Monday, September 27, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,649
Total deaths
Updated on September 27, 2021 6:56 am
46,479
Total active cases
Updated on September 27, 2021 6:56 am
1,602,379
Total confirmed cases
Updated on September 27, 2021 6:56 am

پیشبینی هفته‌ای طوفانی برای شهر کلگری


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

نمایش نورپردازی سه‌بعدی بر روی برج ونکوور

قرار است برج اداری بزرگ ونکوور که در مرکز شهر قرار دارد به مدت یک هفته تبدیل به یک بوم بزرگ در فضای باز...

راهنمای رصد ایستگاه فضایی در کانادا

کانادایی‌ها می‌توانند در چند هفته آینده حرکت ایستگاه فضایی در مدار زمین را تماشا کنند. براساس اعلام ناسا و Spot the Station ایستگاه فضایی تا...

پاندمی: درخواست کمک کادر درمان آلبرتا از ارتش و صلیب‌سرخ

با افزایش فشارها بر سیستم درمان آلبرتا، چهار اتحادیه پزشکی استان از جیسون کنی خواستند برای کنترل اوضاع از ارتش و صلیب سرخ  درخواست...

ادامه رشد مبتلایان کرونا در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا روز دوشنبه از شناسایی 4,633 مبتلای جدید COVID-19 در استان خبر دادند. 1,605 مورد از آن‌ها در 17 سپتامبر، 1,592 مورد...

واکسن کووید-۱۹ Pfizer برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال امن است

Pfizer و شریک تجاری آن، BioNTech، از نتایج یک آزمایش بالینی فاز 2/3 و برنامه‌های کسب مجوز این واکسن برای واکسیناسیون گروه سنی ۵...

این روزها اهالی کلگری بی‌‍صبرانه منتظر رسیدن هوای گرم و تابستانی هستند اما بنظر می‌رسد حداقل تا هفته آینده این آرزو محقق نشود.

بنا بر پیشبینی Weather Network در هفت روز آینده دمای هوا تا 30 درجه سانتی‌گراد بالا می‌رود و احتمال بروز طوفان‌های تندری در کلگری وجود دارد.

روز سه‌شنبه هوایی مطبوع با دمای 28 درجه سانتی‌گراد (دمای حسی 31 درجه سانتی‌گراد) در شهر خواهیم داشت و انتظار وقوع پدیده جوی خاصی را نداریم.

خطر وقوع طوفان تندری در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه افزایش می‌یابد. بارش باران در هر روز حدود 1 میلی‌متر و دما هوا نیز بترتیب 24 و 27 درجه سانتی‌گراد پیشبینی می‌شود.

بدلیل شانس بالای وقوع طوفان در روز پنجشنبه پیشنهاد می‌کنیم تا جای ممکن فعالیت‌های خود را در فضاهای بسته انجام دهید.

روز جمعه با کاهش خطر طوفان و درخشش خورشید در آسمان یک پنجره آب‌وهوایی عالی برای شهروندان خواهد بود تا ساعاتی را به پیکنیک و وقت‌‍گذرانی در فضای باز بگذرانند.

شنبه و یکشنبه شرایط مجددا به روال سابق بازمی‌گردد! پیشبینی شده روز شنبه تا 5 میلی‌متر باران در سطح شهر ببارد. روز یکشنبه نیز با وجود کاهش میزان بارش‌ از خطر وقوع طوفان تندری بالایی برخوردار است.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید