Saturday, June 12, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

25,886
Total deaths
Updated on June 12, 2021 5:31 am
18,411
Total active cases
Updated on June 12, 2021 5:31 am
1,399,716
Total confirmed cases
Updated on June 12, 2021 5:31 am

بهترین نقاط کلگری برای تماشای غروب خورشید


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

بروز عفونت قلب پس از دریافت دوز دوم واکسن‌های mRNA

روز پنجشنبه مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ایالات‌متحده (CDC) اعلام کرد که طبق داده‌های سیستم نظارت بر ایمنی واکسن، تعداد مردان جوانی که پس...

بازگشایی استخرها و سالن‌های بدنسازی کلگری

شهرداری کلگری قصد دارد تعداد از مراکز تفریحی شهر را از هفته آینده بازگشایی کند. هم‌اکنون مرحله دوم بازگشایی‌ها در آلبرتا آغاز شده و بر...

تورنتو: بازگشایی مجدد نمایشگاه Immersive Van Gogh

همزمان با آغاز مرحله نخست بازگشایی‌ها در آنتاریو، نمایشگاه Immersive Van Gogh نیز بار دیگر از هفته آینده پذیرای شهروندان تورنتو خواهد بود. به این...

هواپیمایی Flair Airlines اولین پرواز با اولین بویینگ ۸-۷۳۷ جدید

کمپانی کاناداییِ Flair Airlines که به پروازهای بسیار ارزانش معروف است، امروز خبر داد که با ورود ۱۳ فروند بویینگ ۸-۷۳۷ جدید به خدمت،...

آلبرتا با بیشترین میزان واکسیناسیون کامل در میان استان‌های کانادا

مقامات دولت آلبرتا اعلام کردند در حال حاضر نزدیک به 16% از جمعیت این استان در برابر کووید-19 به طور کامل واکسیناسیون شده‌اند. جیسون کنی...

روزهای طولانی و آسمان آفتابی، چیزی تا رسیدن تابستان باقی نمانده است. گرم‌ شدن هوا و کاهش محدودیت‌ها فرصتی عالی برای پیکنیک بوجود می‌آورد. از طرفی غروب زیبای کلگری را نیز نباید از دست داد.

در نوشتار پیش‌رو چندین نقطه از شهر کلگری که برای تماشای غروب خورشید ایده‌آل هستند معرفی شده است. (دوربین یادتون نره!).

Edward Park

https://www.instagram.com/p/BwPjDnGhqZv/?utm_source=ig_embed

از Edward Park که در Edworthy Street قرار دارد می‌توانید بهترین منظره از غروب خورشید در پس زمینه river valley و مرکز شهر را مشاهده کنید.

The Peace Bridge

https://www.instagram.com/p/BwXSi4uBHMW/?utm_source=ig_embed

پل زیبا و دیدنی Peace Bridge که توسط سانتیاگو کالاتراوا طراحی شده برای تماشای غروب آفتاب عالی است. اگر در ساعت مناسب کنار پل حضور داشته باشید می‌توانید تصاویر فوق‌العاده‌ای از انعکاس نورهای رنگارنگ در آب را ثبت کنید.

North Glenmore Park

https://www.instagram.com/p/BtJ2EyEBEM2/?utm_source=ig_embed

مسیر چنوبی Crowchild را طی کنید تا به Weaselhead Natural برسید. این منطقه طبیعت بسیار زیبایی دارد. تماشای پایین رفتن خورشید در پشت کوهستان راکی از این ناحیه و تاریک شدن تدریجی Elbow River Valley واقعا دیدنی است.

Scotsman’s Hill

https://www.instagram.com/p/B_d-jtSBcPO/?utm_source=ig_embed

یکی از نزدیک‌ترین نقاط به مرکز شهر برای تماشای غروب خورشید Scotsman Hill است. این ناحیه در زمان آتش‌بازی نیز جزو مقاصد محبوب شهروندان محسوب می‌شود اما می‌توانید هر روز منظره زیبا و سرخ رنگ شهر را از آنجا ببینید.

Tom Campbell’s Hill Nature Park

https://www.instagram.com/p/BwRog4lhddk/?utm_source=ig_embed

برای تماشای منظره‌ای متفاوت از مرکز شهر در هنگام غروب خورشید به Tom Campbell’s Hill Nature Park در Hill Road بروید. نمای دیدنی Bridgeland و باغ‌وحش شهر در لحظات پایانی روز در خاطر شما باقی خواهد ماند.

East Village

https://www.instagram.com/p/B_l9V-HH7_h/?utm_source=ig_embed

رفتن به East Village را در هر ساعت از روز به شما توصیه می‌کنیم، اما هنگام غروب خورشید زیبایی آن دوچندان می‌شود. در Riverwalk قدم بزنید وعکس‌هایی زیبا از George C بگیرید.

Nose Hill Park

https://www.instagram.com/p/BwZlcWlB0XM/?utm_source=ig_embed

برای رسیدن به این پارک تنها 10 دقیقه رانندگی از Sonoma نیاز است. از Nose Hill Park مناظر بسیار متنوع و زیبا از YYC را می‌توانید ببینید. توصیه ما این است که لوازم پیکنیک هم همراه خود ببرید تا لحظات رومانتیک غروب خورشید را آنجا سپری کنید. اگر هوا خیلی سرد نبود کمی بیشتر بمانید تا شاید شفق‌های قطبی نیز پدیدار شوند. به این ترتیب با یک تیر دو نشان خواهید زد!

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید