با کم شدن محدودیت‌ها بسیاری شروع به برنامه‌ریزی برای سفرهای تابستانی کرده‌اند. نگرانی‌های بهداشتی و وجود قوانین سختگیرانه باعث شده تا سفرهای داخلی بیشتر مورد توجه باشند و استفاده از RV انتخابی عالی و مقرون‌بصرفه برای چنین شرایطی است.

کافیست مقصد را تعیین کنید و با منزل متحرک و مجهز خود به دل جاده بزنید!

سفر با RV دغدغه‌هایی چون رزرو هتل و محل خواب، خرید بلیت، رعایت فاصله اجتماعی و جا نماندن از پرواز را ندارد و با خیالی آسوده‌تر از سفر لذت خواهید برد.

همچنین اگر پس از رسیدن به مقصد از محیط آن خوشتان نیامد کافیست کوله خود را آماده کرده و پس از قفل کردن درب منزل با پای پیاده به محلی مناسب‌تر بروید! البته همیشه اطلاعات مربوط به مقصد را با دقت مطالعه کنید تا چنین اتفاقی نیافتد.

حال فکر کنید که سفر شما با RV به یکی از کارکنان درمانی این امکان را بدهد تا سفری مشابه و رایگان را تجربه کند!

Outdoorsy بزرگترین شرکت کرایه‌دهنده خودروهای RV اعلام کرده برای کارکنان بخش بهداشت و درمان در سرتاسر آمریکای شمالی سفرهای رایگان تدارک دیده است. به این ترتیب آن‌ها پس از پشت سر گذاشتن پیک بیماری و چندین ماه کار سخت و طاقت‌فرسا قدری از استرس و هیاهو فاصله خواهند گرفت.

به گفته مسئولان این شرکت به ازای هر سفر با RV که از حالا تا 30 ژوئن 2020 رزرو شود یک سفر رایگان (سه روز و دو شب) نیز به کارکنان درمانی اهدا خواهد شد. کادر درمانی از طریق فرایندی آزاد و عمومی و بصورت قرعه‌کشی انتخاب می‌شوند.

پس اگر در تابستان پیش‌رو قصد سفر دارید به RV و مزایای آن نیز حتما فکر کنید.

منبع: Daily Hive

عضویت در خبرنامه


پاسخ دهید به این دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید