Monday, September 27, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,649
Total deaths
Updated on September 27, 2021 5:56 am
46,479
Total active cases
Updated on September 27, 2021 5:56 am
1,602,379
Total confirmed cases
Updated on September 27, 2021 5:56 am

آتش‌بازی‌های روز اول و آخر کلگری استمپید ۲۰۲۰ برگزار می‌شوند


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

نمایش نورپردازی سه‌بعدی بر روی برج ونکوور

قرار است برج اداری بزرگ ونکوور که در مرکز شهر قرار دارد به مدت یک هفته تبدیل به یک بوم بزرگ در فضای باز...

راهنمای رصد ایستگاه فضایی در کانادا

کانادایی‌ها می‌توانند در چند هفته آینده حرکت ایستگاه فضایی در مدار زمین را تماشا کنند. براساس اعلام ناسا و Spot the Station ایستگاه فضایی تا...

پاندمی: درخواست کمک کادر درمان آلبرتا از ارتش و صلیب‌سرخ

با افزایش فشارها بر سیستم درمان آلبرتا، چهار اتحادیه پزشکی استان از جیسون کنی خواستند برای کنترل اوضاع از ارتش و صلیب سرخ  درخواست...

ادامه رشد مبتلایان کرونا در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا روز دوشنبه از شناسایی 4,633 مبتلای جدید COVID-19 در استان خبر دادند. 1,605 مورد از آن‌ها در 17 سپتامبر، 1,592 مورد...

واکسن کووید-۱۹ Pfizer برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال امن است

Pfizer و شریک تجاری آن، BioNTech، از نتایج یک آزمایش بالینی فاز 2/3 و برنامه‌های کسب مجوز این واکسن برای واکسیناسیون گروه سنی ۵...

با اینکه مراسم کلگری استمپید ۲۰۲۰ لغو شده اما یکی از جذابترین نمادهای آن امسال نیز برگزار می‌شود.

ترتیب‌دهندگان مراسم می‌گویند که با دو نمایش آتش‌بازی استمپید ۲۰۲۰ را گرامی خواهند داشت، یکی در روز نخست و دیگری در روز پایانی استمپید. به این شکل روح استمپید در کلگری زنده خواهد ماند.

این آتش‌بازی‌ها در ۳ و ۱۲ جولای برگزار می‌شوند و قرار است «بزرگتر و بلندتر» از آتش‌بازی‌های معمول باشند تا هم جای خالی مراسم پر شود و هم مردم از نقاط مختلف کلگری بتوانند آنها را ببینند.

دِینا پیرس، رییس هیئت مدیره استمپید می‌گوید: «این مراسمی زیبا و بزرگ خواهد بود و ما برای اجرای آن لحظه‌شماری می‌کنیم. از مردم کلگری که همیشه همراه‌مان هستند و از Bell که شریک استمپید است بابت حمایت از مراسم تشکر می‌کنیم.»

خبر برگزاری آتش‌بازی‌های استمپید پس از آن منتشر شد که دولت آلبرتا با انتشار یک بیانیه حداکثر تعداد حاضران در مراسم‌های فضای باز را از ۱۰۰ به ۲۰۰ نفر افزایش داد، البته با شرط رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی.

به این شکل، بعضی از مردم می‌توانند در کنار هم مراسم را ببینند، و برخی دیگر هم به طور زنده آن را در تلویزیون تماشا خواهند کرد.

هر کسی که در فضای باز است می‌تواند به FUNNY 1060 گوش بسپارد تا موسیقیِ انتخابی برای آتش‌بازی‌ها را همزمان بشنود.

خانم پیرس می‌گوید: «این نمایش آتش‌بازی برای همه است، چه در خانه چه در حیاط یا فضای باز. ما فقط از شما می‌خواهیم که در مکانی امن آتش‌بازی را تماشا کنید.»

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید