Monday, September 27, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,649
Total deaths
Updated on September 27, 2021 5:56 am
46,479
Total active cases
Updated on September 27, 2021 5:56 am
1,602,379
Total confirmed cases
Updated on September 27, 2021 5:56 am

بازگشایی مراکز مراجعه حضوری Service Canada در سرتاسر کشور


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

نمایش نورپردازی سه‌بعدی بر روی برج ونکوور

قرار است برج اداری بزرگ ونکوور که در مرکز شهر قرار دارد به مدت یک هفته تبدیل به یک بوم بزرگ در فضای باز...

راهنمای رصد ایستگاه فضایی در کانادا

کانادایی‌ها می‌توانند در چند هفته آینده حرکت ایستگاه فضایی در مدار زمین را تماشا کنند. براساس اعلام ناسا و Spot the Station ایستگاه فضایی تا...

پاندمی: درخواست کمک کادر درمان آلبرتا از ارتش و صلیب‌سرخ

با افزایش فشارها بر سیستم درمان آلبرتا، چهار اتحادیه پزشکی استان از جیسون کنی خواستند برای کنترل اوضاع از ارتش و صلیب سرخ  درخواست...

ادامه رشد مبتلایان کرونا در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا روز دوشنبه از شناسایی 4,633 مبتلای جدید COVID-19 در استان خبر دادند. 1,605 مورد از آن‌ها در 17 سپتامبر، 1,592 مورد...

واکسن کووید-۱۹ Pfizer برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال امن است

Pfizer و شریک تجاری آن، BioNTech، از نتایج یک آزمایش بالینی فاز 2/3 و برنامه‌های کسب مجوز این واکسن برای واکسیناسیون گروه سنی ۵...

Service Canada از بازگشایی تمامی دفاتر مراجعه حضوری خود در کشور خبر داد.

احمد حسین وزیر خانواده‌، کودکان و توسعه اجتماعی گفت: همزمان با بازگشایی دفاتر Service Canada اعلام می‌کنیم که ارائه خدمات ایمن به شهروندان همچنان اولویت نخست ماست. ارائه خدمات حضوری به شکلی جدید انجام می‌شود و به حمایت خود از شهروندانی که نیازمند کمک هستند ادامه می‌دهیم.

با وجود بازگشایی این مراکز مسئولان از شهروندان خواسته‌اند تا جای ممکن از خدمات آنلاین استفاده کنند.

آن دسته از شهروندان که نیاز به مراجعه حضوری دارند نیز باید برای کسب اطلاع از وضعیت بازگشایی دفاتر به وبسایت Service Canada مراجعه نمایند. شهروندان پیش از حضور در دفاتر باید از طریق eServiceCanada اقدام به تعیین وقت قبلی کنند.

به گفته Service Canada اقدامات گوناگونی برای اطمینان از حفظ امنیت و سلامت کارکنان و مراجعه‌کنندگان انجام شده که از میان آن‌ها می‌توان به نصب علائم حفظ فاصله فیزیکی، کاهش صندلی‌ سالن‌های انتظار، نصب موانع در پیشخوان‌ و ضدعفونی مرتب دفاتر اشاره کرد.

از مراجعه‌کنندگان به این مراکز خواسته می‌شود تا فاصله فیزیکی را رعایت کرده، ماسک به صورت بزنند و دستان خود را ضدعفونی‌ کنند. دفاتر طبق دستورالعمل‌های ابلاغ شده از سوی مراکز بهداشتی استانی و شهری اداره می‌شوند. به این ترتیب در صورت لزوم ماسک رایگان نیز توزیع خواهد شد.

به منظور تسهیل دسترسی شهروندان به خدمات آنلاین، با توجه به الزامی بودن Social Insurance Numbers (SIN) برای ورود به بخش خدمات دولتی، شهروندان کانادا از این پس می‌توانند بصورت آنلاین برای دریافت SIN اقدام کنند. این درگاه به کانادایی‌ها امکان آن را می‌دهد تا SIN را به صورت کاملا آنلاین و در محیطی امن دریافت نمایند.

تکمیل فرم‌ دریافت Social Insurance Numbers، Employment Insurance benefits، Canada Pension Plan، Old Age Security benefits و مراحل اعطای پاسپورت‌ مسافرت اضطراری در این مراکز انجام می‌شوند. با اینحال خدمات پاسپورت و بایومتریک در اولین مرحله بازگشایی ارائه نمی‌شود. برای اطلاع از آخرین اخبار مربوط به خدمات پاسپورت در کانادا به Canada.ca/passport مراجعه کنید.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید