentals.ca، طی ماه گذشته نرخ اجاره‌بهای اکثر شهرهای کانادا کاهش یافته است. البته کلگری در این بین استثنا بود. هرچند میانگین اجاره‌بهای کانادا...

معرفی بلندترین ساختمان‌های تورنتو

با توجه به مرتفع‌تر شدن برج‌های تورنتو در سال‌های اخیر این سوال پیش می‌آید که بلندترین آن‌ها کدام است؟ مطمئناً بلندترین سازه‌ تورنتو برج CN...

طرح آزمایشی شهرداری کلگری برای تسریع فرآیند adaption حیوانات پناهگاهی

شهرداری کلگری و انجمنِ گروهِ نجاتِ حیواناتِ آلبرتا (AARCS) در چارچوب یک همکاری جید به دنبال بهبود وضعیت زندگی حیوانات خانگی بی‌سرپرست هستند تا...

بدترین هفته کانادا از نظر آمار مبتلایان کرونا

طی هفت روز گذشته میانگین آمار مبتلایان روزانه کرونا در کانادا به بالاترین حد خود از ابتدای پاندمی رسیده است. براساس آمار، طی هفت روز...
نويسنده: مهرداد باقرى، مشاور املاك در شهر كلگرى

خرید و فروش خانه دارای جزییات بسیاری است که بی‌توجهی به آن‌ها باعث ضرر‌های مالی و غیر‌مالی زیادی ‌می‌شود که شاید در کوتاه مدت خود را نشان ندهند.

در نظر گرفتن موارد زیر شما را برای رسیدن به بهترین نتیجه، حتما یاری خواهد کرد.

۱- اطلاعات

کلید اصلی در موفقیت در هر کاری، داشتن اطلاعات است. از آنجایی که ما نمی‌توانیم در همه زمینه‌ها متخصص باشیم، استفاده از کسی که متخصص است می‌تواند باعث موفقیت ما شود.

بخصوص در بازار امروز مسکن کلگری، داشتن اطلاعات دقیق در مورد بازار، خانه، و‌محله مورد نظر حیاتی‌تر از همیشه است.
همیشه از مشاور خود درخواست داده و اطلاعات کنید تا با توجه به شرایط خاص خود، اقدام به تصمیم گیری بکنید. نباید کسی، حتی مشاور املاک برای شما تصمیم‌گیری کند.

۲- انتخاب مشاور

در کانادا برای هر کاری، مشاور وجود دارد. مهم است که از تخصص این افراد برای موفقیت خود استفاده کنیم.

اما انتخاب مشاور مناسب، حتما مهمترین کار شما در زمان خرید و فروش خانه است. چون شما بسیار خدمات زیادی از مشاور املاک خواهید گرفت مانند، قیمت‌گذاری خانه، چانه‌زنی بر روی قیمت، اطمینان از سلامت خانه از لحاظ فنی و سرمایه‌گذاری، بازار‌یابی خانه برای فروش، انجام مراحل اداری و بسیار مراحل دیگر.

حالا چگونه بهترین مشاور املاک را انتخاب کنیم؟

در فضای حرفه‌ای دنبال مشاور املاک باشید. این بسیار مهم است که در یک جلسه حرفه‌ای با مشاور جلسه داشته باشید و از نظر حرفه‌ای سابقه او را بپرسید و اطلاعات او را محک بزنید. آشنایی در مکان‌های غیر‌حرفه‌ای همچون مهمانی، شاید تنها نشان دهنده شخصیت فردی آن مشاور باشد و نه نشان‌دهنده شخصیت حرفه‌ای او. فراموش نکنید شما به دنبال دوست نیستید بلکه به دنبال کسی هستید که با کمک او بزرگترین سرمایه‌گذاری زندگی خود را انجام می‌دهید.

حتما با ۲ تا ۳ مشاور املاک جلسه داشته باشید. تنها با دیدن یک مشاور شما قادر به مقایسه نخواهید بود. حتی اگر از طریق دوست کسی به شما پیشنهاد می‌شود این به این معنا نیست که آن شخص بهترین گزینه برای شما است و همچنان باید خود با مقایسه به نتیجه برسید.

حتما اسم مشاور املاک خود را در اینترنت جستجو کنید. داشتن صفحات رسمی آنلاین یک لازمه برای هر مشاور املاک است. نداشتن وبسایت و صفحه‌ای رسمی مثل فیسبوک و گوگل بیزینس که افراد آزادانه نظر خود را در مورد کار با آن شخص مطرح کرده باشند، یک هشدار است. در زمان فروش خانه هم به ‌یاد داشته باشید، اکثر خریدارن خانه خود را آنلاین پیدا می‌کنند در نتیجه داشتن مشاور املاک با تخصص تبلیغات آنلاین یک باید است.

۳- سرویس و هزینه

نکته مهم این است که در زمان خرید و فروش، بدانید چه خدماتی از مشاور خود دریافت خواهید کرد. بخصوص در زمان فروش، به همان اندازه که بر روی هزینه تمرکز دارید بر روی خدمات دریافتی هم تمرکز کنید.

۴- عدم عجله یا تاخیر در تصمیم‌گیری

در زمان خرید یا فروش خانه، از عجله کردن پرهیز کنید. حتما تا موقعی که در مورد تصمیم خود مطمئن نیستید اقدام نکنید. کلید تصمیم گیری درست هم داشتن اطلاعات کافی است.

همان قدری که عجله برای شما مشکل‌زا خواهد بود، تعلل در تصمیم گیری هم مشکل‌زا خواهد بود. برای پیدا کردن خانه خوب شاید ماه‌ها زمان لازم باشد و از دست دادن موقعیت خوب، خود نتیجه کار را خراب خواهد کرد. در زمان فروش خانه هم، عدم تصمیم گیری به موقع شاید ده‌‌ها هزار دلار ضرر برای شما به بار بیاورد.








لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید