Friday, February 26, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

21,915
Total deaths
Updated on February 26, 2021 8:14 pm
30,518
Total active cases
Updated on February 26, 2021 8:14 pm
861,472
Total confirmed cases
Updated on February 26, 2021 8:14 pm

راهنمای انجام تست drive-in کرونا در آلبرتا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

جدیدترین مطالعه درباره میزان ماندگاری COVID-19 روی پوشاک

براساس مطالعه‌ای جدید ویروس COVID-19 می‌تواند بر روی پوشاک معمولی تا سه روز زنده بماند و ممکن است پزشکان و پرستاران آن را بر...

ماراتن Secret 3K، گرامیداشت برابری جنسیتی و آزادی زنان

شاید باورش سخت باشد اما هنوز در برخی نقاط دنیا زنان و دختران اجازه دویدن و پیاده‌روی در خارج از منزل را ندارند. هدف ماراتن...

کاناداپست برای ۱۳.۵ میلیون کانادایی کارت پستال رایگان ارسال می‌کند

از آغاز ماه مارس تقریباً ۱۳.۵ میلیون کانادایی در سراسر کانادا کارت پستال دریافت می‌کنند. طرح نوآورانه پست کانادا با نام «اینجا بنویس هم‌اکنون بنویس»...

شاید این هفته برنده لوتومکس ۷۰ میلیون دلاری مشخص شود

لوتو مکس می‌تواند سال فاجعه بار ۲۰۲۰ را از حافظه بعضی آدم‌ها پاک کند. به خصوص که جایزه ۷۰ میلیون دلاری هنوز بی‌برنده باقی...

هزینه اجاره در کلگری در سال ۲۰۲۱ چگونه خواهد بود؟

انتظار می‌رود که بازار اجارهٔ کلگری در سال ۲۰۲۱، کمابیش ثابت باقی بماند، و این در حالی ست که بقیه شهرهای کانادا ممکن است...

دکتر دینا هینشاو در کنفرانس خبری خود به رشد خطرناک ابتلای جوانان آلبرتایی به COVID-19 اشاره داشت و شیب نمودار مبتلایان را نیز در حال رشد توصیف کرد.

در دو هفته گذشته 780 مورد جدید ابتلا در استان شناسایی شده که 57 درصد آن‌ها را شهروندان زیر 40 سال تشکیل می‌دهند. همچنین 30 درصد از موارد جدید با بیماران پیشین در تماس نبوده‌اند.

شنیدن این خبرها باعث شده تا بسیاری از شهروندان تصمیم به انجام تست کروناویروس بگیرند. در ادامه مراحل انجام تست در استان آلبرتا از زبان چندلر والتر نویسنده دیلی‌هایو توضیح داده می‌شود:

  1. اولین گام ورود به coronavirus self-assessment toll است. در این بخش باید به یکسری سوال جواب‌های بله یا خیر دهید. در انتها با توجه به پاسخ‌هایی که داده‌اید مرحله بعد به شما اعلام خواهد شد.
  2. پس از این نوبت به وارد کردن اطلاعات شخصی چون نام، تاریخ تولد، آدرس، شماره کارت سلامت و غیره می‌رسد تا نزدیک‌ترین محل انجام تست و تاریخ مراجعه به آن را دریافت کنید. چنانچه مرکز پیشنهادی در روزهای پیش‌رو امکان گرفتن تست را نداشته باشد و به هر دلیلی تا تاریخ اعلام شده قادر به صبر کردن نباشید می‌توانید به وضعیت دیگر مراکز نگاه انداخته و اقدام به رزرو وقت کنید.
  3. مراکز تست drive-in در نقاط مختلف استان مانند پارکینگ بیمارستان‌ها برپا گشته و با نصب علائم راهنمایی در آن‌ها هدایت خواهید شد. پس از ورود به این مراکز ابتدا نام و وضعیت رزرو از شما سوال می‌شود و پس از آن باید تا فرارسیدن نوبت صبر کنید.
  4. در مرحله بعد و پس از وارد شدن به چادر تست یک پزشک از شما خواهد خواست تا ID و کارت سلامت خود را ارائه کنید. او از درباره علائم بیماری از شما پرسیده و از داخل گلویتان نمونه‌برداری می‌کند.
  5. پس از آن باید به خانه بازگردید و منتظر تماس کارکنان درمانی در سه تا چهار روز و اعلام نتیجه تست بمانید. اگر نتیجه تست منفی بود می‌توانید از قرنطینه خانگی خارج شوید.

بطور کلی (بدون احتساب زمان رانندگی تا رسیدن به مراکز) انجام تست COVID-19 حدودا نیم ساعت زمان می‌برد.

بدون شک حفظ فاصله فیزیکی، پوشیدن ماسک و شرکت نکردن در دورهمی‌ها و دیگر اماکن شلوغ سخت‌تر از انجام تست COVID-19 است (مخصوصا با توجه به گذشت چند ماه از آغاز اپیدمی) اما باید به یاد داشت بدون رعایت دستورالعمل‌ها و توصیه‌های بهداشتی نمی‌توان از این دوران سخت عبور کرد.

منبع: Daily Hive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید