Tuesday, October 26, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,805
Total deaths
Updated on October 26, 2021 4:36 am
27,139
Total active cases
Updated on October 26, 2021 4:36 am
1,702,587
Total confirmed cases
Updated on October 26, 2021 4:36 am

ونکوور طرح مصرف الکل در اماکن عمومی را دوباره بررسی می‌کند


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

جایگزین برنامه حمایتی CRB معرفی شد

بنابر اعلام دولت فدرال برنامه Canadian Recovery Benefit از 23 اکتبر پایان یافت و برنامه‌ای دیگر جایگزین آن می‌شود. هدف برنامه جدید Canadian Worker Lockdown...

جایگزینی رسمی طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی به جای CRB

طرح کمک هزینه جبرانی کانادایی (CRB) به طور رسمی به پایان رسیده است و طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی جایگزین این طرح شده است. مزایای...

آلبرتایی‌ها برای دریافت گذرنامه واکسن باید به طور کامل واکسینه شده باشند

از این هفته آلبرتایی‌هایی که به طور کامل واکسیناسیون شده‌اند طبق برنامه معافیت از محدودیت‌های استانی واجد شرایط خواهند بود. افرادی که هر دو...

درآمد ۱۰ میلیون دلاری کاناناسکیس از زمان صدور مجوز

به گفته دولت آلبرتا پس از اجباری شدن مجوز در ماه جون بیش از ۲۵۰ هزار مجوز برای ورود به کاناناسکیس صادر شده و...

مجوز ملی واکسیناسیون COVID-19 معرفی شد

روز پنجشنبه جاستین ترودو از معرفی سیستم فدرال پاسپورت واکسن خبر داد. این پاسپورت واکسن حاوی نام، تاریخ تولد و تاریخچه واکسیناسیون شهروندان (ازجمله مشخصات...

پس از آنکه طرحی برای مصرف الکل در اماکن عمومی ونکوور رای نیاورد، شورای شهر ونکوور قرار است در جلسه بعدی‌اش این ایده را دوباره ارزیابی کند.

در طرح اولیه که پیت فرای و مایکل وایب از اعضای شورا پیشنهاد کرده بودند، آمده بود که اماکن متعلق به شهرداری که عمومی هستند، برای مصرف مسئولانه نوشیدنی‌های الکلی استفاده شوند.

آقای فرای می‌گوید: «ما از مردم می‌شنویم که همزمان با رعایت فاصله اجتماعی، نیازمند برقراری ارتباطات هستند. حالا که همه در آپارتمان‌ها هستند و پاسیوها هم جزو گزینه‌های در دسترس نیستند، مصرف نوشیدنی در کنار دوستان و آشنایان تبدیل به مشکلی بغرنج شده است.»

۲ ژوئن اولین رای‌گیری روی این پیشنهاد انجام شد که با ۵ موافق و ۵ مخالف، از رسیدن به رای اکثریت باز ماند و به جایی نرسید.

Screen-Shot-2020-06-03-at-1.24.54-PM-1024x567.png

حالا لیسا دومیناتو از دیگر اعضای شورا، طرحی جدیدی معرفی کرده که بررسی دوباره آن طرح را روی میز شورا می‌گذارد.

او می‌گوید: «از رای‌گیری هفته پیش، ما نظر مردم را گرفته‌ایم و آنطور که پیدا ست، این شرایط بی‌سابقه نیازمند راهکارهای بی‌سابقه است.»

«بهتر است با مردم مثل آدم‌های عاقل رفتار کنیم و به این طرح فرصتی دوباره بدهیم. دکتر هنری (مدیر کل بهداشت استان) می‌گوید که بهترین جا برای روابط اجتماعی، محیط‌های باز در بیرون هستند.»

دومیناتو می‌گوید که در جلسه قبلی اعضا از کنار مشکل رد شده‌اند:

«ما مردمی را می‌بینیم که آپارتمان‌نشین هستند و دسترسی به محیط‌های باز ندارند ولی می‌خواهند به شکلی امن روابط اجتماعی داشته باشند. فکر نمی‌کنم اعضا توجه کافی به این قضیه کرده باشند.»

او می‌گوید که تصویب این طرح می‌تواند به کسب‌‌وکارهای کوچک نیز کمک کند. وقتی مردم بیرون باشند، تقاضا برای نوشیدنی، غذا و چیزهای دیگر را از فروشگاه‌های نزدیک تامین می‌کنند که تا حدی باعث رونق کسب‌و‌کارهای کوچک محلی می‌شود.

خانم دومیناتو ابراز امیدواری کرده که در جلسه ۲۳ ژوئن این طرح دوباره به بحث گذاشته و تصویب شود.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید