Friday, January 21, 2022

Click here CANADA COVID-19 Statistics

290,528
Total active cases
Updated on January 21, 2022 7:49 pm
2,889,454
Total confirmed cases
Updated on January 21, 2022 7:49 pm

اصرار فعالین صنعت گردشگری بر برداشتن محدودیت‌های سفر در تابستان پیش‌رو


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

سازمان The Canadian Travel & Tourism Roundtable که اعضایش را فعالین بخش گردشگری و جهانگردی تشکیل می‌دهند در نامه‌ای سرگشاده از جاستین ترودو و نخست‌وزیران استانی درخواست کرده تا شرایط را برای سفر به استان‌ها، قلمروها و کشور فراهم کنند.

در این نامه آمده: ما تحت رهبری دولت‌ها پذیرفتیم تصمیمات دشواری را با هدف محافظت از جان خود و دیگران بگیریم. مدارس، کسب‌وکارها و مرزها را بستیم. همگی از خودگذشتگی نشان دادیم و تلاش خواهیم کرد تا با این واقعیت جدید کنار بیاییم.

در بخش دیگر نامه خواسته شده تا همزمان با بازگشایی تدریجی کشور، بخش‌های توریسم و جهانگردی نیز اجازه فعالیت در فصل تابستان را پیدا کند تا 1.8 میلیون شغل و درآمد 102 میلیارد دلاری صنعت بیش از این صدمه نبینند.

به گفته این سازمان تابستان پیش‌رو تنها فرصت برای نجات صنعت گردشگری کانادا است.

اعضای این سازمان خاطر نشان کرده‌اند که درباره اهمیت رعایت نکات بهداشتی و خطر ویروس آگاه هستند اما به نظر آن‌ها محدودیت‌های کنونی بیش از حد سختگیرانه و غیرضروری هستند.

در این نامه توضیح داده شده که چگونه وضع ممنوعیت‌ها بر روی سفر شهروندان کانادایی در داخل مرزها حق سفر آزادانه را از آن‌ها گرفته است.

در زمینه سفرهای بین‌المللی نیز نویسندگان نامه با اشاره به غیرضروری بودن قانون قرنطینه 14 روزه مسافران خارجی پس از ورود و بسته ماندن مرزها به اقدامات دیگر کشورها در برداشتن محدودیت‌ها اشاره کرده‎‌اند. در این نامه آمده: وضعیت تمامی کشورها خطرناک نیست و نباید تا این حد نگران باشیم. در زمینه ورود مسافران خارجی باید اقدامات اجرا شده در دیگر کشورها را در کانادا پیاده کنیم.

این نامه در انتها با بر شمردن اقدامات انجام شده توسط فعالین بخش گردشگری و جهانگردی برای افزایش امنیت مسافرت تاکید می‌کند زمان آن فرا رسیده تا شهروندان کانادایی و گردشگران خارجی را به سفر کردن تشویق کنیم.

شرکت‌ها و ارگان‌های بسیاری ازجمله Air Canada، Vancouver International Airport، Business Council of British Columbia و Tourism Industry Association of Canada از این نامه حمایت کرده‌اند.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید