Wednesday, January 20, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

18,266
Total deaths
Updated on January 20, 2021 6:20 am
71,055
Total active cases
Updated on January 20, 2021 6:20 am
719,751
Total confirmed cases
Updated on January 20, 2021 6:20 am

وعده ترودو برای ادامه‌دار بودن پرداخت CERB

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

دانستنی‌های خواندنی درباره گرگ‌ها

گرگ‌ها حیوانات بسیار اجتماعی هستند که در گروه‌هایی بنام pack زندگی می‌کنند. این گروه‌ها معمولا از یک گرگ نر و ماده بالغ و فرزندانشان...

رویدادهای نجومی و ماموریت‌های فضایی سال 2021

سال 2020 پر از اتفاقات تلخ بود. در این بین مناظر حیرت‌انگیز ستاره دنباله‌دار NEOWISE و نزدیک شدن سیارات مشتری و زحل گاهی نگاه‌ها...

محدودیت‌های کرونا: جریمه 583 شهروند مونتریال در یک هفته

در هفته گذشته نیروهای پلیس مونتریال نزدیک به 800 تماس تلفنی مبنی بر نقض پروتکل‌های COVID-19 دریافت کرده‌اند. بنابر اعلام اداره SPVM از تاریخ 11...

خانم برندهٔ لوتومکس ۶۰ میلیون دلاری: «خواب ۲۰ سال پیشِ همسرم تعبیر شد»

بعد از ۲۰ سال بخت‌آزمایی با شماره‌ای ثابت که شوهرش در خواب دیده بود، یک خانم اهل تورنتو ۶۰ میلیون دلار به ثروت خود...

همه‌چیز درباره تخفیف مالیاتی Work from Home

دولت فدرال برای حمایت از شهروندانی که وظایف شغلی خود را در دوران پاندمی از منزل انجام می‌دهند، تخفیف مالیاتی جدیدی در نظر گرفته...

جاستین ترودو دیروز در کنفرانس روزانه خود اعلام کرد که دولت فدرال هفته جاری جزئیات طرح تمدید پرداخت Canada Emergency Response Benefit را اعلام خواهد کرد. طبق برنامه زمانی فعلی بسیاری از شهروندان کانادایی تا پایان همین ماه CERB را دریافت می‌کنند.

ترودو گفت: اگر برای پیدا کردن شغل مشکل دارید نباید نگران رسیدن به تاریخ نهایی پرداخت CERB باشید. هم‌اکنون در حال کار بر روی راه‌حلی هستیم تا این کمک را برای آن دسته از شهروندان که نتوانسته‌اند به محل کار خود بازگردند، تمدید کنیم.

برخی بیزینس‌ها نگران هستند که با وجود برداشته شدن محدودیت‌ها نتوانند کارمندان خود را متقاعد کنند از برنامه CERB خارج و به محل کار بازگردند. هفته گذشته دولت لیبرال قصد داشت طرحی را تصویب کند که جریمه‌های جدید برای تخلفات صورت گرفته در دریافت CERB و وادار کردن افراد برای بازگشت به محل کار وضع می‌کرد، اما نتوانست نظر دیگر احزاب را جلب کند.

آقای ترودو از کارمندان درخواست کرده تا کمک‌های مالی دولت فدرال را از طریق شرکت‌ خود دریافت کنند. او در اینباره گفت: هدف از طراحی CERB خارج نشدن شهروندان از منازل بود تا بتوانیم با موج نخست شیوع بیماری مقابله کنیم. حال با بهتر شدن وضعیت شاهد افزایش استفاده شرکت‌ها از wage subsidy هستیم که خبر خوبیست. با اینحال هنوز مشاغل بسیاری وجود دارند که به این زودی‌ها بازگشایی نخواهند شد و به همین دلیل تلاش می‌کنیم به شاغلین در این حوزه‌ها کمک CERB را تخصیص دهیم.

از تاریخ 4 جون دولت فدرال 43.5 میلیارد دلار را از طریق برنامه CERB میان 8.4 میلیون متقاضی توزیع کرده است. پیشبینی می‌شود اجرای CERB در نهایت 60 میلیارد دلار برای دولت هزینه بردارد.

طبق پیشبینی موسسه C.D. Howe تا اوایل ماه جولای حدود دو میلیون نفر از برنامه CERB خارج می‌شوند و شش میلیون متقاضی دیگر در ماه‌های آتی از این کمک‌ها بهره خواهند برد.

منبع: The Globe and Mail

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید