Saturday, June 12, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

25,886
Total deaths
Updated on June 12, 2021 5:31 am
18,411
Total active cases
Updated on June 12, 2021 5:31 am
1,399,716
Total confirmed cases
Updated on June 12, 2021 5:31 am

اصرار فعالین صنعت گردشگری بر برداشتن محدودیت‌های سفر در تابستان پیش‌رو


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

بروز عفونت قلب پس از دریافت دوز دوم واکسن‌های mRNA

روز پنجشنبه مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ایالات‌متحده (CDC) اعلام کرد که طبق داده‌های سیستم نظارت بر ایمنی واکسن، تعداد مردان جوانی که پس...

بازگشایی استخرها و سالن‌های بدنسازی کلگری

شهرداری کلگری قصد دارد تعداد از مراکز تفریحی شهر را از هفته آینده بازگشایی کند. هم‌اکنون مرحله دوم بازگشایی‌ها در آلبرتا آغاز شده و بر...

تورنتو: بازگشایی مجدد نمایشگاه Immersive Van Gogh

همزمان با آغاز مرحله نخست بازگشایی‌ها در آنتاریو، نمایشگاه Immersive Van Gogh نیز بار دیگر از هفته آینده پذیرای شهروندان تورنتو خواهد بود. به این...

هواپیمایی Flair Airlines اولین پرواز با اولین بویینگ ۸-۷۳۷ جدید

کمپانی کاناداییِ Flair Airlines که به پروازهای بسیار ارزانش معروف است، امروز خبر داد که با ورود ۱۳ فروند بویینگ ۸-۷۳۷ جدید به خدمت،...

آلبرتا با بیشترین میزان واکسیناسیون کامل در میان استان‌های کانادا

مقامات دولت آلبرتا اعلام کردند در حال حاضر نزدیک به 16% از جمعیت این استان در برابر کووید-19 به طور کامل واکسیناسیون شده‌اند. جیسون کنی...

سازمان The Canadian Travel & Tourism Roundtable که اعضایش را فعالین بخش گردشگری و جهانگردی تشکیل می‌دهند در نامه‌ای سرگشاده از جاستین ترودو و نخست‌وزیران استانی درخواست کرده تا شرایط را برای سفر به استان‌ها، قلمروها و کشور فراهم کنند.

در این نامه آمده: ما تحت رهبری دولت‌ها پذیرفتیم تصمیمات دشواری را با هدف محافظت از جان خود و دیگران بگیریم. مدارس، کسب‌وکارها و مرزها را بستیم. همگی از خودگذشتگی نشان دادیم و تلاش خواهیم کرد تا با این واقعیت جدید کنار بیاییم.

در بخش دیگر نامه خواسته شده تا همزمان با بازگشایی تدریجی کشور، بخش‌های توریسم و جهانگردی نیز اجازه فعالیت در فصل تابستان را پیدا کند تا 1.8 میلیون شغل و درآمد 102 میلیارد دلاری صنعت بیش از این صدمه نبینند.

به گفته این سازمان تابستان پیش‌رو تنها فرصت برای نجات صنعت گردشگری کانادا است.

اعضای این سازمان خاطر نشان کرده‌اند که درباره اهمیت رعایت نکات بهداشتی و خطر ویروس آگاه هستند اما به نظر آن‌ها محدودیت‌های کنونی بیش از حد سختگیرانه و غیرضروری هستند.

در این نامه توضیح داده شده که چگونه وضع ممنوعیت‌ها بر روی سفر شهروندان کانادایی در داخل مرزها حق سفر آزادانه را از آن‌ها گرفته است.

در زمینه سفرهای بین‌المللی نیز نویسندگان نامه با اشاره به غیرضروری بودن قانون قرنطینه 14 روزه مسافران خارجی پس از ورود و بسته ماندن مرزها به اقدامات دیگر کشورها در برداشتن محدودیت‌ها اشاره کرده‎‌اند. در این نامه آمده: وضعیت تمامی کشورها خطرناک نیست و نباید تا این حد نگران باشیم. در زمینه ورود مسافران خارجی باید اقدامات اجرا شده در دیگر کشورها را در کانادا پیاده کنیم.

این نامه در انتها با بر شمردن اقدامات انجام شده توسط فعالین بخش گردشگری و جهانگردی برای افزایش امنیت مسافرت تاکید می‌کند زمان آن فرا رسیده تا شهروندان کانادایی و گردشگران خارجی را به سفر کردن تشویق کنیم.

شرکت‌ها و ارگان‌های بسیاری ازجمله Air Canada، Vancouver International Airport، Business Council of British Columbia و Tourism Industry Association of Canada از این نامه حمایت کرده‌اند.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید