Wednesday, January 20, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

18,266
Total deaths
Updated on January 20, 2021 6:20 am
71,055
Total active cases
Updated on January 20, 2021 6:20 am
719,751
Total confirmed cases
Updated on January 20, 2021 6:20 am

آلبرتا در بین استان‌های برتر در بازگشایی پس از کرونا

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

دانستنی‌های خواندنی درباره گرگ‌ها

گرگ‌ها حیوانات بسیار اجتماعی هستند که در گروه‌هایی بنام pack زندگی می‌کنند. این گروه‌ها معمولا از یک گرگ نر و ماده بالغ و فرزندانشان...

رویدادهای نجومی و ماموریت‌های فضایی سال 2021

سال 2020 پر از اتفاقات تلخ بود. در این بین مناظر حیرت‌انگیز ستاره دنباله‌دار NEOWISE و نزدیک شدن سیارات مشتری و زحل گاهی نگاه‌ها...

محدودیت‌های کرونا: جریمه 583 شهروند مونتریال در یک هفته

در هفته گذشته نیروهای پلیس مونتریال نزدیک به 800 تماس تلفنی مبنی بر نقض پروتکل‌های COVID-19 دریافت کرده‌اند. بنابر اعلام اداره SPVM از تاریخ 11...

خانم برندهٔ لوتومکس ۶۰ میلیون دلاری: «خواب ۲۰ سال پیشِ همسرم تعبیر شد»

بعد از ۲۰ سال بخت‌آزمایی با شماره‌ای ثابت که شوهرش در خواب دیده بود، یک خانم اهل تورنتو ۶۰ میلیون دلار به ثروت خود...

همه‌چیز درباره تخفیف مالیاتی Work from Home

دولت فدرال برای حمایت از شهروندانی که وظایف شغلی خود را در دوران پاندمی از منزل انجام می‌دهند، تخفیف مالیاتی جدیدی در نظر گرفته...

کانادایی‌ها در یکی دو هفته اخیر علایم بازگشایی بیشتری نسبت به ماه‌های قبل می‌بینند، فروشگاه‌ها یکی پس از دیگری باز می‌شوند و چرخ اقتصاد به گردش در می‌آید.

استان‌های مختلف برنامه بازگشایی مخصوص به خودشان را داشته‌اند و حالا با فروکش کردن موج اول کووید-۱۹ اکثر رستوران‌ها، بارها، آرایشگاه‌ها، و دیگر بیزینس‌ها آماده‌اند تا با رعایت پروتکل بهداشتی، خدماتشان را ارایه کنند.

اما طبق آمارهای اعلامیِ فدراسیون کسب‌و‌کارهای مستقل (CFIB)، برخی استان‌ها سریع‌تر این مرحله را پیش برده‌اند. بر این اساس، ۴۴٪ از کسب‌و‌کارهای کوچک کانادا تا ۸ ژوئن به طور کامل باز شده‌اند که نسبت به دو هفته قبل از آن، ۳۸٪ رشد را نشان می‌دهد.

نیو برانزویک سریع‌ترین رشد را داشته و ۵۹٪ از کسب‌و‌کارهای کوچکش باز شده‌اند. آلبرتا با ۵۴٪ در رتبه دوم است. در سمت دیگر، نیوفاندلند و لابرادور را داریم که با ۲۴٪ بازگشایی، ضعیف‌ترین عملکرد را داشته است.

آمار استان‌ها را در زیر می‌بینید:

Screen Shot 1399-03-20 at 5.54.29 PM.png

اما همانطور که در ردیف دوم جدول می‌بینید، آمار فروش هنوز تا سطح نرمال فاصله زیادی دارد و کسب‌و‌کارها در استان‌های طلایه‌دار در بازگشایی، یعنی نیو برانزویک و آلبرتا فقط ۱۷٪ و ۱۵٪ از فروش عادی خود را دارند.

به وضوح نشانه‌هایی از بیدار شدن اقتصادها و کسب‌و‌کارها را می‌بینیم زیرا در اکثر استان‌ها حدود ۵۰٪ از بیزینس‌ها فعالیت‌شان را شروع کرده‌اند. اما بهبود کامل درآمد بیزینس‌ها مقولهٔ زمان‌بری است. به گفته دَن کِلی رییس CFIB «بالا کشیدن کرکره‌ها به معنی بازگشت مشتری‌ها نیست.»

منبع: Daily Hive

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید